hep biz mi uzatırız arkadaşlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nuur tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nuur
  1. nuur

nuur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir tartışma oldugu zaman hep uzatan çok konuşan bayanlarmı oluyo yada onlar için bu bi kaçışmı düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar

2. 31 Aralık 2009
  3. 1ey

1ey "Türkçe'ye özen göster.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Duruma göre değişiyor aslında bence iki tarafta bazen gereksiz uzatıyor..haklı olduğumuzda sustuğumuz zaman aslında karşı taraf daha çok sinir olup daha çok ezik hissediyor olayı unutturmak için bütün herşeyi yapıyorlar ama nedense haklı olduğumuzda daha çok konuşmayı tercih ediyoruz haklıyken haksız çıkıyoruz uzatıyorsun yeterrr diye :) yanlış olan bu sanırım..

4. 31 Aralık 2009
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kişiden kişiye depğişir. mesela ben olayı sindirip aşana kadar sonuca bağlayana kadar çenemi kapamam.
    amaçevremde gördüğüm bazı erkekler çenesini açıyor bayan susuyo onun siniri geçsin sussun diye.

6. 31 Aralık 2009
  7. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fifti fifti diyelim ve duruma olaya göre değişir diyelim.. yalnıııızz bence bazı tip erkekler hafızalarında bayağ tutarlar ve ısıtıp ısıtıp getirirler konuyu uzatmasalardaa :))

8. 31 Aralık 2009
  9. 1ey

1ey "Türkçe'ye özen göster.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kadın hemen kavrıyor olayı erkek daha geç kavrıyor..bazı kadınlarda potansiyeli biliyor alttan alıyor değil mi güzelim?

10. 31 Aralık 2009
  11. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler konuşmamayı, susmayı, dinlemeyi ama cevap vermemeyi tercih ettikleri sürece kadını hep uzatan, büyüten taraf görecekler kesinlikle. :eek:klava:

12. 31 Aralık 2009
  13. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde kızdığım zaman ben konuşurum o susar o konuştumu da uzatma derim -tatlicadiarzu-
    Ama o haklıysa tabiki ben allttan alır ve süt dökmüş kediye dönerim naniknanik

14. 31 Aralık 2009
  15. umman

umman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kadınların çoğunda geçmişi açma yada kavga sonrasında uzatma huyu var.Bende uzattıkça uzatırım. Yeri gelir 2 ay önceki kavgayı açarım bunuda yapmıştın vs.. derim.
    Hiçç susumayı beceremedim. Beceremedim içinde üzülen , haksız olan taraf hep ben oldum :çok üzgünüm:

16. 31 Aralık 2009
  17. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında keşke geçmişi geçmişte bırakabilsek o zamanki kavgada tabi kavganızı bilmiyorum ama siz onu affetmişsiniz demektir bidaha bidaha aynı konuları açarsanız ilişkiniz yıpranır.Yapmayın böyle bencee

18. 31 Aralık 2009
  19. umman

umman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zaten yıprandı canım, ama geçmişi açmamıza sebep olanlarda onlar aslında, çünkü kavgasını etmişiz üzülmüşüz daha sen nie aynı şeyleri yapıp bana hatırlatıyorsun, işte aynı durumda erkek geçmişi açmaz uzatmaz ya susar yada çeker gider.
    Çekip gitme gücün yoksa da habure geçmiş açılıyo maalesef.