hem sevmeme,hemde sevilmme rağmen acı çekiyorum..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve parlaa tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : parlaa
  1. parlaa

parlaa SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    7 yıllık bir birlikteliğim var..zaman zaman sorunlar yaşasak da sevgilimin bana olan sevgisinden eminim..fakat kavgalar kıskançlıklar kaprisler her ilişkide olduğu gibi bizim ilişkimizde de var..7 yıl boyunca kavgamız sonucu en uzun ayrılığımız sadece 4-5 saat olmuşur..öyle günlerce ara vermedik yada kafamızı dinleyelim demedik..
    benim şuan tek derdim bir gün amerika yada ingiltere hayalini gerçekleştirmek üzere yurt dışına gitmesi..geçenlede yine bu konu gündeme geldi..amerikaya gidip çalışma istediği filan.şiddetle karşı çıktım..ama halen aklında yurt dışı hayali olduğuna eminim..ben hayatında olmasaydım zaten çoktan gitmişti..şimdi her anım ya giderselerle yaşıyorum..bazen onu okadar bunaltıyorum okadar sıkıyorum ki elimde olmadan sırf buyüzden bile alıp başını gidebilir belkide..nasıl atıcam ben bu düşünceyi kafamdan..ben hep bu korkuyla mı yaşıcam..onsuz bir an bile bana çok zor geliyor..hiç birşeyden zevk alamıyorum..bukadar bağlılık bana artık acı veriyor..daha öncede sevgilimle ilgili bir konu açmıştım okuyanlar belki hatırlayacaktır...uzun zaman oldukça iyiydim ama bu konu gündeme gelince yine tedirgin oldum ve yine korkularım endişelerim başladı..gitmesin istiyorum ya emin olmak istiyorum gitmeyeceğinden ..nekadar gitmicem desede benim içimi kemiren,beni rahatsız eden bu duygudan artık kurtulmak istiyorum!!!

2. 9 Nisan 2009
  3. Marmelat

Marmelat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şüphelerle,içini kemiren,seni yiyip bitiren korkularınla yaşamak hiçte kolay değil.Anladığım kadarıyla arkadaşına pasif bağımlısın.Ama inan ki ondan ayrıldıktan sonra aslında bu bağlılığın sadece kendi içinde yaratmış olduğun alışkanlıktan ibaret olduğunu anlayacaksın.
    Seni hayata bağlayan,hayattan zevk almana neden olan tek şey erkek arkadaşın olmamalı.İşte burda en büyük hataları yapıyoruz.Onsuz yaşayamam diye birşey yok paşalar gibide yaşarsın.Kim ölmüş ki aşktan sen öleceksin.
    Yapman gereken ilk adım onu hayatının merkezi haline getirmemen.
    Hiçbirşey dönülmez değildir.Vazgeçilmez değildir.
    Bunları laf olsun diye yazmıyorum 6 yıllık bir ilişkiden çok büyük hasarlarla çıkmış biri olarak yazıyorum sana bunları.
    Bütün bu yazdıklarım tecrübeyle sabit.
    Eğer gideceği varsa onu asla engeleyemezsin herşeyden önce bunu düşün,gideceği varsa zaten giden gider.
    Onun için bir erkek için o küçük beynini bunlarla yorma.
    İnan ki bir zaman sonra hiç deymediğini anlayacaksın.
    Benim gibi hayatında keşkelere yer bırakma...

Sevgiyle Kal.

4. 9 Nisan 2009
  5. parlaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok güzel yazmışsın gerçekten..
    hele şuan ki durumumda bu ilaç gibi geldi bana..
    az önce çok kötü kavga ettik ..
    ve telefonunu kırdı..
    şuan ona ulaşamıyorum ve salya sümük ağlıyorum resmen..
    amerika olayına çok takıldım evet içimi yiyip bitiriyor , ama şuan ki halim resmen daha kötü..
    fakat bu yazdıkların bana gerçekten şuan için iyi geldi..
    teşekkür ederim canım..haklısın...belkide bu kendimi bukadar yiyip bitirmeme deymicektir..

6. 9 Nisan 2009
  7. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    eger kafasına gıtmeyı koymuşsa engelleyemezsin.hem engellemede yarın öbür gün en ufak kavganızda senın ıcın gıtmedım dıyecegıne tercıhlerını yapması ,yaşaması için serbest bırakmak gerekir bazen.hem o kadar kolaymı gidip yurtdışında çalışmak bende çok düşündüm gitmeyi ama sevdiğim insanı bırakıpta gitmeyi başaramadım.

8. 9 Nisan 2009
  9. parlaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında bana en çok acı veren de bu işte..arkasında sevdiği insanı beni bırakıp gitmeyi göze alıyorsa bu nasıl bir sevgidir ya nasıll

10. 9 Nisan 2009
  11. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben olaya biraz fazla mantık çerçevesinde bakıcam kusura bakma eğer
    canını acıtırsam ama eğer seni herşeyden önde görse,gerçekten sensiz yapamayacağını düşünse asla
    seni bırakıp gitmek istemezdi..insanlar firsatlarını kendi yaratır..
    eğer gidicem derse sakın engel olmaya çalışma..kendisi nasıl istiyorsa öyle yapsın...
    bazen tek başına sevmek hiç birşeye yetemez...

12. 9 Nisan 2009
  13. parlaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım..beni acıtan da en çok bu zaten..
    gitmese bile böyle bürşeyi düşünmüşolması bile beni üzdü..orada çalışmak ne demek ya en az bir yıl..sen hayatımda olmasan çoktan gitmiştim dedi bana..gitmese bile bu düşünce hep akılın bir köşesinde var..eğer gitmediysem şimdiye kadar sen varsın dye gitmedim dedi..ama gitmek istemesi ve aklının oradaolması ve her an gidebilir korkusu yetiyor bana..bu bana söyledikleride gitmeyeceği anlamına gelmez..benden uzak kalmaya dayanamayan insan bunu aklına bile getirmez..

14. 9 Nisan 2009
  15. Marmelat

Marmelat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ağla Ağla sen ağlıyorsunda onunda bir tarafları çok duyuyor.
    Sirkelen ya kendine gel.
    Nerdeyim ben,kimim ben,kim için ne için ağlıyorum kendimi harab ediyorum diye soruyor musun kendine?
    Değmediğini gördüğünde kendinden utanacaksın.

16. 9 Nisan 2009
  17. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    cnm oraya gıtmesı demek tamamen bıtırmesı demek ilişkinizi o hayatı için senin üstüne basıp geçmeyi düşünüyor,seni çok fazla önemsediğini bu yuzden düşünmüyorum.hedefleri için yola çıkıyor.sende git onunla neden duruyorsunki elbet yapacak bsy bulursun bu kadar üzülüyorsan .
    ama şöyle düşün bu adam hayalleri için benden vazgeçmeyi göze alabiliyor benımle hayaller kurmak yerine ve ben onun için oturup ağlıyorum buna değermi mantıklı davranmalısın çünkü anladığım kadarıyla sevdiğin insanda sevgi değil hayaller ,gelecek planları daha önemli.

18. 9 Nisan 2009
  19. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    madem öyle...sana değer vermeyene sende verme..
    evet seni anlıyorum sevmek zor..alışkanlık var çok iyi anlıyorum ama
    gitmeyi gerçekten isterse sakın buna engel olma..gerçekten seni seviyor olsa
    hayalleri tek başına değil senle olurdu...üzme kendini çünkü değmez..
    gitse bile bu ilişki bitse bile kimbilir karşına kimler çıkar..
    hayat okadar kısaki..bu gun varız yarın yokuz..
    değmez....değmezz..değmez...:1hug:

Son düzenleme: 9 Nisan 2009