HEEYYY 30 yas ve üstü göğüs büyütme mücadelesi veren kızlar burda bulusalıımmm

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve zehre tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zehre
  1. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu serbetci otu kremi yada cörek otu,ve bir sürü ot ve yağlar hepsi işe yarıyor ama hangi yasa.kimine 15 cm kimine 5 .kimine hiiiç.....
    Bu etkiyi ve süresini sıkı takip edip yanılmamak için su 20 lik kızlarımızı bırakın... sonuçları burda paylasalım kimse yas yazmıyoo sonradan soruyom genelde 20 likler.... Varmısınız buradan tüüüm sonuçlarınızı takibe... Bekliyorum burda sizleri... hadi kolay gelsin sadece serbetciyle kalmayalım her yöntem her uygulamaya eveeet...Tekk ortak noktamızz yasımız olsun.DAHA DA GECİKMEDEN

:eek:

2. 1 Şubat 2010
  3. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    o zaman ben yazayım hemen. tam 2 aydır kara üzüm çekirdeği tozu kullanıyorum. 75 bile tam değiken biraz dolgunlaşmaya başladı. bunun dışında bişey kullanmıyorum. bu arada 33 yaşındayım.ama çörek otuyağı masajını yeni duydum. hemen yağlarla da desteklemeye başlayacağım son bir umutttttt.

4. 1 Şubat 2010
  5. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    30 yaş we üstümüü yeni adım attım 30 umaaakafamçokkarıştı bir gün oldu dahaaa bende warım bu yolda 30 uma gelmeden 5 cm büyüttüm dewamda ediyorum bakalım ne olucak küç le başladım masajlar kremler inanıyorumda dewamda edicemsempatiksalakcinni

6. 1 Şubat 2010
  7. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 27 yaşındayım. 30'a merdiven dayadığım için sizin gruba daha uygunum. bu topikte de hemen özetleyeyim durumumu:
    başlangıç ölçüm: göğüs altı 70 cm, göğüs ucu 76 cm;
    şu anki ölçüm: göğüs altı 70 cm, göğüs ucu 82 cm.
    Büyüme: 6 cm.
    hedef uç:85
    hedef büyüme:9 cm

Büyümenin ilk 4 cm'si: küç ve adaçayı. uzun bir süre sadece ikisi (iki kutu küç bitene kadar) sonra kısa bir süre bir iki hafta kadar diğerlerinin yanı sıra buz masajı.

son 2 cm büyüme: küç adaçayı devam, yağ ile masaj (ilk çilek sonra hem çilek hem çörek otu yağı), geceleri şerbetçi otu kremi. bunun süresi de yaklaşık 1 ay.

hedefe kalan: 3 cm.

8. 1 Şubat 2010
  9. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok hoşş kızlar bu güzel bir umut.ben hala bilfiil baslamadım.su probust krem ve hapıyla baslamayı düşünüyorum küçe 1 aydır devam.bilimsel bilgi topii benim çok ilgimi çekiyo.bu yöntemler ona göre daha hızlı yani yağlar serbetci ama bunda bu bitkilerin en yoğun ve dengeli karısımları terkib edilmiş.ve sanki geri dönüşü yokmuş gibi....
    zaten 7 8 cm büyümeyi elde ettikten sonra yılda bikaç hafta koruma amaç lı tavsiye var....kızlar hani çabuk verilen kilo çabuk geri gelir yaaa,bende sanki bu tek etken maddeli uygulamalar tek yağ yada tek otlar böyle olurmukı diye cesaretimi kırıyo.yas 32...
    ama david bradford 6-9 ayda %82 olguda 7buck cm büyüme bilimsel olarak tesbit etmiş yani mesela gelsomina düsünsene 90 beden oluyusun.....hoşşş değilmi...
    çünki 8 uyumlu bitki var ve denenmş...bi garip gelen bu bitkilerde serbetci olmaması
    neyse kızlarımın amerikalı bi tekvando hocaları var yarın ona bu kreme ve tablatlere güvenli bişekilde uasma ve sipariş için yardım alma konusunda danışıcam.yardımcı olamassa gelsomina cığımdan yardım istiycem hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

10. 1 Şubat 2010
  11. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çünkü sanki yabancı sitedeki bizim türklerin sattığına görünüş olarak hiç benzemiyo esim aynıdır diyo ama türkler kremin kapağına koca göğüslübi hatun koymuşlar bu sanki işi cıvıtmış yabancı sitede daha ciddi bi kutu ve kombinasyon var .....kızlar bide su var bu krem ve hap biraz maaliyetli ama geri dönüşümü yoksa değer... herseye ne paralar veriyoruz hele estetikde ne komplikasyonlar oluyoo bu adam zaten estetiğe alternatif olsun diye bu işin üstünde durmuş haberin basında yazıyo... öbür topikden alıntı yapıp bu siteye eklicem sizde bakın estetiğin maliyetininyarısının yarısının yarısı......

12. 1 Şubat 2010
  13. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kada zamnda bu 5 cm ve süreçlerinide yaz gülüm ben seni eski topiklerde okuyodum ve yasını küçük tahmin etmişdim çoook güzel gelişmeler ama biraz ayrıntı lütfen gelsomina gibi istiyoruz hadi göreyim seni:eek:

14. 1 Şubat 2010
  15. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada iyiki doğdun güzelim iyiki varsın aramıza hoşgeldina.s.

16. 1 Şubat 2010
  17. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aramıza hoşgeldi güzelim gelişmelerini bekliyoruz bu arada bekarlarımız insaallah enkısa zamanda hayırlı bir esle tanısır ve evlenirler bunun için ayrıca dua edicem.doğum ve emzirme en az bi beden kalıcı büyüme sağlıyo tatlılarım duamdasınız:1hug:

18. 1 Şubat 2010
  19. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Crazyyy nerdesıııın senı buraya beklıyorum