hep iş yapıyormusum gibi geliyo:((

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve mehtapbaygus tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : mehtapbaygus
  1. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

kızlar doğıum yaptığımdan beri sanki bütün işler birikiyo bitmiyo gibi geliyo buda benim moralimi çok bozuyo hep aklımda evin şurası battı burayıda siliyim gibi seyelr var inanın vakit yetiremiyorum hiç bişeye zaten kızım gündüzleri hiç uyumuyo hep onunla uğraşmaktan sadece akşam kalıyo geriye ondada yemekmi yapıyım bulaşıkmı yıkıyım çamasırmı koyayım yoksa ortalıklarımı toplayayım kafayı yiyorum ve buda beni asırı sinirli yapıyoı
    eşime bağırıyorum bazen bari sen kendi eşyalarını topla falan diye o da bişeye yardım etmiyoki tüm erkeklermi böyle.çocuğa bak diye veriyorum 15dk geçmiyo bile içeri bi giriyorum bütün oyuncaklar ortada peçeteler yerlerde offf o nada böyle bakabiliyomuş
    ya acaba hala doğum sendromunu atamadımmı
    çok sinirliyim bir günde amannn diyemiyorum.bazen imreniyorum 2 3 çocuğu olanlara ben bitaneyle başa çıkamıyorum

2. 9 Ocak 2009
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım aynıyız çoğumuz hiç takma rahat ol dicem ama ben öylemiyim acaba sorsana :)
    aynı aynı temizlik ne zaman olursa o zaman oluyo valla geçen sanki kızına ev işi öğreten anneler gibi laf etti kocam aaa dediim kendi kendime onlar yerimizde olsa acaba kaçta kaçını yapabılırler ,,,
    yok sepette çamaşırlar duruyomuş ne zamandır hanie kötülüğüne demedi ama dokundu yani hem evi çekçevir hem de böyle laf duy,,,sağolsun söyleyince yardım eder hanie kaçmaz o yüzden ancak ve ancak haftasonu oluyo iş napalım ya da işte akşamları ama o 2-3 çoçuğu olanlara inrenme canım benim onlar tecrübeli bi de çoçuk kalabalıkta daha rahat büyüyo inan bana biz iki baş bi bebk bi ben sessiz sessiz onunla mı oynayalım ilgisini çekelim vs.doyur uyut altını bezle yıka vs.akşam oluyo işte
    sen hiç takma en güzeli relaks olmaz sanırım :)

4. 9 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

rahat ol canım bende aynıyım,sinir sinir.sanki evi pislk götürüyomuş gibi geliyo temizlik yapsam bile hiç temizlememiş gibi hissediyorum,nasyayıda babasına bırakıyorum bide bakıyorumki kızın bezini çıkarmış koltuğu koymuş dün akşam tabi gerisini siz düşünün koltuk olmuş çiş.beni delirtmeye yetiyo eşim.

6. 9 Ocak 2009
  7. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    aynı durum hepimizde var sanırım ben de çok sinirliyim hiç birşeyi yeyiştiremiyorum mutfağa giresim bile gelmiyo hep zamanla alışacagım deyip duruyorum eşim de geç geliyo işten bütün yük bende.şubatta çalışmaya başlayacagım şimdi de onun stresi sardı

8. 9 Ocak 2009
  9. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kız seninki çiş olmuş yine ii benim koltuk kaka içindeydi sapsarı neymiş efendim altını açınca susuyomuş gülüyomuş ben sanki bilmiyorum da öle olduğunu...
    bende sadece benim eşim böyle sanıyrdum demekki yanlız değilmişim tek sinirlenende ben değilmişim bende psikologluk oldum sanıyrdum :)))))

:1ninca::1ninca::1ninca::1ninca::1ninca:

10. 9 Ocak 2009
  11. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bi de işe başlayınca nolcak halimiz :)
    mayıs 1 ben de işe başlıyorum bakalım hayırlısı

12. 9 Ocak 2009
  13. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sizlerin yardımcısı olsun kimler bakacak bebişlere anneleriniz mi ...benim burda kimsem olmadığı için hiç geri başlamak istemiyorum işe..zaten özel sektör şu anda istesemde bulamam sanırım iş...kıızımla vakit geçirmeyi bişeye değişmem.Allah sizlere sabır versin .........senağlamasenağlama

14. 9 Ocak 2009
  15. erdemix

erdemix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ay hepimiz aynıymışız bi ben delirdim zannediyodumev işi yetişmiyor bide ne kendime ne eşime vakit auyırabiliyorum kitap okumak istiyorum internette daha çok kalmak istiyorum bebişime cici cici yelekler örmek istiyorum gece film izleyip geç yatmak istiyorum off off babamız eski hayatına devam bilgisayar başında oyununuda oynuyor filminide izliyor istediği saatte yatıyor oh canı isteyince kızımızla oynuyor biraz bak dediğimde kızımızı kucağına oturtuyor bilgisayar başına film izletiyomuş ben tv bile açmıyorum gerçi isteyince yardım eder sağolsun

16. 9 Ocak 2009
  17. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında işe başlayınca daha rahat oluruz kızlar belki ya. nasılsa çalışıyorum da diyip işler yetişmeyince vicdan azabı çekmeyiz. zaten çalışıyorum geri kalan zamanımı bebeğime ayırırım işle güçle uğraşamam deriz hıı:KK66:
    canım valla imkanın varsa annenin evine git. ben öle yaptım. evde kafayı yiyecektim. dediğin gibi hiçbir şey yetişmiyodu. amaaaaaaaaaaan dedim çocukla ilgilenemedim çocuğum suskunlaştı içine kapandı. başlarım dedim çektim geldim. ohhhh şimdi sadece oğlişim. imkanınız varsa yapın derim

18. 9 Ocak 2009
  19. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aksam çok sinirlendim...gece 12 ben kızımın çamasırlarını utulemişim askıya asıyorum..kocama bi baktım oyun oynuo bilgisayarda.)))))))aman yarabbi nefes aldım..burnumdan duman çıkacak o kadar sinir yaptım...bi baktım eşime anladı:)napıon sen dedim..oyun oynuorum bile diyemedi :)kapattı hmn bilgisayarı...nasıl bir surat ifadem varsa...ama gerçekten zor ya..gunduz kıızımla ilgileniorum....yemek çamasır v.s aksam kocam gelio sofra bulasık kaldır...neseki kızımızla ilgilenio dier işlerimi yapıorum gece 12 ben hala kosturuom:KK43:sinilenmekte haksızmıyım yaaa....saolsun kocam geldiginde kızımla çok ilgilenir ama herseyini bi tarafa atar..ezi kremi battaniyesi oyuncagı oda komple dagılır..onada sukur diorum....işlerimi yapabiliorum ya...kadın olmak çok zor çookkkk..ne gzl erkekler valla para kazanıolar sadece.....geliolar hersey hazır...ye iç yat..oghhhh..bide ikidebir demezmi ikinci çocuk ikinci çocuk ...ayyyyy psikolojim hiç kaldırmıo...bide onlar bizim yerimizde olsalar nasıl olur acaba...ama kızımı çok seviyorum:)))))herseyim onun için....uzun oldu biraz yazım ama çok doluyum bu konuda valla..çok yoruluyorum