Hemcinsine ilgi duyma

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Miaa tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Miaa
  1. Miaa

Miaa Guest

Kızlar ben kötü giden evliliğimi sonlandırdıktan sonra, bütün erkeklerden nefret eder oldum ve tuhaf bir şekilde kadınlardan hoşlanır hale geldim, onları süzüyor, beğeniyor ve özel bişeyler yaşamak istiyorum... doktor varsa bana fikir versin... yoksa da sizlerin görüşlerini merak ediyorum... sevgiler

2. 12 Ocak 2010
  3. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Evlenmeden önce de mi böyleydi? fisfisfis

4. 12 Ocak 2010
  5. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Eşinizin sorunuzu tüm erkeklere mal etmeniz yanlış herkes aynı diye bir şey yok..ayrıca bir kadın ancak bir erkeğin yanına yakışır...bence doktora gidin mutlaka, işler ilerlemeden ilerde kendinizden iğrenebilir sorunlar yaşayabilirsiniz ..aklınızdan atın bu tip şeyleri başıma hiç gelmedi ama kötü bir şey olsa gerek...,ni..doğru bir adamla evlenir anne olur unutursunuz bunu..irade önemli bu konuda..

6. 12 Ocak 2010
  7. Miaa

Miaa Guest

Evlenmeden önce böyle bişey yoktu, erkeklerden nefret etmekle alakalı sanırım :KK43: Belki geçici bir durumdur bilemiyorum... Aslında doğru bütün erkekler böyle değildir , sanmıyorum, psikolojim bozulduğu için sağlıklı düşünemiyorum belkide

8. 12 Ocak 2010
  9. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    kötü şeyler yaşamışsın canım...
    ve şuan kendini boşlukta hissediosun..
    o boşlugu doldurmak için farklı arayışlar içine girmeye çalışıosun..
    bu durum seni rahatsız ediosa eger mutlaka bi uzmandan yardım almalısın...

10. 12 Ocak 2010
  11. PatikliPenguen

PatikliPenguen Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    bence ilerlemeden doktora gitmeslısın cunku ilerde pişman olcagın seyleri yasarsan psıkojıyı iice kaybedersın

12. 12 Ocak 2010
  13. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bunun yanlış olduğunu sizde biliyorsunuz .en kısa zamanda bir doktra gidin.Bu bunalım içinde biri çıkar karşınıza bir hata -ki bunun hata olacağını sizde söylüyorsunuz-yaparsınız daha içinden çıkılmaz bir duruma düşersiniz.

14. 12 Ocak 2010
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evliliğinde çok kötü geçmesinden ve eşinden nefret edip bunu bütün erkeklere nefret etme duygusu başlatıp boşlukta olduğun ve bu boşluğu bir şekilde doldurmak istediğinden kaynaklanıyo olabilirsin canım mutlaka bir psikiyatriyle görüş.

16. 12 Ocak 2010
  17. Miaa

Miaa Guest

Evet uzun bir süre erkeklerden nefret edeceğim bunu biliyorum, bu elimde olan bişey değil.. zor günlerdi.. birde herzaman en büyük ve sıcak desteği kadınlardan gördüm, onlar beni hep anladılar, biliyorsunuz ki burda paylaşım yaparken bile kadının en büyük detekçisi yine bir kadın oluyor... ama biliyorum ki bu demek değildir bir kadına aşık olmak gerek... içimde garip dürtüler var işte engel olamıyorum şuan için... ilerlemeden bir psikologla görüşmek istiyorum bende...

18. 12 Ocak 2010
  19. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hemen görüş fısatın varsa...engel olursun bence nedne olamayacaksın..bir erkek arkadaş edin ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.