hem görümceyim hem gelin bıktım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Akasia tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

?

esinizin ailesi size cektiriyor, elti gorumce kayinvalide...

1. esim beni hep savunur, surekli beni hakli gorur(ailesine de soyler esim hakli diye)

44,8%
  2. esim beni hep dislar surekli ailesi haklidir( hakli oldugum halde)

24,1%
  3. esim bana gelir sen haklisin der, obur tarafa gider siz haklisiniz der(yani iki tarafi idare eder)

6,9%
  4. esim hic karismaz ne haliniz varsa gorun der

24,1%
    30 Mart 2010
    Konu Sahibi : Akasia
  1. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    selam kizlar ben 3 yillik evliyim esimle aramizda hic bir sorun yok allaha cok sukur:nazar:ama inanin baskalari yuzunden sorun yasiyoruz. gorumceler bir yandan bizim gelin obur yandan kaynanayi hic katmiyorum cunku artik kabullenmek zorunda kaldim yasli kadin ne de olsa dyorum.neyse ama gorumce ve gelinimzi kabullenemiyorum. gorumcelerden baslayim : kucuk gorumcen hepsinden beter olan inanin rahat yok. annemle ayni binada oturuyorlar(bu arada onunla kusuz)ne zaman anneme gitsem aninda kaynanami arar xxxxxx yine annesine geldi diye, gezip tozyomusum surekli, nerde pazar orda benmisim, kardesinin aldigi ehliyet le araba suryomusum, iftira atmalar, 1 lafi 1000 yapmalar, dedigi lafi demedim demeler.......buyuk gorumceye gelince o sinsi sinsi yapyo, biz gecen hafta tr ye gittik istanbula 4 gun gezmek icin, vay o her tr ye gittiginde kayinvalidesini gormeden gelmezmis (bende salagimya inandim sanki) ....... simdi gelelim bizim geline, bu gelin bize kacarak geldi ama hic bir defa "biz seni istemedik sen geldin demedik",abimi ayda yilda bir gorurum gecen gun anneme demiski "senin kizin cok degisti bu aralar demis" karisi artik ne dyosa bisey yaptigim yok bisey dedigim yok, evine gittigimde hic birseyine dokunmam, fazla gitmem ayda bir, ziline basarim gel iceri demez, ne zaman birine oturmaya gitsem surat yapar, hatta dun amcamin oraya gittim onu cagirmadik diye abimi doldurmus amcamlari aramis vay siz niye benim karimi cagirmadiniz, gecen benim gunum vardi cagirdim karisini gelmedi 10 tane bahane uydurdu gelmemek icin, evime geleni gideni kiskaniyor tr ye gittim onu kiskaniyor 1 cocugu var annem bakiyor, herkesin hakkinda konusur ama kendisini gormez.
    dun anneme dyomus ben 4x4 luk bir gelinim dyomus:roflol:ay inanin guldum yani. ama artik karar verdim uzak duracam yeter artik ya biktim. bir burdan bir ordan biktim. aski memnu dizisindeki NIHAT ve PEYKERE donduk. :gitme:

Son düzenleme: 30 Mart 2010
  2. 30 Mart 2010
  3. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ay canım...
    Görümce ve kaynana sorununu hangimiz yaşamıyoruz ki...
    bence hepsini görmezden gel yoksa ben gibi sinir hastası ederler seni de...
    En güzeli mesafe bunu bilir bunu söylerim...

4. 30 Mart 2010
  5. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    haklisin canim artik yeter onun bunu lafiyla kavga ettigimizkötükedihüso mesafe mesafe mesafe tek sonuc bu ins ise yarar saol canim yorum icin

AYNI DURUMDA OLANLAR VARMI

6. 30 Mart 2010
  7. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Kesinlikle biz de hep görümcem yüzünden kavga ederdik...
    Şimdi 25 saatlik mesafedeyiz çok şükür hayatımızın merkezinde değiller artık...

8. 30 Mart 2010
  9. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    YOK CANIM MAALESEF BEN NE ZAMAN SOKAGA CIKSAM GORUYORUM. kus oldugumz halde kaynanam surekli xxxxxx sunu dedi sunu yapti.... yaw bilyosun kus oldumuzu ne soyluyosun offffffffffff:eek:klava:

10. 30 Mart 2010
  11. ecce_

ecce_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende görümceyim ama sessiz ;dinlemesını bılen.. ama gel gör ki gelinde iş yok cadımı cadı işi gücü maddiyat durumumuz iyi olmasa evlenmezdim dıyecek kadar da cesur allah ıslah etsin.

12. 30 Mart 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    amin canim amin:Saruboceq:bazen dyorum abartyomuyum acaba diye. kendimi de sorguluyorum bazen ama yok. daha 19 yasinda, basta cocuk dedik kabullendik ama simdi 1 cocugun var 3 yillik evlisin sorumluluklarin var, genede beddua etmiyorum aksine dua ediyorum allah akil fikir versin,allah kotu dusunceleri alsin sunun kafasindan :Saruboceq: ama bir laf vardir 7 sinde neyse 70 inde odur diye bence dogru soylemis kim soylemis se. simdi bile aradim yarin kahvaltiya gel diye lafa bakar misin (nasip kismet bakariz belki yarin benim randevum olabilir) bende yalvaracak deilim heralde sen bilirsin dedim. cagirsan suc cagirmasan suc:nazar:kaydirigubbakcemile

14. 30 Mart 2010
  15. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    ya kizlar bir akil veren yokmu

16. 30 Mart 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sen şimdi görümceni sevmiyosun,gelininizde sen görümcesin diye sevmiyor galiba.bu düzen böyle gelip gidiyor işte :nazar:

18. 30 Mart 2010
  19. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    valla seviyo mu seymiyomu anlamadim gitti zaten-tatlicadiarzu- dengesiz ya bir bakyosun can ciger kuzu sarmasi olur bir bakarsin semra kaynana olmuskafamçokkarıştı:1ninca: