hele bi akıl verin napsam ki?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sgselçuk tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sgselçuk
  1. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doğumdan sonra çok sıkıldım malüm eve hapsolduk.bende bayram için memlekete gitmek istiyorum.ailem sivas ın ilçesinde burdan 18 saat sürüyo.kızımla gitsemmi gitmesem mi çok düşünüyorum.gidincede 1 ay kadar kalmak istiyorum.ama kuzuma bişi olurmu diye korkuyorum.bi yandan da kendi pskolojimi düşünüyorum çok sıkıldım çünki
    napsam sizce arkadaşlar.:uhm:

2. 27 Kasım 2008
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla yolculuk kızınla rahat geçerse geçer dıosan sıkıntı olmaz dıosan git derim ben o dönem yanımda birilerine çok aradım çokkk,,ik tarafa da gidemezdim benim yaramaz kızımı rahat bırakmayan ve kıskanan 5 yaşında bir kardeşim var bizimkileri gidemezdim eşimin tarafa zaten gitmezdim napcam orda kendi ailemin rahatlığın vermez banyosu vs.bence git derim yolu gözünde büyütmessen

4. 27 Kasım 2008
  5. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm aynı durum bende de var. ailem Marmaris'te oturuyor. bende çok bunaldım bayramda 9 gün tatil diye eşimle gitmek istiyorum. ama eşim yok hasta olur, yok yolda mahvolur diye gitmek istemiyor.:1no2::1no2: ikna etsem götürür de allah korsun bide hastalanırsa orda sorumluluk tamamen benim üstüme kalır diye de korkuyorum. şansıma havada kötü güzel olsaydı hiç düşünmezdim. gerçi kendi arabımızla gidecez sonuçta araba sıcak zaten arabada sürekli uyur kızım sorunda olmaz. :ecrin_bebek::ecrin_bebek:işte yollar hava şartlarından dolayı kötüdür diye kafam takıldı. CADIARZU

sen kendi arabanızlamı gitmeyi düşünüyorsun???

6. 27 Kasım 2008
  7. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım otobüsle gitcem gidersem.eşimle birlikte.yolu düşünmüyorum akşam biniyosun sabah 9 da ordasın gece yolculuğu oluyo.malum bizim orası doğu ya düşüyo hava şartlarını düşünüyorum.marmaris olsa hemen giderim ben.ama bi yandan da kendimi düşünüyorum.sağlıklı olmayınca yavrumada daha iyi bakamıyomuş gibi geliyo bana.kaynanamlar burda ama ben annemi istiyorum

8. 27 Kasım 2008
  9. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    biz gitcez ya ben de bunaldım
    hem de iki tarafa da ama ikisi de 4-5 saatlik,,dediğiniz gibi arabanın içi sıcak ,,orda da sıcak tututu mu tamamdır zaten evler kaloriferli hem bebelere de değişiklik olmaz mı ki,,onlar da aynı kişiyi görgör :=))))
    değişik insanlar görsünler bakalım inşallah iyi yönde akseder bu bebeklere ,,,
    hem biraz alışma vakitlere artık değil mi sonuçta kara yatırmıcaz ya :p

10. 27 Kasım 2008
  11. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    18 saaat buu ben olsam aslagıtmezdım sıkıntı bu elbet gececek bıgun ama bebegımın yollarda otobuste okadar nefes okadar sıcakbılmıyorum cnm yınede tabıkı kendın karar vereceksın

12. 27 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

bizde bayramda eşimin ailesine yani karabüke gidice 5 saat sürüyo arabayla gidecegiz ama bende sizler gibi ordaki hava şartlarını düşünüyorum orda da herkesin evi kaloriferli ama yinede tedirginim bi yandanda gitmek istiyorum çünkü eşimin ailesi kızımızı görmedi benim aileme alıştı ama onları abancılıcakmış gibi gelio onlarda çok merak ediolar egerki o zaman orda kar varsa gitmicez sanrım o günkü hava şartlarına göre hareket edicez..

14. 27 Kasım 2008
  15. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnmcım banada öyle geldi kendi arabanız olsa pek sorun olmazdı ama otobüste 50-60 kişinin aynı anda nefes alıp vermesi kötü bir durum. gerçi ilk otobüs yolculuğu yapacak senin bebeğin değil. nebilim insan ikide kalıyor. ben otobüsle olsa gitmezdim. uçakla falan gitsen..

16. 27 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

sinemcim kaan 20 günlüktü ben yazlığa gitmiştim gerçi yaz ve 3 saatlik yoldu ama sorun olmadı ayrıca ramazan bayramındada izmire gitmiştik dönüş yoluda işkence gibi geçti 15 saatte geldik izmirden trafik felç olmuştu kaan yolda hiç huysuzlanmadı kendi arabamızla gitmiştik bursada dinlenmiştik bi süre bence senin sağlığında çok önemli yinede sen bilirsin

18. 27 Kasım 2008
  19. aymu

aymu Guest

canım benim çok sıkıldıysan git benim arkadaşım muğlaya kırklı çocuğuyla giiti hem ankara ile muğla arasında ne kadar sıcaklık hava farkı var