Hemen yeni bir ilişkiye başlamış

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nvlpkr tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : nvlpkr
  1. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Merhabalar bundan önce bir çok konu açtım ben yaklaşık 1.5 ay önce terk edildim 1.5 yıllık bir ilişkim vardı bitti beni çok sevdiğini sanıyordum ama onun yaklaşık 20 gündür yeni bir sevgilisi varmış ve bütün çevresine artık mutlu olmak istiyorum aşık olmak istiyorum demiş 1.5 yıl bana sen mutlulk sen aşksın sen karımsın sevgilim diye seven adam dı o kız arkdaşı üniversiteden miş yani bir nevi aralrını ben yaptım çünkü onun üniversite okumya ben ikna etmiştim okula başladığı gibi bana şutu çekti bugün kendime hakim olamdım allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz diye bir mesj attım kız arkadaşı aradı ona mesj atman beni etkilemiyo ama üzülme hatası varsa allh acısını verir diyo kız onun yanında 20 dakka benimle konuştu eski sevgilisini anlattı onu aldattığını çok acı çektiğini şimdi yeniden mutlu olmak istedğini kız o kadr geniş ti ki buralara gelince görüşelim ben kasıntı değilm benim amacım gezmek eğlenmek istersen hala mesj at dedi dedim tmm size mutluluk ben sadece içimde kalmıştı son sözümü söyledim dedim gittim bu nasıl bir saçmalık yaa sizce gurursuz bir kız gibi olmuşmuyumdur :KK43:

2. 11 Kasım 2010
  3. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bırak artık şu pisliği
    ne mal olduğu ortadaaa..
    emin ol senin çektiklerin onun yanına kar kalmıcak..
    geri dönmeye filan kalkarsa da bi gün sen bas tekmeyi ona..

4. 11 Kasım 2010
  5. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canımm tek isteğim ne biliyormusun benim çektiğimi oda çeksin şuan sevgim inanılmaz büyük bir nefrete dönüştü

6. 11 Kasım 2010
  7. samyeli10

samyeli10 sadece ben :) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayır canım ileride önceden keşke duygularımı söleseydim deyip pişmanlık duyacağına şimdi içinden geleni paylaşmışsın... ortada gurursuz biri varsa oda o kız ve eski erkek arkadasındır... sen yorma kafanı böle şeylerle bak ünye baslayıp senı şutlayan adam gün gelir mutlu olarak basladıgı ilişkisinden kendi şutlanır... hem kız ne demıs ben eglenmek ıcın cıkıyorum demıs üniversite bitene kadar sadece eski erkek arkadasın ile gönül eglendirecek bak okul bitsin geriye dönüp bakacağını sanmam o kızın bu sayede erkek arkadasının gercek yüzünü görmüş oldun üzücü bir durum ama ömür boyu sürmez diye düşünüyorum... Allah sabır versin kolay atlatılacak gibi değil 1.5 yıl sevincini üzüntünü paylastıgın insan hemen silinemez... Allah hayırlılarınla karsılastırsın... gün gelir devran döner erkek arkadaşın sildiği adresin yolunu tutar aman ozamana kadar ne olur ne değişir bilinmez tabi yeterki moralını yüksek tut...

8. 11 Kasım 2010
  9. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kız 2. sınıf mış zaten seneye yok bundan bir hafta once faceye çok özledim dayanamıyorum seviyorum diyen adam a bak nasıl bir mide varmış yaaa adamdaa

10. 11 Kasım 2010
  11. samyeli10

samyeli10 sadece ben :) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kimi erkekler böylemiş demekki şekerim hava değişikliği cazip geliyor... hava değişikliğinden cok bulundugu ortamdaki dişiler mi demeliyim bilmiyorum... bu rahat kızlar allem edip kallem edip 2 dk da bağlayıveriyorlar sevgilisi olmuş olmamış önemli değil... ne diyorlarsa artık bazı erkeklerımızin gözleri başkasını göremiyor eski sevgililerini bile.... kendılerını hiç bırakmayacak sanıyor sanırım erkek arkadasın suan pembe rüya aleminde bak 2, sınıfmıstaymıs kız o rüyanın bitmesine az kalmıs canım... böle kızlar bi erkekle uzun süre durabıleceklerını sanmam hanımefendılerın canı sıkılır... zaten kendıde sölüor... suan erkek arkadasının gözü boyalı kanımca o bir ruyadan uyansın birde o halini gör bak okul bıtsın kız şutlasın kendını boşlukta hissedecek aklına kım gelecek tabıkı sennn... mazlumun ahının yerde kalacagını düşünmem kadere inanan bi insanım canım...

12. 11 Kasım 2010
  13. NIKITA

NIKITA istedigin yere git, AH'IM her yerde bulur seni :D Üye

Beğenildi:
    1.805
    Ödül Puanları:
    163
    canim, kusura bakma ama, kiz genis degil, elindekinden cok emin diye seninle muhabbet etmis.
    tmm senin yaptiginda biraz gururunu dusunmeden hareket etmek olmus, olabilir,,,,insanlar hata yapabilirler, cocuksa seninle sanirim gonlunu eglendirmis, elindeyken elinde tutmak istedigi icin sana o sevgi dolu sozleri soylemis. carcabuk baska dala konabildigine gore, sevgiliside seninle muhabbet edebilecek kadar ozguveni olduguna gore, birbirlerine guvenleri tam, ve sen arka plandasin, hatta planda dahi degilsin , uzgunum canim. sen mesafeli olman gerekirdi kanimca, ama sen bilirsin tabi.

14. 11 Kasım 2010
  15. derya_06_17

derya_06_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eski erkek arkadaşın da kız da çok basitlermiş,tencere kapak olmuş niye üzülüyosun ki?kızın yaptığı bi kere çok anormal ne demek seni araması yahu bu ne saçma bir durum.eski erkek aarkadaşında da hiç iş yokmuş ki bu görüşmeye müsade etmiş utanmadan.bence hiç üzülme iyi olmuş dengesiz bir adama değmeezz :KK34:

16. 11 Kasım 2010
  17. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kız bir de utanmadan gel görüşilm dedi :) fazla genişler ama sürünsün sadecee ona hakkım helal değil

18. 11 Kasım 2010
  19. nvlpkr

nvlpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    birde gözümün içine soka soka face foto koyuyorlar kucak kucağa sarmaş dolaş ona çok sinir oluyorum