Hem acı çekiyorum, hem temiz olmuyor...!

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kokoshatun tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kokoshatun
  1. kokoshatun

kokoshatun Guest

kızlar bikini bölgemi sesunun hazır ağda bantlarıyla aldım hem acıdı hem tertemiz olmadı dağınık bi şekilde tüyler kaldı. daha sonra biotak aldım biotakta daha fazla acı çektim ve yine tertemiz olmadı kalanları makinayla alamıyorum o kadar cesaretim yok cımbızla tek tek toplayamam eldivenle alamıyorum. tkr ağdayı yapıştırıyorum ağda da almıyor tüyler yapışıyor çünkü ve bu benim sinirimi çok bozuyor ne yapmalıyım yardım edin ağda yapıcam zamanı geldi ama sırf bu yüzden yapmak istemiyorumkötükedihüso

2. 29 Temmuz 2009
  3. :(emoxsx:(

:(emoxsx:( dönüşte uğruym ben sana.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sir ağda istiyosan gidiceksin bi kuaföre yada güzellik salonuna aldırcan tertemiz evde uğraşılacak gibi değil uğraşılsa bile her yerin tutuluyo bide temiz olmuyo

umarım gidebilecek durumdasındır

4. 29 Temmuz 2009
  5. kokoshatun

kokoshatun Guest

cnm nedense çekiniyorum hiç gitmediğim için hani sanki oraya öle yatamam gibime geliyor biliyorum abartıyorum ama bi gidemedim bende çok istiyorum gitmeyi ama bide diyorum o tümden yapıstırıp çekiyor nasıl acır ben ufak ufak kesip yapıyorum alıştıra alıştıra çok acırsa diye korkuyorummirmirmirmir

6. 29 Temmuz 2009
  7. :(emoxsx:(

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaa hiç utanma temizliğine değer inan ki hem oda bayan ve o onun işi inan ki umurlarında bile olmuyo

hem benim gittiğim bi yer ufak ufak kesip alıyodu istersen öyle söyle belki alırlar

hadi bi cesaret ben dün 7. kez aldırdım inanki hem azaldı hem de eskisi kadar acımıyo

8. 29 Temmuz 2009
  9. kokoshatun

kokoshatun Guest

=) cesaretlendim bak senden şu an regl dönemimdeyim bitsin gideyim çok zor oluyor çünkü heryerim ağrıyor yapış yapış oluyor çokta acıyor birde temiz olmuyor dediğin gibi en iyisi kuaföre ya da güzellik salonuna çok teşekkür ederim cnm

10. 29 Temmuz 2009
  11. :(emoxsx:(

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ohh sevindim valla gelişmeleri bildirirsen sevinirim canım kolay gelsin :ecrin_bebek:

bak sen evde de ağdayla alıyomuşsun düşün ben jiletten ağdaya geçtim sıktım dişimi

şimdi rahatım toplam 10 dk ya sürüyo ya sürmüyo sonra ohh 1 ay rahatız

12. 29 Temmuz 2009
  13. kokoshatun

kokoshatun Guest

bende öyle cnm ağdayla 4. alışım ama jiletten dönünce ki senlerdir hala sert tüyler birde benim 2 haftada çıkıyor galiba kırıyorum alırken erken çıkıyor 2 haftada alıncak uzunluğa geliyor gerçi ben kısayken alıyorum uzun daha çok acıyor jiletle çok rahattım hemen bitiyordu ama baktım baya bi taşmaya başladı bi delikten3 tane felan mecbur geçiş yaptım ama kendimde beceremiyorum gideyim en iyisi bi ağdacıya ohh belim ağrımaz heryer yapış yapış olmazz gittikçe tüylerde azalır yaşasın ağdacılar :sm_cool:

14. 29 Temmuz 2009
  15. :(emoxsx:(

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet evde alınca bide kırılma olayı var hem boynunun tutulması belinin a ğrıması da cabası her yer batar annen bağırır genemi ağda damlattınız diye off offf

ha bide ağdadan sonra mutlaka karınca yumartası yağı yada herhangi bir tüy azaltıcı kullan belki çok işe yaramıyo ama inan ki geç çıkartıyo en az 1 hafta farkediyo

:dance:

16. 29 Temmuz 2009
  17. kokoshatun

kokoshatun Guest

ben nedense inanmıyorum onlara ya gerçi cilt itpine göre değişiyor ama fayda eder mi bende bilmiyorum denemekte istiyorum ama boşa çıkarsa çok üzülürüm ama geç çıkarıyorsa denerimzemuszemus

18. 29 Temmuz 2009
  19. :(emoxsx:(

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman sana karınca yumurtası yağını öneririm hem ucuz hemde gerçekten en etkilisi

ben 5 liraya aldım ağdadan sonra masaj yaparak 4-5 gün uygula sabah akşam işe yararsa ne ala yaramazsa en azından masaj niyetine :))))))))))))))))):sm_cool: