hemen ağlıyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve greeneyes3543 tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : greeneyes3543
  1. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar ya bana da bi yol gösterin.ben çok ağlıyorum. örneğin erkek arkadsımla ufak bi tartısma geçsin aramızda benim hemen gözlerim doluyo tutamıyorum kendimi ağlıyorum telefonda da konusurken hemen ağlıyorum. bu kadar zayıf olmak istemiyorum. hemen ağlamak istemiyorum ne yapmm gerekli aranızda benim gibi olanlar da var mı? bu ara kafama çok takıyorum. erkek arkadasımda sinirleniyo hemen ağlama be diyo.eskiden ben ağlarken o da benimle gozleri doluyodu ama simdi duyarsızlastı hatta ağlamasaydın o zaman falan diyo güçlü olmak istiyorum ama gözlerim beni engelliyo:S.:teselli:

2. 10 Nisan 2010
  3. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ya lütfen okuyup geçmeyin birseyler yazın kimseinni bi fikri yok mu

4. 10 Nisan 2010
  5. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    benimde bukadar değil ama duygusal bişey konuşulsun ağzım burnum kayıyo hemen gerçekten sinir edici bi durum :umursamaz:

6. 10 Nisan 2010
  7. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Ben sinirlenince ağlarıdım ve kendimden nefret ederdim, "ya salak tam kavganın ortasındasın ne diye baloncukları burnundan fırtlata fırtlata ağlıyorsun, versene cevabı şak diye" kendime kızardım :) Benimki sinirsel birşeydi, şimdilerde çok sinirlenirsem 20ye kadar falan sayıyorum, sakinleşip, ağlamadan lafımı söylüyorum :) Çok sinirlendiğinizde ya da üzüldüğünüzde siz de bunu deneyebeilirsiniz, ya da benim baloncuklu burun deliklerimi düşünüp gülebilirsiniz :) En basiti, hayatın çok kısa olduğunu düşünüp, boş yere salya sümüğe kapılmamayı da düşünebilirsiniz.Ayrıca şu da bir gerçek ki, ağlarken güzel olan pek kadın hatırlamıyorum ben, o anki eciş bücüş yüz hallerimizi ve gene meşhur salya sümüğü de aklınıza getirirseniz belki biraz caydırıcı olabilir :) Baloncuklara fokuslanın ve gülümseyin :))

8. 10 Nisan 2010
  9. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok sulugözlüyüö yaa:S

10. 10 Nisan 2010
  11. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerim yeşil ağlayınca mavi oluyo hosuma gidiyo..:p şaka bi yana ben de ağlamak isteyince tutyorum kendimi hiç konusmuyorum ama birikiyo birikiyo doluyorum iyice:S:KK70:

12. 10 Nisan 2010
  13. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende ağlıyorum ama her zaman değil tabi çok moralim bozulursa veya kırıldığım bişi olursa ağlıorum valla içimden gelio yani napıyım insanın sevgilisi söyleyincede doluyo o gözler yani haklısın akannehir

14. 10 Nisan 2010
  15. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy tıpkım ben walla:) Kapı gıcırtısına oynayabilme ve de ağlayabilme özelliğine sahibim:) Seni anlıyorum..Çok ağlayınca erkeklerde bıkıyor..İlk zamanlarda onlarda üzülüyorlar ama süreklilik kazanınca "üfff sıktın ama" oluyor:)

Ben bazen üstesinden geliyorum.Televizyon açıyorum eğlenceli birşeyler özellikle..Keyfim yerine gelsin diye:) Çikolata yiyorum..Ne bilim kafamı olabildiğinde dağıtmaya çalışıyorum..Beni ağlatan sebebi düşünmemek için türlü türlü şakalar,komiklikler,şaklabanlıklar falan..Bi ara deli gibi kitap okuyordum..Acaip rahatlatıyor zihni..Ama ağlama krizine girincede kimse tutamıyor..Beynim burnumdan gelircesine ağlıyorum:)

Yapacak pek bişey yok sanırım canım..Ben duygularımı en uçlarda yaşarım hep gözyaşınıda,hüznüde,mutluluğuda,sevgiyide..Duygusallık başa bela ama napalım bizde böyleyiz demek ki!! Ama senin psikolojıktir belki bir psikologtan yardımda alabilirsin :sm_cool:

16. 10 Nisan 2010
  17. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Ben aglamayi gec ogrendim, iyi de oldu,gozyaslarim benden habersiz iniveriyor , ne yapalim??

18. 10 Nisan 2010
  19. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yanlızken ağlamak beni rahatlatıyoruz çok kızdıgım kafama taktıgım birseyi ağladıktan sonra atıorum umursamaz oluyorum ama benim sinir oldugum sey erkek arkadasımın yanında ve onunla telde konusurken ağlamak off off:S