hem davetsiz hemde yüzsüz niyetini anlamadım kadının

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve balxixm. tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : balxixm.
  1. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba herkese...

bugün oğlumun diş buğdayını yaptım..ama o kadar sinirleirim bozulduki aklıma geldikçe hala sinirleiyorum...bugün davet etmediğim hatta kendisini ilk defa gördüğüm bir kadın davet ettiğim birisiyle gelmiş.tamam gelmiş hoşgelmiş...ben mutfaktayım ikramda buluncam neyse koridora bir çıktım kadın benim odalara girip çıkıyor...bir anda öyle bir sinirlendimki izinsiz ne hakla giriyor bakıyor diye...neyse dedim kızdığımı belli etmeyeyim dedim sonra ablamda kadın sizin banyoya girdi dedi...bizim kullandığımız banyoya girmiş ya sonuçta misafirlerin kullandığı ayrı..ve ilk defa gelmiş hemde davetsiz gelmiş..hala sinirim geçmedi..iki tanede çocuğu var bi tanesi girmiş yatak odama çekmeceleri açıp kapatıyomuş arkadaşım görmüş çık demiş..ne sorumsuz ya..oğlumun en güzel gününü mahvetti ona sinirimden suratım asıldı gitti birkaç kişi farketti belli ettirmemeye çalıştım ama anlamışlardır...diğer misafirlerde suratım asılınca yanlışmı anladılar diye üzüldüm...

2. 3 Ekim 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bazı insanlar böyle görgüsüz ve düşüncesiz olabiliyo..sana da onlardan biri denk gelmiş.. aslında gülerek laf sokucaktın.. ben öyle yapıyom hep :jeyyar: hele çocuklarını bahçeye gelmiş gibi salmıyolar mı.. onu döker bunu saçar oraya girer.. valla kendi yöntemlerimle çok güzel hallediyom.. susmıcaksın rahatsız olduğun bişi varsa..şaka yoluyla laf sok hemen.. o zaman alır çocuğunu kaydirigubbakcemile oturur yerine paşa paşa.. sıkma canını bunun için boşver mucuk

4. 3 Ekim 2009
  5. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Hırsız falan bile olabilir ya..
    şaka gibi,üzülme canım,sağlıkla büyüsün oğlun,o günü kötü anma.
    bir daha görüşmezsin olur biter..
    misafirin misafirle gelmesini de hiç anlamam.

6. 3 Ekim 2009
  7. balxixm.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne bileyim o kadar sinir oldumki...tamam misafir davetsiz gelsede başımın üstünde...ama ne demek izinsiz odalara bakmak benim banyoma girip bakmak..birde bunu söylemeye utanıyorum aslında çocuğun bi tanesi tuvaletini yapmış sifonu çekmemiş eşimin kuzeni beni çağırdı baksana tuvalete diyye..bende baktım çektim sifonu temizlendi..bunun içinmi çağırdın dedim..misafirler bakıp bakıp geri dönüyo senin banyoyu kullanıyo dedi...hepside çocuklu misafir benim yapmış halim yokya hem tuvaleti kontrol etcem hem misafirlerle ilgilencem gördün madem çek sifonu işte ne demeye bana bunları söylüyorsa..

8. 3 Ekim 2009
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    misafir, misafirmi getirmiş. çok ayıp bişey bu.

10. 3 Ekim 2009
  11. balxixm.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım ya aynen öyle yapmış o ayrı sinir bozuyorda ama en çok kadının hareketleri sinirimi bozdu

12. 3 Ekim 2009
  13. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ayy en sinir oldugum bi davranis..senin durumunda deyilim su an ama benim bile acayip sinirlerim bozuldu simdi...nerden gelmis bu insanlar uzaydanmi marsdanmi...belkide normal bi insanin evi nasil diye bakinmislardir....:roflol:

14. 3 Ekim 2009
  15. balxixm.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3beni güldürdün ya...marstan geldilerse bakınmaları normal bir durum yanikafamçokkarıştı

16. 3 Ekim 2009
  17. yagmur.toprak

yagmur.toprak annesinin baligi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Disleriniz hayirli olsun öncelikle..

Sabirli birisiniz anlasilan ben olsaydim ne yapardim bilmiyorum, ama iyi seyler yapmazdim galiba. :mymeka:

18. 3 Ekim 2009
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    valla bende bu kadar sakin kalamazdım tahminimce.mutlaka laf söylerdim..
    ben utanacağımada o utansın..