hem ogrenci hem anne olmayi nasil basaracagim?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hiranur8 tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hiranur8
  1. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar arinizda hem egitim hayatina devam edip hemde anne olanlar varmi?? Allah izin verirse bu yaz dogum yapacagim ve dogumdan bir bucuk ay sonra okul acilacak. okulu dondurmak ta istemiyorum sene kaybi olmamasi acisindan...:KK43: :KK43: iki arada bir derede kaldim kucucuk bebegimi birine emanet edip nasil okula gidecegim...senağlama

2. 26 Aralık 2009
  3. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım seninle aynı durumu yaşayan bir arkadaşım vardı eşi okuduğumuz yere tayin aldırdı orada gündüzleri bakıcı tuttular bebişe kız okuldan gelene kadar o şekilde devam etmişti canım sizin yokmu öyle bir imkanınız eğitiminede ara verme derim canım ilerde bebğinin geleceği için rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah

4. 26 Aralık 2009
  5. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun canım hayırlısı olsun inşallah

6. 26 Aralık 2009
  7. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hem öğrenciyim hem öğretmenim hem ev işi yapıyorum bir de eşime bakıyorum hem de canım hamileyim. Hamilelik hariç diğer 3ünü birden 3 yıldır yapıyordum zaten. 2 ay sonra da doğumum var. ınsan herşeyi yapabilir bence korkutma kendini.

8. 26 Aralık 2009
  9. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cok taktir ettim sizi.Masallah:nazar: insallah bende basarabilirim..ama bebegime bakacak aile buyuklerinden hic kimse yok.mecbur bakici tutmam lazim..2 aylik bebek de bakiciya emanet edilirmi diye dusunuyorum.cok kucuk degilmi bakici icin?

10. 26 Aralık 2009
  11. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canim:Saruboceq: coook tesekkur ederim.evet cok haklisin bebegimin geleceginide dusunuyorum..ve icimde cok buyuk bir egitim aski var.basarmayi okulumu biran once sene kaybetmeden bitirmeyi cok istiyorum..muhakkak bunun bir cagresi olmali.surekli dua ediyorum :Saruboceq: insallah Rabbim dualarimi kabul eder...

12. 28 Aralık 2009
  13. CANLARIIM

CANLARIIM Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben panik atak bir anneyimm ben senemi dondurdum
    bebeğim büyüdü sonra devam ettim...Bebek evdeyken zaten sınıfta aklını derse veremeyeceksin bence bebeğinle ilgilen...17 aylık verdim kreşe bakıcılara hiç güvenemedim çok anılarım var bakıcıyla ilgili....Anlatıp moralinizi bozmak istemiyorum

14. 28 Aralık 2009
  15. erkflz

erkflz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım, çok zor. Bende öğretmenim, yüksek lisans öğrencisiyim hemde tez dönemimde. Seminerimi verdim anketimi yapıp bitirmeliyim ama hamilelik. Oğlum aklımı başımdan aldı hiçbirşey yapamıyorum.
    Ama sen hiç kendini bırakma, birçok anne var hem eğitim alıp hemde bebeklerine bakan.

16. 28 Aralık 2009
  17. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bakiciyla ilgili kotu kotu senaryolar yazmaya basladim simdiden kafamda :KK43:( ben evde yokken ya bebegime bi zarar verirse onunla ilgililenmezse gibi turl turlu dusunce var kafamda..bir yandan okula da ara vermek istemiyorum..ne yapacagimi bilemiyorum...

18. 28 Aralık 2009
  19. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86