Hepimizin hayati bir roman gibi!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Her insanin hayati bir romandir aslinda
    Hepimiz hayat hikayelerimizi yazsak aci tatli basimizdan gecenleri yazsak kimbilir belkide yok satar biciminde romanlar cikar ortaya...a.s

Neler umuyor ve neler buluyoruz hayattan? Evlenmeden önce ve sonraki düsünceler....cocuk olmadan önce ve sonraki halimiz!! Yasadiklarmizin bizden alip götürdüküleri...yada hayatimiza kattiklari....

Verdigmiz her karar hayatimizin yönünü degistirsede...zaman gectikce bazi düsüncelerimiz ve fikirlerimiz degissede aynaya baktigmiz vakit gördügümüz kadinin hala ayni kadin olmasi ne tuhaf degilmi???:nazar:

Iste o an hayati benmi yasiyorum hayatmi beni yasiyor diye bir celiskiye giriyor insan...Neydim...Ne oldum...ve kimbilir daha ne olacagim....:nazar:

Bazen eski fotoraflarima baktigimda o güler yüzlü hayat dolu kizdan hicbir eser kalmadi diye düsünsemde....simdi aynada gördügüm kadinin o kizdan cok daha güclü biri oldugnu düsünüyorum...ve insallah ilerdede simdiki kadindan cok daha güclü birer kadin olacagiz...a.s

Yasadigmiz romanin mutlu sonla bitmesi belkide bizim elimizde....:nazar:

2. 5 Mart 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    ah bitanecim gerçekten haklısınız...
    zaman bizi büyütüyor,olgunlaştırıyor belki de...
    eskiler beni de çok ağlatır,özellikle kızımın bebeklik cd leri...
    ağlarım seyrederken,neymişim,ne olmuşum diye..
    yanlış anlamayın,eski Songül değilim gerçekten...
    sabır denen birşeylerden kırıntılar kalmış...
    neden mi,hayatın bize yaşattıklarından tabi ki...
    hayatım belki roman olmaz ama içeriği çok manalı bir hikaye olabilir diye düşünüyorum...
    güç konusunda ,evet haklısınız, şimdi daha güçlü Songül görüyorum ayna da..
    kararlı,olgun ama içindeki o çocuğu hiç büyütmeyen Songül...
    belki fiziksel görüntümüz de değişiklikler oluyor,belki giyim tarzımız da ama
    kişiliğimiz aynı...anyı şeylere sinir oluyor,aynı şeylere sevinebiliyorum...
    ama şunu söyleyebilirm ki,kızım olduktan sonra hayatı,yaşamayı daha çok sever oldum..
    çünkü hayata bakışınız değişiyor,bütün planların değişiyor...
    ama şikayetçi değilim,çünkü yaşadığım hayatta,yaşadığım insanlarla
    çok ama çok mutluyum...:nazar::nazar:
    sevgiler...

Son düzenleme: 5 Mart 2009
  4. 5 Mart 2009
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.090
    Ödül Puanları:
    488

İnsan bir yıl önceki kendini bile şimdiki haliyle karşılaştırınca.
    Nasılda olgunlaştım diyor. Nasılda karar verirken temkinli oluyorum diyor.

6. 5 Mart 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet hepimizin bir hikayesi var kimi daha şanslı kimi şanssız, bazen roman gibi hayatımız bazende dizilerde izleyipte hadi canım abarttılar dediğimiz şeyleri yaşıyoruz belkide daha fazlasını.... bende geçmişe baktığımda çok farklı birini görüyorum şu son birkaç ayda bile o kadar değişti ki fikirlerim hayata bakışım... Allah bugünlerimizi aratmasın hergünümüz bir öncekinden güzel olur inşallah :Saruboceq:

8. 5 Mart 2009
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    temkinli olmak en güzeli bende artık arkadaş seçimimde veya diğer seçimlerimde eskisinden kat kat temkinliyim herkes hata yapar önemli olanda hatalarımızdan ders almak değil mi yerimseniben

10. 5 Mart 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir cafeye oturun...gelen gecen bir sürü insanlar kadinida erkegide..ve hepsinin anlatacak bir hikayeleri vardir...:nazar:

Bazen acikli bir dram...bazende komedi gibi....fakat her ne olursa olsun hayatin ta gercegi!! :kahve:

Basimiza öyle seyler geliyorki...vay be...bunlar sadece izledigim filmlerde olurdu diyoruz...yada kendimizin böyle birseye maruz kalmasi tuhafimiza gidiyor....!!

Ve yas ilerledikce zaman gectikce aklimizin ucuna gelmeyen olaylari yasadikca artik
    ne geliyorsa gelsin ...ben burdayim diyorsunuz....:nazar:

12. 5 Mart 2009
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benim hayatımda roman......yazsam ...yada senaryo yapsam...bır genç kızın hikayesi dıye....
    hem roman tutar hem fılm....gişe yapar.....
    hayattan ne umdum ne buldum........ben bir şey bulmadım ama ..umdum..........işte bu ummalar zamanla...o da yok oldu....artık günü yaşıyorum....o kadar....
    hayallerin var fakat eskiye görede.......cok degişti...artık kaptırmıyorum kendimi.........
    çünkü...seneler ve yaşananlar...insanı olgunlaştırıyor....
    daha durgunlaştırp daha saglam yapıyor.....bunun yaşla evli çocuklu olmaklada ilgisi yok........
    benim yaşadıgım romanı ancak ben bilirim..........
    her yaşananda insanda bir iz bırakıyor....bazıları unutuluyor.....geçiyor fakat delip yıkıp geçiyor....
    nedense mutluluklar hatırlanmıyor ....ama yaşanan acılar............hayal kırıklıkları......daha çok akılda kalıyor.....
    yine şükür yinede şükür.......
    allah bu günlerimizede aratmasın....

14. 5 Mart 2009
  15. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Çok haklısın arkadaşım herkesin ayrı bir hikayesi var....
    Özellikle dertli olduğum zamanlarda dışarı bakıyorum bir sürü insan gülüş cümbüş içinde diyorum sadece bende mi var diye....Sonra iyice düşünüyorum da kim bilir onlarında içlerinde ne fırtınalar vardır ama hayata devam etmek zorundalar diye:nazar:
    Kısacası herkesin ayrı bir hikayesi var roman olma yolunda....

16. 5 Mart 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir kis günüydü hic unutmam....moralim sifir...kafam takik..alisveristen geliyorum...hava erken kararmisti...bir evin önünden gectim...isiklar yaniyordu ve perdede cekik degildi...göz bu ya gecerken söyle bir iceri baktim...bir aile oturmus tv. izliyor....:nazar:

Kimbilir bunlarinda ne dertler vardir dedim icimden...eve geldim ve söyle bir düsündükten sonra aslinda biz kendimizi nasil hissediyorsak karsi tarafida öyle degerlendirgimizi anladim...:nazar:

Biz mutlu oldukmu herkesin mutlu...mutsuz oldukmu herkesin mutsuz oldugnu saniyoruz...benneyaptımki

Ilgin icin tsk. ederim canim...sevgilerimle:1hug:

18. 5 Mart 2009
  19. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bak şimdi agladım gözlerimden yaşlar süzüldü...........hay allahım..gülsüm beeeeee
    akşam akşam.........

bır ufak ....hikayem........

ben hayatım boyunca ögretmen olmak istedim....tarıh ögretmeni....
    ama ailemin niyeti farklıydı....mucadele ettim ama olmadı.....
    istemediler....başka bir yerde okumak....nedense onlara dokundu........
    belki kaderim....
    böylede bir konu açtım....ınsanın kaderi elindemı yoksa....yazılı kaderimi yaşıyoruz diye........
    hep egitim fakultesinden geçerken kendimi hayal ettim....
    olmadı....:çok üzgünüm:...........agladım üzüldüm......
    bazı şeyler olmayıncada olmuyor.....hep içimde yüregümde taaaaaaaaaa derinliklerde kaldı...
    hiç bir zaman içimden çıkmadı..........aileme küstüm ......
    şimdi iyiym fakat...biliyorum ki.....yaşlansam .........çok şeyleri unutsamda....
    bir şekilde ...ögretmen olmak istegim....içimde uhde kalıcak......:çok üzgünüm:

allahım ya...yaşlar gidin gözümden.......senağlama
    budur .......bir ufak hikayem bunun gibi cok şey var.............kendi kendime hep söz vermişimdir..........evlenirsem.........allah bir kız çocugu nasip ederse..........
    asla engel olmayacagım gelecegi için............buda bir hayalim......:Saruboceq:
    saglıklıyım....mutluyum.........iyiyim............dedigim gibi şükürler olsun bu günüme.......a.s.