Hedefe Ulaşmaya Birkaç Kilo Kala Ne Yapılabilir?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve istepanyan tarafından 18 Eylül 2007 başlatılmıştır.

18 Eylül 2007
    Konu Sahibi : istepanyan
  1. istepanyan

istepanyan Guest

Merhaba arkadaşlar,

Uzun dönemden beri diyetteyim, yaptığım diyet (ki bu daha ziyade sağlıklı beslenme idi) ve spor ile yaklaşık 8 kilo verdim. Vermem gereken 4 kilo daha var ancak ne yaparsam yapıyım bir türlü gitmiyor..Lahana çorbası vs tarzındaki diyetler de bana pek uygun değil..Kalıcı bir şekilde son kalan kilolarımı verebilmem için bir tavsiyeniz var mı?..:uhm:

2. 18 Eylül 2007
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    o çiti 100 gr bile geçsen devamı geliyo devam et.diyetine devam et başarırsın tecrübe konuşuyo

gulummse bunu beğendi.
  4. 18 Eylül 2007
  5. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    bağırsaklarını temizleyerek sonuca daha çabuk ulaşırsın

6. 18 Eylül 2007
  7. ebrulimon

ebrulimon Guest

valla bende aynı aynı yerleşmişlere geldimm ve resmen kanser oldum ya gitmiyorlar 3 haftadır aynı tartı çok sıkıldım biraz da cosuttum gibi ama bunları da verecem idealim 56 ama 53 olacam çok kararlıyım kimse yolumdan çeviremezz beni bu sorunu yaşayan arkadaşlar nasıl verdiklerini anlatsınlar bizde bilgilenelim

8. 18 Eylül 2007
  9. lightcola fun

lightcola fun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende haftalardır 58 idim daha yeni yeni tartı 57 yi göstermeye başladı.idealim 53 boy 170.çok süper olacak.ölmek var dönmek yok.başarıcam inş.

genelde iyice yerleşmiş kilolara gelindiğinde vucut tam bir savunma kalkanı oluşturuyo.yağ kaybına uğramamak için elinden geleni yapıyo.böle zamnaalrda metobolizma hızlandırıcı bişeyler yapmnak lazım.mesela selahattin dönmezin tariflerini uygulayabiliriz ama ramazan ayında çok zor oluyor bence...

düşen kan şekerimiz nedeni ile de aşırı tatlı şeyler isteyip nefsimize mağlup oluyoruz genelde:KK43:((

aslında en mantıklısı ramazan ayı boyunca kiloyu sabit ttutmak..ramazanda kilo vermek bence çok zorlu bi iş ben şimdilik almamak için uğraşacam..tabi bu verme çabalarımdan vazgeçtiğim anlamınada gelmez...sengözlerimebaksanab

10. 18 Eylül 2007
  11. <Nervous-AngeL>

<Nervous-AngeL> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar hiçbiriniz canınızı sıkıp boşuna gitmiyor diye üzülmeyin hepinizin son bir kaç kilosu kalmış oyüzden vücudun bu tarz bi tepki göstermesi çok doğal. Hiç bozmadan moralinizi aynı düzeyde diyetinize dewam edin. evet belki bir kaç hafta belki daha uzun bir sürenizi alabilir ama bir kere inmeye başlayınca dewamıda gelicektir. Sakın yılmayın vazgeçmeyin kazanan sonunda kesinlikle siz olucaksınız, şüpheniz olmasın.yerimseniben

12. 18 Eylül 2007
  13. PeriLi_Su

PeriLi_Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    heh tam benlik
    en az 2 ay oldu topu topu 3 kilo verdim bu 2 ayda

okadar yavaş gidioo ki

ramazan olması sebebiyle zaten metabolizma şaşırmış durumda bakalım sonumuz ne olacak inşallah vericezz

14. 18 Eylül 2007
  15. <Nervous-AngeL>

<Nervous-AngeL> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım nacizane fikrimi belirtmek istedim ileride sorun yaşamayasın diye bir kaç kilo vericem derken bunca çay vb. içip bagırsaklarını bu şekilde boşaltmaya alıştırıyosun. Bu çayları bıraktığın vücudun yine onları istiycek ve bu sefer içmessen kabızlık vb. sorunlar yaşayabilirsin dikkat et kendine. Sağlıcakla kal :)

16. 19 Eylül 2007
  17. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertten muzdaripim vermem gereken 3 kg akldı gitmiyi gitmiyi
    deliricem gerçekten şeytan dio ye al geri :))))))

ama yok vericem illaki vericem

18. 19 Eylül 2007
  19. ebrulimon

ebrulimon Guest

bende aynı dediğim gibi gitmiyo en son sevgilim geldiğinde 59.2 yi gördüm sonra o var diye yedim mecburen ağzıma tıkadı ve ramazanla birlikte bu sabah kalkınca 59.9 geçmiş olsun bana zaten uzun süredir inemiyordum tartının çıkmasıyla kaldım bravoo banaaa alkış :eek:klava::eek:klava: ha bir de dün dondurma yemiyecem dedim iftardan sonra yine kusana kadar dondurma yedim sonra grissini de yedim senağlamasenağlamasenağlama sonra bide utanmadan bunların üstüne yeşilçay ve metabolizma çayı içtim arsızlığın bu kadarııı pesss ve püh bana :eek:klava:Kötü Kazen