Hemcinsim gz gre gre aldatlyor ve birey yapamyorum:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcu_01 tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar sorunum benle alakalı değil.. benim sevgilimin kuzeni var çocuk mersinli bir kızla çıkıyor uzun süredir ve kız mersinde... sevgilimin kuzeni de burda başka bi kızla çıkmaya başladı yani sevgilisini aldatıyo... dün beraberdik ve sevgilimin kuzeni yeni sevgilisiyle geldi o kızın da bişeyden haberi yok gizlice sorduğumda mersindeki sevgilisiyle ayrılacağini bunu söylemek için uygun zamanı beklediğini söyledi az önce de mersindeki sevgilisiyle msn de yazıstık çok özledim diyor nasıl iyi mi diyor.. ona evet çok iyi keyfi yerinde yanında yeni sevgilisi var gayet mutlu sen umrunda bile değilsin demek istiyorum ama diyemiyorum bu sefer ben kötü olacam çünkü... benden öğrendiği çok belli olacak ve burnumu soktuğum için sevgilim ve kuzenleri bana tavır alacak ama kızın çok özlüyorum sürekli onun için dua ediyorum şu aralar biraz stresli sınavının bitmesini bekliyorum hersey düzelecek biliyorum demesine o kadar üzülüyorum ki... nefret ediyorum şu erkeklerden... her seyi biliyorum ama hemcinsime hiç bi faydam olmuyor. kız hala sevgilisinin de kendisine ait olduğunu sanıyor.. burdaki kız da masum hiç bişeyden haberi yok çocuk ikisini birden idare ediyor... hiç yalnız kalamıyoruz çocukla da kalsak söylicem uzatma artık bitireceksen elini çabuk tut üzülecekse bile aldatılmaktan iyidir dicem ama hiç yalnız kalamıyoruz.. kendimi çok kötü hissediyorum kızlar siz olsanız ne yapardınız...benden öğrenmesi ne derece doğru olur.. uyarsam mı bilemiyorum yaa.. arada sevgilim olmasa bu çocuk sevgilimin kuzeni değil de bi arkadasım olsa bi dakka durmam kızı uyarırım ama sevgilim karısma sen bizene ne halleri varsa görsünler sonra sen suçlu olursun sen bizim ilişkimizle ilgilen karısma diyor ama ben tahammül edemiyorummmmmmmmmmmmmmm o kız orda sevgilim nasıl burcu morali nasıl ben çok özledım dedıkçe gerçekleri bilsin istiyorum... ilahi adalet inşallah hersey ortaya çıkar yaaa nefret edikötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsoyorum böyle erkeklerdennnnnnnn

2. 8 Ağustos 2009
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

böylelerin topuğuna sıkcan kötükedihüso ama yinede sen karışma canım.dediğin gibi sen kötü olursunn.bi şekilde ortaya çıkarr inş

4. 8 Ağustos 2009
  5. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
  6. 8 Ağustos 2009
  7. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gerizekalılar işte...kendi silahıyla vurulsun inşallah birgün.

8. 8 Ağustos 2009
  9. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.698
    Ödül Puanları:
    188
    arada kalmak çok kötü gerçektende... gerçekleri bildiğin halde söyleyemiyorsun... inşallah bir şekilde kız öğrenir..

10. 9 Ağustos 2009
  11. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    maalesef erkekler bunu hep yapıyorlar ama daha ilginç olanı yeni kız arkadaşı hala bir kız arkadaşı olduğunu biliyor...

yeni sevgilisi çok tuhaf...hala bir sevgilisi olduğunu anlattıktan sonra ben olsaydım msn den ya da telefondan bitirdiğine bizzat şahit olmadan ilişkiye başlamazdım...ya da bir şekilde bana hayatında hiç kimse olmadığını ispat etmeden...bile bile kabullenmesi çok ilginç...ama desenize evli erkekleri kabulleniyorlar sevgilisi olanı mı kabullenmeyecekler...benimki de laf işte...dünyanın çivisi çıkmış ben hala neden bahsediyorum...

ilginç olan birşey daha var bu çocuk yeni sevgilisine hala bir sevgilisi olduğunu anlatmak gereğini neden duymuş...dürüstlük olmadığını hepimiz de biliyoruz...dürüst bir çocuk olsaydı eski sevgilisine bu ihaneti yapmazdı...önce ayrılır sonra canı kiminle beraber olmak istiyorsa olurdu.

12. 9 Ağustos 2009
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    yok hayatım yok şimdiki kız da bilmiyo bişeyy :KK43: herseyi ben biliyorum ben ama iki tane hemcinsim aldatiliyo ve hiç bişey yapamıyorum bu çıkdırtıyor beniiiiiiiiiiiiiiiiiiii:eek:lmaz: bi an önce ikisi de öğrenir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:eek:lmaz:

14. 9 Ağustos 2009
  15. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.995
    Ödül Puanları:
    238
    Sana aynısını yapsalar hoşuna gider miydi?
    Ne malum sevglininde aynısını yapmayacağı..
    Mide meselesi ben olsam o ortamı protesto eder kalkardım...(Suçlusun demiyorum)Yalnızca bu durumu onaylar gibi orada olmamalıydın..

16. 10 Ağustos 2009
  17. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    hayır aynısı bana yapılsa benim tabiki hiç hoşuma gitmezdi... bu durumu onaylar gibi orda durmak zorunda kaldım.. tepkisiz kalmak çok zor gerçekten bi yol bulup ikisinin de öğrenmesini istiyorum zaten ama sevgilim karısma sen diyor bana engel oluyor... sinirimi ondan çıkarıyorum konuş kuzeninle şafak diyorum yoksa ben söylicem ikisine de diyorum mersindekinden ayrılması için konuşacam aldatmasın daha fazla adam gibi bitirsin dedi bugün... canım dedim eğer en kısa zamanda kızdan ayrılmazsa ben söylicem herşeyi dedim tamam sen kötü olma karışma yarından sonra mersindeki kızdan ayrılması için baskı yapıcam artık burdakıyle beraberse ondan tamamen ayrılsın kızı üzüp durmasın bi kere üzülür ama aldatılmaktan iyidir dedi.. yarın sınavları var sınavdan sonra konuşup ayrılacakmış bekliyorum bakim ayrıldı ayrıldı adam gibi ayrılmazsa ben söylicem burda başkasıyla görüşüyor diye.. göz göre göre elin kızının duygularıyla oynamasına izin verememkötükedihüso

18. 10 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

cnm senin yerinde olsam herşeyi gözealırdım we tüm gerçekleri sölerdim..

bana bundan dolayı tawır alcak kızcak sewgilide kızarsa kızsın, hiç umrumda olmaz:umursamaz: otur nan aşşaaa asabımı bozmaaaa :mymeka:

haksızığa aldatılmaya tahammülüm yok, dayanamam gözümün önünde böle bişe çewrilmesine.

git anlat arkadaşım, gözyumma bu duruma..