Hem evlat özlemi hem çevre baskisi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve CiciliBicili tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : CiciliBicili
  1. CiciliBicili

CiciliBicili kalbim 'ege' de kaldı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKLAR BU KONUYU AÇTIM AMA BİLMİYORUM BELKİDE AYNINDAN VARDIR EGER ÖYLEYSEÖZÜR ŞİMDİDEN AMA ÇOK RAHATSIZ OLDUGUM VE Bİ ÇOK KİŞİNİNDE AYNI SORUNLARLA UGRAŞTIGINDAN EMİNİM 3 SENEDİR ÇOCUK ÖZLEMİ ,TEDAVİLER BUNUN ÜSTÜNE BİDE ÇEVREDEN SİZ TEMBEL ÇIKTINIZ :kızgın:HADİ ARTIK :1no2:SÜREKLİ HAMİLEMİSİN GİBİ SORULAR VE HELEDE GİRDİGİN ORTAMDA Bİ BEBEK VARSA TÜM GÖZLER ÜZERİNİZDE SEVMESENİZ KISKANDI ÇOK SEVSENİZ AMAN NAZAR DEGER (TABİ BU SÖYLENMESEDE SİZ ANLIYORSUNUZ SURAT İFADELERİNDEN) GİBİ SAÇMALIKLARDAN BIKTIM GERÇEKTEN GEL ARTIK BEBEGİM:1no2::KK46::KK46:

2. 8 Ekim 2008
  3. aysegul86

aysegul86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklisin canim bende 5 yildir evliyim ve 5 yildirda olmadi ayni tepkiler bendede var bebegi olaninin yaninda durunca sanki acir gozle bakiyolar inanirmisin bebegi olan arkadaslarla gorusmemege calisiyorum bide simdi eltimde hamile dogunc daha da kotu olucak yani insanlar sanki sakatmisiz gibi tuhaf gozle bakicak bende iste buay tup bebek tedavisine basliyorum suan gunluk hap aliyorum kismetse onumuzdeki ay ignelere baslancak sen hic tedavi oldunmu bu arada

4. 8 Ekim 2008
  5. CiciliBicili

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SENLE DURUMUZ ÇOK BENZIYO BENIMDE ELTIM DOGUM YAPTI İKİNCİ COCUGU:bbo::bbo:ANLIYORUM SENİ HERKES BİZDEN BEKLERKEN AMA OLSUN ALLAH HERKESİN EVLADINA ÖMÜR VERSİN EVET CNM TEDAVİ OLDUM 1 KEZ AŞILAMA ONDAN ÖNCEDE İLAÇ TEDAVSİ Bİ KEZ HAMİLELİK GEÇİRDİM BEBGİM KARNIMDA ÖLDÜ NASİP BÖYLEYMİŞ BENDE BU AY TÜP BEBEK İÇİN ADIM ATTIM İLK GÖRÜŞMEM CMRTSİ BAKALIM HAYIRLISI ALLAH KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN

6. 8 Ekim 2008
  7. CiciliBicili

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AYŞEGÜL CNM SAKATMIŞ GİBİ BAKANLAR BENCE KENDI BEYİNLERİNDE HASAR OLANLARDIR BOŞVER :KK46::KK46:

8. 8 Ekim 2008
  9. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bizdede öyle birdurum var ve sanırım sizinkiden bile beter 4 yıldır her ay soran bi topluluğun içindeyim bide benim mesleğimde çocuklarla olduğu için milletin çocuklarına bakıp duruyo kendi çocuğu yok bide buna eş faktörü eklenince çekilmez bi işkence kocaman bi ailenin içinde tek başımayım ve artık konuşacak duvarlardan bişey yok hayatımda

10. 8 Ekim 2008
  11. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bizdede öyle birdurum var ve sanırım sizinkiden bile beter 4 yıldır her ay soran bi topluluğun içindeyim bide benim mesleğimde çocuklarla olduğu için milletin çocuklarına bakıp duruyo kendi çocuğu yok bide buna eş faktörü eklenince çekilmez bi işkence kocaman bi ailenin içinde tek başımayım ve artık konuşacak duvarlardan başka bişey yok hayatımda

12. 8 Ekim 2008
  13. gato

gato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zor oldugunu biliyorum ama insanlara aldirmadan siz kafanizi rahat tutmaya bakin, tedavi aşamasinda en önemli şey moralinizin yüksek olmasi, tüp bebek tedavisi kolay degil ama onu kolaylaştıracak olan sizsiniz, lütfen etrafınıza aldırmadan gelecek bebeğinize konsantre olun, her şey yoluna girecek. Sevgiler...

14. 8 Ekim 2008
  15. CiciliBicili

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gato arkadaşım güzel söylüyorsun ama inan insanlar okadar acımasızki senin üzülebilecegini düşünmüyorlar ben çok kafamdan sildim artık oluruna bırakıyorum dedigim anda saolsun çeevremdekiler hatırlatıyo şimdiden ben acaba tüp bebek olayını nasıl saklarım onu düşünüyorum savil cnm allah sanada sabır versin çok zor milletin agzı torba dgl birinci olur ikinci nezaman derler yani mutlaka sölicek bişey bulurlar:kızgın:süprizzzzzsüprizzzzz:enbuyukkk:

16. 8 Ekim 2008
  17. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    öznur83 aynen ben kafaya takmadıkça insanlar neden olmuyo dr gitmiyomusun yok şu hoca var bu var şöyle ok7ur olur falan filan hem allah bilir deyip hemde allahın işine karışıyolar bizde evlenir evlenmez çocuklarımız olsun isteriz ama bu bizim istediğimiz değil allahımın takdiri diğerlerine kısmet nasip deyip susmak kalyooo ben artık sabrımın sonaşamasındayım heran patyacak bomba gibi geziyorum insanların acıyarak bakmasında toplum içine girmekten tiksiniyorum allah umarım eğer bizim için hayırlıysa versin ben hep böle istedim böyle dua ettim en azından yok diyorum düşük yapmak yada ölmesi bunlar daha mı iyi?

18. 8 Ekim 2008
  19. sevim_li

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :Saruboceq:öznur83 aynen ben kafaya takmadıkça insanlar neden olmuyo dr gitmiyomusun yok şu hoca var bu var şöyle ok7ur olur falan filan hem allah bilir deyip hemde allahın işine karışıyolar bizde evlenir evlenmez çocuklarımız olsun isteriz ama bu bizim istediğimiz değil allahımın takdiri diğerlerine kısmet nasip deyip susmak kalyooo ben artık sabrımın sonaşamasındayım heran patyacak bomba gibi geziyorum insanların acıyarak bakmasında toplum içine girmekten tiksiniyorum allah umarım eğer bizim için hayırlıysa versin ben hep böle istedim böyle dua ettim en azından yok diyorum düşük yapmak yada ölmesi bunlar daha mı iyi?:enbuyukkk::a015: