Hem al, hem oku artk sabrm kalmad.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve boundary tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : boundary
  1. boundary

boundary Guest

merhaba biz universiteden mezun olduktan sonra nisanlimla beraber dil egitimi icin londraya geldik sonrada master yaptik tum bu egitimimiz boyunca ailelerimizden parasal yonden destek almadik hem calistik hem okuduk 1 ay once mezun olduk turkiyeye donus karari aldik ama ben kendimi cok kotu hissediyorum artik bu ulkeden yasadigim sikintilardan dolayi nefret ediyorum cok kisa bir zamanim kaldi diye kendimi motive etmeye calissamda is yerindeki huzursuzluk benim iyice icimi daraltiyor elimde olsa bugun birakip evime donmek istiyorum ama nisanlim seneye dugunumuz olacak diye para biriktiriyoruz bir yandan bu hedefledigimiz parayi biriktirememe stresi bir yandan patronun surekli saatlerimizi kesmesi biryandan donduktan sonra is arama ev dugun stresi hersey sanki ustume geliyor bugun yine patron 6 saatimi daha silmis umursamamaya calisiyorum ama nisanlimin bunu kafaya takmasi beni daha cok strese sokuyor kendimi hic iyi hissetmoiyorum tek dilegim bu onumuzdeki 5 haftanin cabucak gecmesi ve ulkeme donmek orda ne yapacagimi bilemesemde... buradaki sikintilardan uzaklasma istegi belkide

2. 11 Eylül 2009
  3. Beyondparadise

Beyondparadise Az İnsan Çok Huzur ;) Üye

Beğenildi:
    321
    Ödül Puanları:
    363
    5 hafta dediğin nedirki şıp diye geçer Hem dönünce iş arama stresini felan şimdiden düşünüp kendini niye sıkıyosunki onu gelince düşünürsünüz.
    Şu kısacık beş haftanıda ingilterenin tadını çıkarmaya bak burda evlenip yuva kurunca oraya gitme ihtimalinizin olucağını pek sanmıyorum.
    Benimde bazem iş güç monotonluk derken böyle içim daralır o zaman açıyorum bi komedi filmi , mizah dergisi veya komik videoları biraz toparlanıyorum.

4. 11 Eylül 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    o kadar dayanmışsın beş hafta daha dayanabilirsin dimi..
    bunları şimdi düşünme geldiğin zaman düşünürsün..

6. 11 Eylül 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Kariyeriniz için yabancı bir ülkeyi seçmişsiniz, yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz. Biraz daha sabır.
    Bakın ben hem çalışıyor, hem okuyor, hemde evli olduğumdan kira ve taksit derdiyle uğraşıyordum. Bu günler hayatı en iyi şekilde öğrendiğiniz günlerdir. Bu yüzden biraz sabır edin inşallah rahatlayacaksınız.

8. 11 Eylül 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bende 4 yil boyunca hem calistim hem okudum....Zordur bilirim....

Lakin cefayi cekmeden sefayi süremiyorsunki arkadasim...mecbur dayanmak zorundasin...siz keyfinizden oraya gitmediniz....hedefleriniz var...onlara kavusmak icin mecbur zorluklarada katlanacaksiniz.:nazar:

Sayili gün cabuk gecer güzelim....Allah yardimciniz olsun:Saruboceq:

10. 11 Eylül 2009
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ne varkı canım bunda bende üniv.deyken hem gece nöbet tuttum hastanede çalıstım ,hemde sabah kalkıp okula gidiyordum.eve ancak 2 günde bir gidiyordum.çok normal ve gurur verci bişeydi benim içni.şimdi ise meyvelerını alıyorum şükür...

12. 27 Eylül 2009
  13. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Merhaba Beyondparadise, her şeyden önce bu kadar geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Taşındım. Bu süreçte internet ile ilgili sorun yaşadım.
    Ben size cevap verene kadar gelmenize 3 haftadan az kalmış zaten. Artık dönmek daha yakın geliyordur.
    Beyondparadise, neden siz ve nişanlınız her şeyi tam yapmaya çalışıp hayatı kendinize bu kadar zorlaştırıyorsunuz. Bırakın eşyalarınızın bir kısmı eksik olsun, bırakın düğün yerine arkadaşlarınızla yemeğe çıkın, bırakın her şeyi tam yapmaya çalışmayı, yaşayın sorumluluklarınızı unutmadan.

14. 27 Eylül 2009
  15. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    biraz daha dayan canım
    herşey tam olmasımı gerek yani
    birazı eksik olsun.
    stres yapmamaya çalış
    bu bir dönem inş. bu dönemde geçeçek.

16. 27 Eylül 2009
  17. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Herşeyin bir bedeli olduğu gibi mutlu olmanın da bir bedeli vardır...
    Çalışıp çabalamadan, zorluklar çekmeden kim bir yerlere gelebilmiş ki?
    Herşey istediğimiz gibi basit olsa kazandıklarımızın da değerini bilemeyiz..
    Kendi çabanla zahmetlerinle kazandığın herşeyin büyük anlamı olur..
    Kısa bir zaman kalmış. Kan da olsa yut derler ya aynen öyle bir durum..
    Hem Türkiye ye döndüğünüzde kariyer açısından güzel bir şans olacak bu sizin için...
    Bazı şeyler Dr. Meltem Hanımın da dediği gibi mükemmel olmak zorunda değil..
    Ne durumda olursan ol daha beterini düşün ve şükret..
    Bu zamanlarda geçer.. Öyle böyle yuvanı da bir şekilde kurarsın.. Herşey bir şekilde yoluna girer..
    Sıkma canını kendine dert etme.. Şu an tek hedefin kalan zamanını biran önce bitirip dönmek olsun..
    Gerisini buraya geldiğinde düşünürsünüz...

18. 27 Eylül 2009
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm 5 hafta hemen gecer sık dişini...türkiyede iş bulursun master falan yapmışsın snei boş bırakmazlar merak etme cnm..işini bulup güzelce dügün hazırlıklaırna başlarsın güzel telaşlar bunlar kafana takma :)