Hep aynı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar,

esimle sorunlarim vardi, artik eskisi gibi yok ama simdide evden disariya cikmiyor o kadar SIKILdimki hep evdeyiz,bi ise gittip geliyoruz her hafta sonu evdeyiz disariya cikalim dersem hemen baslama gene yeter artik sus diyor bana birlikde hic vakit gecirmiyoruz
    cok SIKILdim, bazen evli arkadaslarim anlatiyor suraya gittik bunu yapdik, esim bana bunu aldi. benim esim simdiye kadar bana asla süpris bisey yapmadi 5 aylik evligim. sakin para harcama sunu yapma bunu giyme bisey istesem aman ne yapacan cokmu önemli diye basliyor bisey istersem yada yapmak istersem;sonra kavga basliyor suclu ben oluyorum gene bahane ariyorsun kavga icin diyor cok bunaldim artik... bazen isden bille eve gitmek istemiyorum sizce ne yapigim arkadaslar

2. 19 Ocak 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben girmeyeli buralarda herkes eşinden bu sebepten dolayı şikayetçi olmuş

hayır ola akannehir

maddi açıdan sorun varsa o yüzden dışarı çıkmak istemiyordur ?

ve sürpriz yapmaması en baştan beri var olan birşey mi (nişanlılık vs.) yoksa evliliğinizde mi hiç yapmadı?

ne yaparsan yap ama evliliğini ne de kocanı arkadaşlarının eşleri ile karşılaştırma

4. 19 Ocak 2010
  5. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok allah sukur maddi durumumuz cok iyi, insan karisina süpris yapmasmi isden bir gul alip gelmezmi....

6. 19 Ocak 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    daha 5 aylık evlisiniz canım yaaaa ....niye böyleki bu adam daha seni el üstünde tutmalı yeni evlisiniz ...evlenmeden öncede böylemiydi eşin :KK43: maddi durumda iyi diyosun eee ozaman çalışıp kazanıyosanız yiyecek,gezeceksiniz tabi ..bunalır insan böyle iş-ev arası hayat üzüldüm canım ya umarım aklı başına gelir ...sende bi süre oralı olma ,yapamadıklarınızdan şikayet etme normal yaşa elbet noluyo ya diyecektir .....inşallah tabi :KK43:

8. 19 Ocak 2010
  9. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Çalışıp kazanıyorsam neden paramı yiyip harcamıycakmışım...Hayret bişey ...
    Durumunuzda iyi... borcunuz falan varmı onu kapatmaya uğraşıyor diycem..
    Daha 5 aylık evlisin kesinlikle tavrını koy baştan ...nasıl başlarsan öyle gider...
    Her dediğine he dersen tepene çıkar...
    Güzellikle anlat kazandığımı neden harcamayım neden birlikte güzel şeyler yapmıyalımkii de...
    Gerçi zoraki yapılan şeyde hiç bi anlam ifade etmiyor yaa benim için..
    Demekki huyu böyle ne kadar tanıyordun onu evlenmeden önce ..Hep böylemiydi??

10. 19 Ocak 2010
  11. firuze112

firuze112 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    148
    canım arkadaşa kesinlikle katılıyrm sakın eşini başkalarının eşiyle kıyaslama. bunu yaparsan çok yanlışa düşersin.herkesin kocası farklı ahmet ahmettir, mehmette mehmet.
    bence eşini karşına al ve konuş. herşey insanlar için. kavga etmeden ona nelerin seni üzdüğünü söyle. bakalım ne diyecek...

12. 19 Ocak 2010
  13. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Belkide hoşlanmıyor dışarı çıkmaktan? Enerjinize ayak uyduramıyor?

14. 19 Ocak 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

gelmeyebilir... onlar "erkek"

ince düşünen onlar değil biziz canım:bbo:

bu kadar dert etme böyle şeyleri

illa ki isteriz böyle şeyler ama herkesten de bizim isteklerimize cevap vermesini bekleyemeyiz. ince düşünmek ve de davranışa dönüştürebilmek her erkeğin harcı değil:eek:

eşin evlenmeden önce de böyle idi ise bu saatten sonra zor değişir.

16. 19 Ocak 2010
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bazi insanlar öyle oluyor cikmak istemiyorlar evden bazilariysa eve gelmek istemiyor bir orta yol bulmaya calisin o yapmiyorsa siz ona sürpriz hazirlayin yani renk katin biraz evliliginize

18. 19 Ocak 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Sen ona çiçek al o zaman. Sen ona hediye al ozaman. Bazı şeyler alışkanlık kazandırabilir yada gözüne sokmak lazım bazen.

Bütün zamanını evde geçirmemekte haklısın, bu derdinide açık açık paylaş ve senin için gerçekten önemli olduğunu bilsin. Hala anlamıyorsa ben çıkıyım geziyim de bakalım ne diyecek.