hem ohss olup hem hamile olanlar yaşadıklarımızı burada paylaşalım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve seval16 tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : seval16
  1. seval16

seval16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar ben şu anda hem ohss hemde hamileyim. İstedimki yaşadıklarımızı burda paylaşalım.Ohss olupta gebeliği devam eden oldumu acaba...

2. 18 Ekim 2010
  3. minikkedicik

minikkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mb canım.klomen kullandım bu ay tam 12 tane yumurtam oldu ve gelişti..
    doktorum bu durumda çatlatma iğnesi bile vurdurmadı ve ilişkidede korunmamızı söyledi.
    yoksa yediz bile olabilir dedi.bizde 1 kez ilişkiye girdik korunmadan.
    ve şuan karnım şiş dokunduğumda bile ağrı var bende ohss mi olmuş oluyorum...
    ayrıca nasıl hamile kaldın anlatırmısın sende de benim gibi oldu mu

4. 21 Ekim 2010
  5. seval16

seval16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım benimki aşılama tedavisiyle oldu ilk aşılamam tutmadı.ikinci aşılamamda sağda beş solda iki tane yumurtam oluştu. Ama dr beni hiç uyarmadan çatlatma iğnesini de vurdu aşılamamı da yaptı. Aşılamamınn 14.gününde çok şiddetli ağrıyla acile kaldırıldım.doğum sancısından da beterdi.Gerçi doğumu hiç yaşamadım ama hastaneyi inlettim.Aynı gün hem gebe hemde ohss olduğumu ögrendim.Gebe kalınca ohss daha da artıp vucutta sıvı biriktiriyomuş. 05 ekimden beri çekiyorum. Rahimde bir tane kese gördük.Pazartesi bebeğin kalp atışlarını duyucaz inş.Ama hala kafam soru işaretleriyle dolu karnımdaki sıvıları yavaş yavaş atmaya başladım.Ama çok acılar çektim. Rabbim kimseye vemesin.

6. 25 Ekim 2010
  7. +++panikyok+++

+++panikyok+++ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Selam hanımlar...Bende geçen pazartesiden itibaren puregon vurmaya başladım aşılama için.ama dr um bugün iğneleri durdurdu.Kan tahlili yaptık E2ye baktı.3000 lere gelmiş dedi.Devam edemeyiz Ohss olursun dedi.İnternetten baktım.Dr umun dediği kadar vahim bişiimiş :KK43:(Cuma tekrar kontrole çağırdı.Umarım güzel gelişmeler olur...Karında bi şişkinlik hissediyodum zaten,belirtileri okudukça mide bulantısıda başladı : s