henuz yeni yada annelige aday anneler sizin icin

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve aysima81 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    [

1. ....bu yüce varligi kavusmamiza izin veren yarada a hep sukredeceyimize,onu bildigimiz ve sükredeceyimiz ve elde edeceyimiz en iyi olanaklarla yetistireceyimize,ruhunu guzeliklerle süslemesine,bedeninin kiymetini bilmesine yardimci olacagimiza,sevmeyi ve sevilmeyi ögreteceyimize,onu sayagagimiza ve saygiyi ögreteceyimize,mutlu aninda kederli aninda daile yaninda olacagimiza,ancak,..........emek verdik...........diyerek ,haksiz beklentiler icine girmeyeceyimize,onun varligi icin ve hayat arkadasligi icin.hep yaninda,yanimizda olan esimize verdigimiz sevgi.sagyi ve guveni,tazeleceyimize,gözümüzün nuru,evimizin nesesi.hayatimizin anlami olan......bebeyimizi............kendi arzularini gerceklestirmesi yonunde destekleyeceyimize,....ama kendi arzularimizi ona yasatmaya calismayacagimiza,kendi cikarlarindan önce,toplumsal deyerleri,on planda tutmasini ögreteceyimize .---anneligin---babaligin---- icimizde yeserttigi .zenginlikleri isteyen herkeze mutluluk du<yarak paylasacagimiza ,ve onu yaziyla kisiyla .gunduzunyle gecesiyle .butun varligimizla daima -----sevip korucagimiza ....SÖZ VERIYORUZ:::
    /B]

2. 16 Mayıs 2008
  3. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben bu yaziyi henuz ilk cocuguma hamileyken tesadufen bir yerde denk gelip okuyup cok beyenmistim .ve kendime dersler cikarmistim bu yazidan.sonrasindada hic unutmayayim diye.oglumun fotoraf albumunun ilk sayfasina yazmistim.sonra esimede okudup beraberce soz vermistik.inan gercekten cocuklarimizi isterken buyuturken bunlari yapmaliyiz.cok beyendigim icin bu yaziyi sizlerlede paylasmak istedim

4. 16 Mayıs 2008
  5. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bende olmayan bebişim için söz veriyorumm :eek::eek::eek:

6. 16 Mayıs 2008
  7. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bende doğacak bebişim için sz veriyorum

8. 16 Mayıs 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim allah insallah sanada nasip eder insallah.en onemlisi cocuk sayibi olmadan once dogacak yavrumuza allahin verdigi emenete layik bi sekle gelmek

10. 16 Mayıs 2008
  11. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    allah tamamina erdirsin canim sag saglim bebeyini kucagina alirsin insallah

12. 16 Mayıs 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bende SÖZZZZZZZ veriyorum oğlum sanaaaaa
    canım bu yazıyı hangi siteden aldın bana varsa lınk atarmısın cok merak ettım de

14. 17 Mayıs 2008
  15. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canimcim bunu bir sitenen almadim canim okumustum bir yerden unuttum dort sene onceydi ogluma hamileydim cok beyendigim icin not aldim oglumun albumunun ilk sayfasina yazdim .yoksa sana soylerdim nerden aldigimi canim

16. 17 Mayıs 2008
  17. hanxixmeller

hanxixmeller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2:merhaba ben anne olmak istiyorum henüz hamile deyilim araştırıyoruz doktor hastane.ümraniyedeki hisar intercontınental ve koşuyolundaki medipol iksinden biri olucak buralarda doğum yapanlar varsa yada bu hastanelerdeki herhangi bir doktoru(kadın doğumcu) tavsiye edebilecek olan varsa görüşlerini bekliyorum lütfen bana yardım edin daha anne olmadan paçalarım tutuştu ne zormuş anne olmak bebeğin için en doğruyu bulmak :KK43: