Hemoroid olan var mı sezeryan sonrası

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve rosa67 tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : rosa67
  1. rosa67

rosa67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR BEN SEZERYANLA DOĞUM YAPTIM 3 AY OLDU AMA HAYATTA HİÇ ÖYLE BİR ŞEYLE KARŞILAŞMADIM TA Kİ GEÇEN AYA KADAR KABIZLIK DA VAR DOKTORA GİTTİM FİTİL VERDİ KULLANDIM İYİ GELDİ AMA YİNE 1 AY SONRA BAŞLADI BEBEĞİMİ EMZİRİYORUM ACABA KABIZLIK ONDAN MI ?ŞU ANA KADAR HİÇ BİR SORUN YAŞAMAMIŞTIM KABIZ BİLE OLMAMIŞTIM DOĞUMA KADAR BİLE HAMİLELİKTE DE OLMAMIŞTIM
    YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.KABIZLIK İÇİN NE YAPABİLİRİM ?
    SAOLUN :Saruboceq:

2. 9 Ocak 2009
  3. aysenfatos

aysenfatos mucizem okullu oldu Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana doktorum bol bol kayısı suyu içmem gerektiğini söyledi. a.sa.sa.s hem tuvalate çıkarken yardımcı olur hemde süt vermen için faydalıdır dedi ve işe yaradı daha öncede kayısının tuvalet sorunlarında etkili olduğunu duymuştum.

4. 10 Ocak 2009
  5. annahtar

annahtar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canm lifli gıdalar tüketmeye çalış karbonhidratlara ara ver pilav beyaz ekmek vs. sebze diyeti uygula fitilide tuvaletten sonra uygula.birde ılık su ile temizlemeye çalış.ılık su çok iyi geliyor.

6. 10 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

bendede oldu canım ve çok canım acıyo ayıptır söylemesi ama bol su elma kuru kayısı tüketmekte fayda var ben gördüm faydasını geçmiş olsun

8. 10 Ocak 2009
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bundan 5 sene önce ilk hamileliğimi yaşadım..hamilelik döneminde hemoroid oldum..o gün bugün bu illetten kurtulamadım..ne yaptıysam geçmedi...

10. 10 Ocak 2009
  11. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 40 gün önce sezeryanla doğum yaptım..
    ve korkarım bende de var.
    ilaç kullanmaya başladım kabızlık için.
    inş yoktur,cok korkuyorum walla

12. 12 Ocak 2009
  13. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    sezeryandan sonra ben de oldum,sıvıyı çok almama rağmen eskisi gibi değildi artık.doğallık bozulmuştu.canım ben çözümü,kahvaltıdan 1 saat kadar önce,aç, katı meyve sıkacağında havuç suyu hazırlayarak(1 su bardağı içine biraz zeytinyağı yarım tatlı kaşığı kadar)içmekte buldum ve çok rahatım.kesinlikle tavsiye ederim faydasını görürsün hem sütün olur hem de kan yapar..

14. 12 Ocak 2009
  15. arzum23

arzum23 melihin annesi melike Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de vardı aynı sorun nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama 3-4 tane kayısıyı akşamdan bir bardak suya ıslıyorum sabah aç karnına önce suyunu içiyorum sonra kayısıları yiyorum çok faydasını gördüm tavsiye ederim

16. 13 Ocak 2009
  17. annahtar

annahtar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    birde bi uyarıda bulunmak istiyorum ishal yapıcı ilaç gıda vs.kullanmayın.Onunda çok zararı oluyormuş.dr demişti.sık tuvalete çıkmak ta hemoroidi sürekliuyarıyormuş.sevgiler

18. 14 Ocak 2009
  19. abahcivan

abahcivan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar;
    kayısı oldukça faydalı ama ondan kat kat iyi gelen bişey var ki o da balkabağı,şimdi tam da mevsimi,hergün bir parça kabak tatlısı yiyorum,yoğurtlar falan hikaye,hiçbişey bu kadar iyi gelemez,şiddetle tavsiye ederim.