Hemşireler

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve tualina tarafından 12 Nisan 2007 başlatılmıştır.

12 Nisan 2007
    Konu Sahibi : tualina
  1. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    selam arkadaşlar burda mesleğimizi paylaşabiliriz,sorunlarımızı yeni haberleri yardımcı olalalım birbirimize...

2. 12 Nisan 2007
  3. nurse_23

nurse_23 Guest

selam cnm ben geldim kaç yıllık hemşiresin atanman yapılmış heralde memur yazdığına göre ben hala bekliyorum bakalım

4. 13 Nisan 2007
  5. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Hoş geldin canım; bu temmuzde 3 yıl olacak canım,nurseciğim ben 7 yıl atama bekledim canım sağlık meslek lisesini bitirdim 2 yıl o sınav senin bu sınav benim olmadı,2 yılda üniversiteye hazırlandım ama haksızlık yüzünden kendi branşımdan başka bölüm seçemedim , üniversite 3. sınıftayken atandım lise mezunu olarak sonra önlisans alıp ayrılmak zorunda kaldım okuldan .o kadar zorluklar yaşadım ki nurse yazsam roman olur denilecek tarzda canım,sen nere mezunusun ? kaç yıldır bekliyosun...görüşürüz...

6. 13 Nisan 2007
  7. ftm

ftm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1hug: :çiçek: mrb arkadaşlar bende 9 yıllık hemşireyim düzce`de çalışıyorum

8. 16 Nisan 2007
  9. nurse_23

nurse_23 Guest

ya ne güzel sizlerin atamaları yapılmış ama ben hala bekliyorum bölümüm att 112 hemşireliği sağlık meslek lisesi 4 yıl oldu mezun olalı bize kadro bile yok bir sınav yapıyorlar trkiye genelinde 8 tane att alıcaz diyorlar çok sinir oluyorum şuan özel bir klinikte çalışıyorum.

10. 17 Nisan 2007
  11. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ftm hoşgeldin canım hastanede mi çalışıyosun?nurse sabır canım ve sınavlara çok iyi hazırlan. Senin şanssızlığın bölümün birazda att çok az alınıyor malesef...

12. 17 Nisan 2007
  13. ftm

ftm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet hastanede çalışıyorum:1yes2: :1yes2: :1yes2:

14. 18 Nisan 2007
  15. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kolay gelsin ftm ben sağlık ocağında çalıştım bi süre sonrada 8 aydır masa başı çalışıyorum ... çok rahatım şükür...zor çünkü hastalarla uğraşmak ama meslekten uzaklaşıyosun birazbazen özlüyorum ama yinede memnunum halimden...

16. 22 Nisan 2007
  17. bengxuxzar

bengxuxzar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bende laborantım bıtlısın ahlat ılcesınde calısıyorum

18. 22 Nisan 2007
  19. bengxuxzar

bengxuxzar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende balıkesırlıyım su an bıtlısın ahlat ılcesınde calısıyorum guselım canını sıkma nasıpte ne varsa o olur bende bes yıl bekledım ozelde calıstım bılıyosun ozelde calısmak cok zordur yerı geldı bır suru haksızlıga ugradım ama olsun o gunlerde guseldı ınsallah senın de en yakın zaman ataman yapılır balıkesırın neresındensın merak ettım gorusuruz