Hep ktler mi kazanacak??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zalimyar tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : zalimyar
  1. zalimyar

zalimyar Guest

merhaba kızlar yenı uye oldum.
    bır arkadaşım tavsiye ettı.çok sıkılıyorum.çok üzülüyorum.hayatta herşeyden darbe yedım sankı.sevgilimden patronlarımdan ailemden arkadaşlarımdan. 28 yaşındayım.borcum var.işlerim iyi degıl.aldığım parayı olduğu gibi aileme veriyorum. yoruldum çok yoruldum. çok büyük haksızlıklara uğradım. ben acı çekerken onlar hep kazandı hep kazandı.
    peki bir insana iyilik yapmak güvenmek suçmu.neden dunyada kötüler kazanıyor hep.
    haksızlığa ugradıysamda hep sustum .ama acı çeken hep benım.onlarçok mutlular.zenginler.işleri de evlilik hayatlarındada mutlular.ya ben .haksızlığa ugradım.ama onların umrunda degıller.
    allaha havale edıyorum dua edıyorum ama....... olmuyor.
    aldatıldım işten kovuldum borcum var.ailem desen hiç yanımda degıller.
    sizce ben nasıl düşüneyımde hayata pozitif bakayım...
    bana örnek verin ne olur yoksa çıldıracam...........

2. 20 Ocak 2009
  3. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ailenize durumu açın borcunuzun olduğunu ve ödeyip bitirene kadar onlara para veremeyeceğinizi söyleyin

bu zamanda inanın bir tek sizin değil birçok kişinin borcu var borçsuz yaşanmıyor bile.

dolmuşsunuz ağlayın rahatlayın ama toparlanmayı da bilin hayat gelip geçiyor borç da bitiyor

hayat sizin kimse için üzülmeyin kendiniz için yaşayın mutlaka huzurlu günleriniz yakındır umutsuzluğa kapılmayın:teselli:

4. 20 Ocak 2009
  5. zalimyar

zalimyar Guest

yok aslında benım daha çok problemım aileme para vermekten geçtim...
    onlar ailem tabıkı yardımcı olcam ama çok yoruldum. birde üst üste yaşadığım olaylar aldatılmak kovulmak arkadaşlarımın sırtını dönmesi. kımseye guvenemıyorum.ve sankı bıtkınlık var bende.
    mesala benı kovanlar o kadar mutlu ve huzurlularkı
    yada benı aldatan kişi okadar mutlu ve huzurlukı buna tahammul edemıyorum..
    bu tahammulsuzluk belkı çok kötü bir şey insan olarak ama insan hakkaten ne düşünecegınıde şaşırıyor.

6. 20 Ocak 2009
  7. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    Evet bende sahit oldum kötüler yalancılar aldatanlar pislikler hep mutlulur yaptıkları yanlarına kar kalıyor.belki allah bir şekilde veriyor cezalarını yada verecektir ama.bazı filmlerde hikayelerde kötüler kazanıyor.

8. 20 Ocak 2009
  9. zalimyar

zalimyar Guest

evet yaptıkları hep kar kalıyorr
    kendımden örnek vereyım..
    ben evde orda burda iş ararken.
    işsizlikten kıvranırken onlar mutlu ve mesut.onların akıllarına bıle gelmıyorum.
    benı aldatan şahıs ben hala göz yaşı dökerken onun mutlu bir beraberliği var.
    gece yastıga koyarlarken başını vıcdanları rahat...
    ya ben üzülüp aglıyorum

10. 20 Ocak 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    neden kovuldunuz???

12. 20 Ocak 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kötülere birsey olmuyor evet!! Fakat ilk etapta öyle canim...
    Herseyin sonuna bakmak lazim, ilahi adalet er gec tecelli eder ya burda yada mutlaka ahirette...a.s

Sana kim kötülük yapmissa hakkini yemisse Allah (C.C.) bunu onun yanina koymaz, simdi cok mutlu olabilir ama yarin ne olacagi bellimi??:nazar:

Bence birak artik gecmiste yasadigin olumsuzluklari düsünmeyi, kendine yepyeni bir yok ciz ve unutmaya calis, inanki burdaki tüm kadinlar cektiklerini yazsa ne haksizliklara ihanetlere ugradiklarini yazsa site cöker herhalde....:nazar:

Hicbirimizin hayati dört dörtlük degil, olamazda, hepimiz farkli bir sekilde imtihan ediliyoruz burda hayirli bir sonsuzluga gidebilmek icin...a.s

Icini ferah tut allah yardimcin olsun:teselli:

14. 20 Ocak 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Onların tek farkı geçmişe takılıp kalmamaları, sense geçmişine takılıp kalmışsın..
    Kovuldum aldatıldım onlar rahat..

Kovulduysan kovuldun bitti.
    Aldatıldıysan aldatıldın gitti bitti..Tamam çok acı ama geç artık..Haksızlığa uğradıysan yapacak birşey yok, kimsenin hakkı kimsede kalmaz, böyle düşün bitir kafanda.

Yok onlar neden beni düşünmüyorlar, belki yanlış bir seçimdin onlar için geride kaldın sen..
    Ama senin aklın hala onlarda..

Borçsuz insan mı var, göster bakayım bana bir tane az çok borcu olmayan..

unut artık geçmişi, silkelen , enerjini geleceğine kafa yorarak kullani geçmişine değil..

Bir de bu pencereden bak bakalım olaylara..

16. 20 Ocak 2009
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    eskiden hep kötüler kazanır diye düşünürdüm. o kadar pisliği yapıp yapıp bak yine mutlular yine gülümsüyolar derdim. bir gece dua ederken tak diye bişey geldi aklıma. ben yatağa yatıp kafamı koyduğumda içim huzurlu oluyo. ne kadar borcum olursa olsun, neler yaşadıysam yaşayım bunların yanında beni dürtükleyen bir vicdanım yok. ama kötülerin öyle değil biliyorum o vicdan dürtüklemesi hiç geçmiyo onlarda.

18. 20 Ocak 2009
  19. zalimyar

zalimyar Guest

kovulmamım nedenı benı o işyerıne şirketın ortaklarından biri almıştı.benı alan eskı ortak ile şimdikiler arasında problem çıktı. o eskı ortak 3 ay önce çıktı.sonra çıktıktan sonra benı aradı ebru dedı benım eskı masamda bir kaç belge var dedı .özel eşyalarım dedı.onları bana getırımısın dedı.bende baktım.hakkaten özel eşyaları idi. işte romanlar nufus cuzdanları falan vardı.onları aldım. bır alışveriş merkezınde buluştuk.onları verdım.sonra ben veririken çok samimi arkadaşım şirkette asistan olan kişi patronlarıma söylemiş.onlarda bunu sordu niye görüştün dedıler.
    bende açıkladım işte.sonra bana sen dalgınsın şu günlerde git kafa dınlen dedıler.
    çıkardılar benı.