hem klomen kullanıp hemde rahim filmi çektiren varmı yumurtaya zararı oluyomu?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve umutsuz09 tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : umutsuz09
  1. umutsuz09

umutsuz09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben bu ay hem klomen kullandım hemde rahim filmi çekildi yumurtalara zararı olurmu doktor net bişey söylemedi sizdede böyle bi uygulama yapıldımı hiç, sadece çatlatma iğnesini bi gün sonra yaptır dedi, ücretle alacağımız için iğneyide alamadık kaldım yani

2. 28 Mart 2009
  3. kadrish28

kadrish28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım rahim filmi yumurtalığa giden yolun açık olup olmadığını anlamak için çekiliyo yumurtaya bi zararı olacağını sanmıyorum ama ikisi aynı zamanda uygulanmamıştı bana.Bu arada çatlatma iğnesinin yapıldığı saat önemli ona göre belli bir saatte beraber olmamız öneriliyodu ya da aşılama yapıldığında o saatten hesaplanıyodu doktorun hiç bi açıklama yapmadı mı bu konuda çok ilginç..

4. 28 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

cannacım yıne karıştırmışssın kafanı yaa ne zararı olck sadece iğneyı kullanamış olcksın sadece hapla tedavı olmuş olck buay takma buakdr kafana yaaa

6. 28 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

cektırdınmı rahım fılmını nasıldı?

8. 28 Mart 2009
  9. umutsuz09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet birde özel hastaneye gidiyorum ben , doktorum dün için gün verdi saatinide söyledi ama nöbette olduğu için izinliymiş o gün böyle bişey olabilirmi ya, başka doktor çekti rahim filmini oda net bişey söylemedi çok canımı sıkıyo bu düktorlar ya kaprisleri çekilmiyo, birde bugün çatlatma iğnesini vurulmam gerekiyodu parası çok geldiği için alamadık, pazartesi tekrar gidicem işim gücüm hastane oldu

10. 28 Mart 2009
  11. umutsuz09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım çektirdim ama sonucu bilmiyorum daha rapor yazılacakmış pazartesiye, iğne olmam gerekiyodu ama ya çatlamazlarsa ya sönerlerse hemde iki tane iyi gelişmişti bu ay geçen ay bir taneydi, iğneyi alamadık canım ya:çok üzgünüm:

12. 28 Mart 2009
  13. EU3

EU3 Guest

bence doktorunun ayıbı ve buyukbı yanlışı sana.olurmu öle seyyaa sana saat söledıyse kendıısanıde ayaralamsı lazımdı.tatlım sende devlettecalışan bı dokotr bulsana kendıne bak bizm dokotrumz devlettecalışıyor.ilaçımızıda raporlu aldık hapımızıda yazdırdık.
    şimdi insna farketmiyorama vakıt gectıkcevesonuç alamdıkca insna parasına acıyor ya..bizm şimdiyekadr 56 mılyar paarmız gitti gecen yıl bende calışıyodum ögretmenlıkyaptıgım için bide küçük cocuklar oldugu için
    pek ayrılamıyordum işimden buyuzden doktor secımınzde özelde olmştu.ama boşa gittii paarmız bee

14. 28 Mart 2009
  15. EU3

EU3 Guest

olsun takma kafana buayda sanki hapla tedavı oldun.böle rahtlat kendını

16. 28 Mart 2009
  17. umutsuz09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne biliym canım ya hep soru işareteri var kendi çatlamazmı acaba bu yumurta, zaten valla şu rahim filmi sonucunu falanda öğreneyim hiç üstüne düşmücem artık bu ne ya herşey bi dünya para birde gerçekten sıkıntılı bir döneme denk geldi hele bu hafta nerdeyse hergün hastanedeydik eşimin tahlili onun sonucu bilmem ne derken bi sürü para ve zaman kaybı oldu, bari sonuçta hamile klasam hiç üzülmücem oda olmuyo

18. 28 Mart 2009
  19. kadrish28

kadrish28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de büyük ayıp doktorun yaptığı..Benim doktorum benim aşılamamın yapılacağı gün dişi apse yapmıştı adam adamın yüzü gözü şişmiş muayenehane kapalı olmasına rağmen benim için herşeyi seferber etti ve telefonla da olsa bütün gelişmeleri kontrol etti.Çatlatma iğnesine de kafanı takma fazla zaten yumurtalar çatlıyo sadece doktorlar bunu kontrol altına almak için yapıyolar siz bol bol çalışın bence o saatlerde:1rolleyes: