Hem yorum,hem fikir:)

Konusu 'Yatak Odası Takımı' forumundadır ve seymagul tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : seymagul
  1. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende yatak odamı alıcam da krem lake ve ceviz almak istiyorum ama annem birsürü dantel ördü yani gönlü olsun diye onlarıda arada bir kullanmak istiyorum beyaz mobilya kullanıpta dantel kullanan arkadaşlar fikileriniz neler bu konuda ayrıca yatak odasının resimlerinide ekliyim de biraz yorum yapın henüz almadım çünkü.Ayrıcada şimdi bu yataklar alçak olduğu için nasıl yatak örtüsü aldınız kızlar neler kullanabiliriz?
    [​IMG][​IMG]
    Bunlar boy dolabı ve şifonyer.Şifonyer aynası var ama takılmamış.Boy dolabının üzeride kapaklı açılıyor içinden ayna çıkıyor
    Burada abonoz gördüğünüz yerleri ceviz yaptırıcam alırsam
    [​IMG][​IMG]
    ama yatak başını başka bit takımınkini alcam
    bunun siyah yerleri krem olacak cevizde böyler olcak
    Sizce nasıl kızlar?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 7 Aralık 2009
  2. 7 Aralık 2009
  3. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yokmu bişiler yazcak olan aşk olsun:KK43:

4. 7 Aralık 2009
  5. radongesiniya

radongesiniya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canom fotoların bir kısmını göremiyorum.. gördüklerim de çok büyük hiç bişi anlamadım o yüzden... istersen bir daha düzenle fotoları tam görelim yorum yapalım olur mu

6. 7 Aralık 2009
  7. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

sağolcanım yaaa taamam ben bi ayarlayayım onları

8. 16 Aralık 2009
  9. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    aşağıdaki linkte arkadaş lake konusunda baya bir araştırma yapmış. kendimden ve arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla lake mobilya çok kullanışsız oluyor. karar vermeden önce başlığı bir okuyun isterseniz

yeni üye olduğum için link veremiyorum : "Çeyizimiz için biz neler aldı"k başlığı altında "Acil Yardım, Lütfeeeeen" başlıklı konu

10. 16 Aralık 2009
  11. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    lake mobilya kullanmasını bilene ne iyi ve pahalı olan mobilyalardan biridir canım

suntalem malzemelerde zamanla kullanmadan dolayı siyah siyah noktalar oluşur ama lake de bunlar olmaz
    buna istinaden lake mobilyada üstüne sıcak bişey koyunca zamanla sararıyor filan deniliyor ama sen yatak odasında ne kadar sıcak bişeyler bulunduracaksın ki? ve nereye koyacaksın :S

seçimin şık canım bende beyaz lake yaptırıyorum yatak odamı beyaz danteli de görünse de görünmese de sericez artık yapabilecek bişey yok, sonra nasılsa kaldırırsın

örtü meselesine gelince de
    boşver yatak örtüsü alma, çoook çok lazım olan bişeyde değil, yerine çok şık nevresin takımlarıyla da idare edebilirsin

güle güle güzel günelrde kullan yerimseniben

12. 16 Aralık 2009
  13. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    lakedeki tek sorun "kullamayı bilmemek" değil maalesef. kaliteli de olsa lake darbelere karşı çok dayanıksız. haftasonu arkadaşımın mobilyalarına baktım, özellikle kenar kısımlarında en ufak darbede yer yer boyaları atmış ki çok kaliteli bir mobilya almıştı. taşınma durumunda neler olacağını düşünemiyorum bile.
    burada deneyimlerimizi paylaşıyoruz, tabii ki neticede herkes kendi kararını verir ve uygular. iyi niyetle yapılan bir uyarı karşısında "kullanmayı bilmiyorsunuz" iması hiç hoş olmamış.

14. 17 Aralık 2009
  15. seymagul

seymagul haziran 19 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok teşekkür ederim yorum ve fikirleriniz için inşallah hem gözüme hem cebime uygun bişyi bulabilirim

16. 17 Aralık 2009
  17. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    ay anam bu ne

bu sitede herkes mi alıngan, herkes mi pofpof bekler anlamam ki...

evet jasabel herkesin "kendi" yorumu... sen bildiğini söylemişsin bende bir mobilyacıda çalışan biri olarak bildiklerimi söyledim...
    eğer ki suntalem bir mobilya ve yanısıra lake bir mobilya da -kullanırsan- görürsen değil "KULLANIRSAN" ne demek istediğimi anlarsın

seymagül sen nasılsa yerinde çalışıyormuşsun en doğru kararı sen verirsin boşver gerisini

diğer takıldığın noktalara da ışık tuttuğumu sanıyorum

18. 17 Aralık 2009
  19. cambazz

cambazz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim yemek odam lake,ceviz ve siyah karışık.lakenin duruşu gerçekten çok güzel,kullanmasında da ben hiç bir problem yaşamıyorum,silmesi filan çok kolay,çok rahat oluyor.ben çok memnunum.sadece hafif çizikler oluşuyor ama onun da pasta cila diye bi cilası var arabalar için kullanılıyomuş ondan sürersiniz demişlerdi,kullanmadım bile.yatak odam lake değil,ama aynı senin gibi üst kısmı beyaz,alt kapakları siyahtı.ben moblyacıda görür görmez adama dedim ki benim annem okadar emek verdi,iğne oyaları yaptı bu dedim beyazın üstünde kullanılmaz,tam tersini yapsanız olurmu dedim,yani kapaklar beyaz üstleri siyah.ve de yaptılar,annemin de gönlü olduzemuszemus