hediye telaşıı yardımmm

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve maya05 tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Eylül 2008
    Konu Sahibi : maya05
  1. maya05

maya05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    480
    Ödül Puanları:
    113
    :asigim:kızlar 22 eylul sevgılımın dogum gunu ne alacagımı bılmıyorum yardım edın ltfennn:Saruboceq: yada o gunu nasıl gecirmeliyım???

2. 14 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben genellikle giyecek şeyler alıyorum. tshirt, mont vs. arabası varsa arkasına koymak için birşeyler alabilirsin. ben coyote diye 1 çizgifilm kahramanı var, ondan almıştım, çok tatlı oldu arka camın önünde pis pis bakıyo :roflol: parfüm de çok hoş olur bence. para sorun olmazsa saat alabilirsin. başka da 1 erkeğe ne alınır ki CADIARZU bunlar dışında kalpli, fotoğraflı,yastıklı vs hediyelik şeyler var da pek hoşlanmıyorum ben öyle şeylerden :bbo: evde kutlayacaksanız pasta vs sevdiği şeyleri al git.:1rolleyes: dışarda olcaksanız, önceden anlaş bir yerle yemeğinizi yedikten sonra pastanızı falan getirsinler. bide sadece 2niz değilseniz, arkadaşlarını falan ayarla pikniğe gidin, Ankarada çok hoş yerler var piknik için ama orayı bilemicem. -tatlicadiarzu- benim özel günlerde yaptıklarım bunlar. :lepi:

4. 14 Eylül 2008
  5. tgby

tgby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen yaratıcı bır kızsın kesın yaparsın ılgınc bır susleme hedıye.yapınca bıze de haber ver fıkır olsun canım.sakın savsaklama .netten de arastır ılgınc doguum gunu hedıyelerını.

6. 14 Eylül 2008
  7. hımm sevgilinin iş yerine çiçek gönderebilirsin,alyans alabilirsin söz misali :)), postayla mektup falan romantik şeyler :)) (somut bişiler sölemek istedim)

8. 14 Eylül 2008
  9. DisiAnka

DisiAnka 26 Ağustos ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    10.095
    Ödül Puanları:
    198
    erkeğe de hediye seçeneği az gelmiştir bana hep.. hani saat parfüm falan dicem bunlar da klasik kaçıyo artıkfisfisfis gerçi şık bi saat oldu mu sıradanlığı kalmaz daşakkıdı
    ben bi keresinde bana yazdıgı güzel mesajları sevimli bi deftere not edip hediyenin yanında onu da vermiştim.. ilginç ve nostaljik bişey yapmak adına kaydirigubbakcemile3
    hoş olmuştu... şimdi accık saçma geliyor ama ozaman güzeldikaydirigubbakcemile3
    ilgi alanını kapsayan bişeyler alabilirsin.. herkesin ilgi duydugu bi alan wardır a.s
    birden gelmedi aklıma bişey.. kolay gelsinn sana umarım unutulmaz bi gün geçirtir ve geçirirsinhihoyyyt

10. 14 Eylül 2008
  11. maya05

maya05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    480
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar bunlar guzel fikirler ama sunuda belirtiyım secenegim okadar az ki ikimizde dag basında ögretmenız o başka köyde ben başka köydeyım ve ulasim yok giresunda dag basındayız yani offff:sm_confused:

12. 14 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

o zaman kendin yaratmalısın bişeler bence ona çok güzel bir mektup yaz senin için ne kadar değerli olduğunu falan ve yapabiliyorsan ikinizin ilk tanışma yıllarından bir resim bul ve çerçevelet benim aklma bu geldi..

14. 14 Eylül 2008
  15. maya05

maya05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    480
    Ödül Puanları:
    113
    offf olanaksızlık çok kötü çokkkk kızlar şehirde yaşamanın degerini bilinsenağlama

16. 14 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

o zaman öp onu doya doya ne diyim başka:)

18. 14 Eylül 2008
  19. maya05

maya05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    480
    Ödül Puanları:
    113
    canım teşekkürler sende haklısın diyecek yapacak bişey yok gibia.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.