hem sezaryen hemde meme büyütme ameliyatı olanlar okuyun lütfen...

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve symgcl tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : symgcl
  1. symgcl

symgcl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben cuma gnü ameliyat olyrm şuana kadar olduğm tek ameliyat sezaryen.oyzden szden sezaryenle meme ameliyatını kıyaslamanızı istyrm.hangisi daha ağrılı ?

2. 11 Eylül 2013
  3. musson

musson Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet çok güzel bir soru teşekkür ederim.kızlar aynı durumdayım.bende sezeryan oldum.2012 yılında.şimdi meme büyütme düşünüyorum.olanlar varsa lütfen paylaşırmısınız.

4. 11 Eylül 2013
  5. yasaa

yasaa Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meme buyutme kas altiysa cok daha zor cunku benim sezerysndan hi c agrim olmamisti

6. 12 Eylül 2013
  7. Tutsak26

Tutsak26 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    BEnde sezeryan ile 2 kere dogum yaptim agrim olmadi tabii bu kisiden kisiye gore degisir 10unda meme buyutme ameliyatı oldum kas alti 335cc cok agrim var umarım bir an once gecer kizlar yardıma ihtiyacim var pisman oldum sanki

8. 12 Eylül 2013
  9. musson

musson Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım çok geçmiş olsun.işte bende sonrasından korkuyorum.pişman olmaktan.benim sezeryan sonrası kendime gelişim çok sancılıydı.anlatamam.o yüzden şimdi çok korkuyorum.inşallah sonrasında pişman olmayız.sonuçta adı üstünde ameliyat.bıçak değiyor yani.ama bilmiyorum böylede kendimi iyi hissetmiyorum.gel gitlerdeyim yaptırsammı yaptırmasammı.bıktım artık destekli sütyen takmaktan.bunu yaşamayan bilemez.ben düğünümde gelinliğimin içine pamuklar bastım.çok kötü bir durum.gözümü karartıp yaptıracam galiba bu gidişle:))

10. 12 Eylül 2013
  11. Tutsak26

Tutsak26 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    musson ;
    benım daha 2. gunum ıkı çocuk var Allahtan annem yanımda çocuklarda yanıma uugramıyor sadece sese tahammulum yok.bende cook ısteyerek oldum amelıyatımı ağrılarım var sezeryanda bıle cocugumu kucağıma alıyordum sımdı kapı kolunu tutup acamıyoruum:KK14: ama bu günler gerıde kalacak ve keşke yaptırmışım dıyecegım gunlerı ıple cekıyorum :KK5: sımdı gozumu kapatsam ve 5 gun gecmıs olsa ne mutlu olurdum ama allah sabrını verıyor 5 gun ne kı dıyorsun ağrısına katlanıyorsun bunlarda geçecek deyıp kendımı avutmaktan başka bısey yapmıyorum

12. 12 Eylül 2013
  13. fairtale

fairtale ver bana düşlerimi Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    78
    Benim çektiğim kas altı ağrısını başka kimse çekmemiştir diye düşünüyorum 1 hafta işkence yaptılar sanki kolumu oynatamıyordum bile babam kardeşim zor kaldırıyodu uyumak en rahatlatıcı anlardı işte o zamanlar öyle pişman oldum ki ailemde çok kızdı öleceksin diye çok korktuk dediler, drenlerim 1 hafta kan doldu, doktorumun istediğinden fazla büyük istedim o da zorladı sanırım o yüzden çok ağrılı oldu, şimdi 10 ay geçti tadını çıkarıyorum :) siz de dayanın geçecek, sizi en iyi burdaki arkadaşlar teselli eder, başka kimse anlaıyo sadece kızıp üzülüyolar moral veren yok.

14. 12 Eylül 2013
  15. Tutsak26

Tutsak26 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    :KK53:
    İnan gercekten pismanim esimede korkumdan bisey soyliyemiyorum o isteyken hep agliyorum sorun su ki sag göğsüm tam istedigim gibi sag göğsüm yukarida ve bonbesi yok bildigin duz meme ucum da boşlukta aynanın karsisina geçip sevineceğim gunleri hayal ederken boyle bir sorunla karşılaşmam beni yıktı agliyorum su an :KK43: cok moralim bozuk Cumartesi kontrolum var herseyi soyliyecem ama sonucta ne olacak alip beni tekrar Parasız mı ameliyat edecek saatler gecmiyo agri gecmiyo bu düşünceler beni bitirecek mahfoldum ben yardim lutfen:KK14:

16. 12 Eylül 2013
  17. Asyam85

Asyam85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Cnm illk gunler pismamlikla aciyla geciyomus ztn kotu dusunme on gun sonra cok daha ii hissediceksindir kendini yipratma simdiden.senin konun varmi hangi yontem kac cc kondu bilgilendirebolirsen burdaki tecrubeli arkadaslar yardimci olucaktir sana.ben henuz olmadim ama yakin zamnda istiyorum kismetse.ama uzulmek icin cok erken cnm benim kendine zaman ver sekilleniceklerdir zamanla.

18. 12 Eylül 2013
  19. Asyam85

Asyam85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Cnm hem kasalti hemde 335cc nin verdigi gerginlikle agrinin cok olmasi normal hic uzulme daha biehaftaya ihtiyacin var toparlanmak icin.kasalti resimlerde gorduklerim genelde sekli oturmadigi icin bombe olmuyo pek ama gogusleein asagi inip sislkler gecince sekli oturacaktir simdiden pismam olmak icin erken canim