hem numaralı hem renkli lensler

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve SeMa21 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : SeMa21
  1. SeMa21

SeMa21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar lens hakkında çok konu var ama kafamdaki soruların cevabını bulamadım konular içersinde bu yüzden ayrı bir baslık açmak zorunda kaldım

lens kullanan arkadaşlarım numaralı ve renkli lensler günlük mü yoksa aylık olanlarından da varmı varsa hangi markalar var
    birde lens ücreti sigorta tarafından karsılanıyomu?ben aylık lens alınca her ay karsılarmı lens ücretini sigorta ?
    son olarak eğer sigorta karsılamıyosa aylık lenslerinizi ne kadar fiyata alıyorsunuz günlük istemiyorum arkadaslar aylık olsun istiyorum

cevaplarınız için simdiden teşekkürederim

2. 1 Ocak 2009
  3. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben numaralı şeffaf lens kullanıyorum ama devlet karşılamıyor lens ücretini kozmetiğe giriomuş diye sanırım ...
    ben 3 aylık olanlardan 5 cift almıştım 3 ya da daha fazla veya aaz kullanmak senin elinde nası dikkat ederssen o kadr ömrü oluo..
    fiyatını hatırlamıyorum ama pek ucuz diildi
    Kahve

4. 5 Nisan 2009
  5. bluish_poem

bluish_poem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kontack şeffaf lens kullanıyorum.gözlükten oldukça rahat.optikçiden almak yerine göz hastanesinden almayı tercih ediyorum 3 aylık 6 adet lens fiyatı 50 tl:asigim:. fakat internetteki satılan lens fiyatlarına baktığımda dışardan aldığım lensin yarı fiyatına satıldığını görüyorum.tek dezavantajı gözkuruluğu yapması.ayrıca yıllık numaralı renkli lensler var şimdide ondan almayı düşünüyorum kullanan varmı?detaylı bilgi verirseniz sevinirim.tşk ederim

6. 20 Nisan 2009
  7. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

evet arkadaşlar bende fiyat araştırması yapıyorum lütfen yardımcı olun bize.

8. 15 Ekim 2009
  9. derman.abla

derman.abla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben numaralı renkli lens kullanıyorum. Bausch lomb dan memnun kaldım ama sophistic gercekten her anlamda harika. Lens gözünüzde var mı unutuyor bazen öylece uyuyakalıyorsunuz:) fiyatlarda çok uygun. Özellikle .... kampanyası süper. Uygun fiyatta almak isteyenler bana mail atsınlar aldıgım yerı söyleyeyim:)kesinlikle kontak lens kullanmanızı tavsiye ederim..

10. 19 Ekim 2009
  11. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    eger tanıdıgın bi gözlükçü varsa söyle yaparsın dr.ye gözlük yazdırırsın receteyi gözlükçüye verirsin devlet kaçta kaçını karsılıo? 50 60tl falan..
    gözlük yerine lens alırsın recetede gözlükçüde kalır sonucta gözlükçünün karı aynı oldugu için kabul eder biras sahtekarlık oldu galiba kaydirigubbakcemile3

12. 24 Şubat 2010
  13. techfigen

techfigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lens ücretini sigorta karşılamıyor ayrıca aylık lens alacağına yıllık lens alsana canım bir yıl boyunca kullanıyorsun bende lens kullanıyorum rainbow ve çok memnunum biraz pahalı ama iyi kullandığım zaman 1,5 yıl hatta 2 yıl bile kullanıyorum ayrıca renkleri çok güzel ve doğal duruyor yakınında optikçi varsa bence git ve renkleri dene sende memnun kalacaksın

14. 24 Şubat 2010
  15. techfigen

techfigen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet canım renkli yıllık lens kullaıyorum ben memnunum tavsiye ederim rainbow markası gıallo rengi ve dark green rengi doğal duruyor

16. 20 Mart 2010
  17. mursh

mursh 9 şubat 82 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bende gozluk kullanıyorum numaralı renklı lense gecmek dusuncesındeyım..kullanan arkadasların tecrubelerını paylasmalarını rıca ederım :) Lensin markası,Fiyatı ,Kullanım durumu vs. vs.

18. 20 Mart 2010
  19. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    sigorta gözlük reçetesi verir. gözlük ve cam için 50 lirayı bulmuyor ödediği para oda 2 yılda bir heralde . optikçiler bu reçete ile lens verebiliyor ama farkı olursa cepten ödersin. ama unutmA ENAZ 3 YIL BıDAHA GÖZLÜK REÇETESı YAZDIRAMAZSIN SSK DAN