hemşire 1000km lik yoldan getirttiğim ilacımı mahvetti..aşılamam tutarmı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve kaybolan tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kaybolan
  1. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende pko luyum..doktora gidiyorum..dktor bana gonal f 300 lük geliştirici iğne yazdı..neyse bulunduğum şehirde yoktu ve bizde zar zor dünya para dökerek istanbuldan bulup getirttik...hastaneye gittik bi hemire bozuntusu 5 doz vurulacak olan ilacı şırıngaya çekip gel demezmi..dedim bu beş kere vurulacak napıyorsun..kadın bu neki dedi...ya bu hemşire kadın doğumda çalışan 45 yaşındaki kadın..deli oldum..eczacıya gitim şırıngada dursun bişey olmaz inşallah dedi ama ben gıcık oldum..bide beni doktorum 50 dozdan başlattı...iğneye başladıktan kaç gün sonra aşılama olur..bayrama denk gelirse yandık..bugün başladık iğneye..lütfeeen yardım edinnn

2. 21 Ağustos 2010
  3. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar nolur cevap yazın çatlıcammmm

4. 21 Ağustos 2010
  5. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım takma kafana nasipte varsa tutar, rahat ol inşallah pozitif sonuç alırsın,birde ilacını dolaba koyarsan daha iyi olur galiba iyi şanslar dilerim

6. 22 Ağustos 2010
  7. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cat çok sağol ama işte stres oldum..

8. 22 Ağustos 2010
  9. hayalbaz

hayalbaz nokta içinde noktayım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hay beceriksiz yaa inanmıyorum nası moralin bozulmuştur.bizim için bu kadar hayati önem taşıyan şeylere dikkat etmiyolar mı deli oluyorum...onlarda bıkıyo galiba.nesse sen kalbini ferah tut inşallah proble olmaz.zaten kontrollerinde belli olur canım yumurtan düzgün gelişiyosa sıkıntı olmamış demektir..baktınız olmuyo yeni ilaç yeni masraf artık..inş gerek kalmaz

10. 22 Ağustos 2010
  11. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya masraftanda geçtim şimdi şırınganın içinde duruyo ve dozunu ayarlayamıyorum..doktor bir tüpü 6 seferde vurun dedi benimki 5 seferde bitecek..başka şırıngaya çekip öyle vuruyolar birazı akıyo falan işte

12. 23 Ağustos 2010
  13. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    vardır bundada bi hayır sabır kızlar bend yarın başlayacağım kanamam teşrif edip gelirse eğer aşılamaya tüp bebek oldum aralıkta yani 2009 tuttu 3 aylıkken düştü şimdi doktorum aşılama diyor benimde tüp bebek yaptırasım yok ohss oldum şimdiki sorum sizlere bilginiz varsa 2.günü gonol-f yapalım 5.güne kadar beşinci günde klomene başlayalım dedi sizinde böyle oldumu merak ettim cevap yazarsanız sevinirim

14. 23 Ağustos 2010
  15. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kaybolan cnm bende şahit oldum o igneylede göbekten oluyor boşuna endişelenme.ben ignelerim bittikten sonra yumurtalarımın kontrolü için gitmiştim.orda tutmayan birinin ignelerinsonunda kalan ilaçları igneyle çekerek günde... vurun dedi.üzülme yani sadece igneyi dolapta sakla varsa iğneleri.
    aşılamam 12. günümde oldu benim.sendede herşey yolunda giderse o günlerde olabilir cnm.ayrıca benimki tutmadı yani arkadaşların dedigi gibi herşey kısmet.

16. 23 Ağustos 2010
  17. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tekrar şırıngadan minik şişesine boşaltsa bişi olmazdı ki niye öyle yapmamış... anlamadım saf hemşire.... sen yinede dolapta muhafaza et canım...

yumurtalıklarında çok büyük bi poblem yoksa az bile olsa ilaç, büyütür merak etme stres yapma....

18. 24 Ağustos 2010
  19. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    ewett eger stres yaparsan yumurtaların gelişmezz.pozitiff ol bencede