Hepinizden herşeyden çıkardığım sonuç !

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Sinem00 tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Sinem00
  1. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aşka inancım kalmadı. Hepinizin sorunu suan AŞK değilmi ? Lanet olası erkekler değilmi ?? Kimseye zerre kadar güvenim yok ! Evet suan bi iliskiden cıktım acım var ama bunları bu yüzden yazmıorum daha önce de yasamıstım hep bitiyor iste bitiyo bitiyo....... Boşuna seviyoruz seviyoruz o süreç bal gibi geçiyor ama bittikten sonra ??
    PPPffff ne sıkıcı bi hayat.. Tabi birde aile sorunlarınız varsa kafayı yememek içinn çabalayır durursunuz :KK43:

2. 17 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yanlış zamanda yanlış insanlara değer verirsen üzülürsün

doğru zamanı doğru kişiyi bekle

4. 17 Ağustos 2010
  5. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    hepimizin derdi aşk değil ki canım... ama evet aşk dertlerin en çok insanı yoranı taa ki yeni bir aşk kapıyı çalana kadar... bu hep böyle... yaşadıklarından ; acılarından birşeyler öğrenirsen bir sonrakinde daha az canın yanar...ama evet artık benim de erkeklere karşı pembe gözlüklerle bakmam mümkün değil... olması gereken de bu bence... pembe gözlükleri çıkarmak gerek artık...
    bir ilişkim yok ; olsun ister miyim evet ; olmaması sorun mu ; hayır :)

gerçekçi - daha sağlam adımlar ve ilişkiler diliyorum sana da... diğer sorunların da bir an önce çözümlenir umarım...

6. 17 Ağustos 2010
  7. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum aptallık ama sevgilimden ayrılınca eski sevgilimle konusmaya basladım sevmiorum tabiki bunu ama diğerinin yeri dolmuo boşlukta kalıorm daha cok üzülüorum bu yüzden konusup duruyorum sonu nereye gidicek bilmiorum canım sıkkın.

8. 18 Ağustos 2010
  9. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sorun şu ki hep mutluluk oyunu oynamak zorunda kalmak... aileme bişey yansıtmiyim aman çabası... yalnızlık korkusu... mutluluk isteği... çok yüz veriyoruz biz erkeklere, kaçan kovalanır, eskiden kızlar kaçardı erkekler kovalardı, şimdi tersine döndü, onlar hep kaçıyo, "bunaldım, sıkıldım" diyorlar, biz de hep gönlünü hoş edelim diyoruz, sonuç da aynı, yetmiyo hiç bişey, hep daha fazlasını istiyolar, elini versen kolunu kurtaramıyosun... sorun tam olarak bu..

10. 18 Ağustos 2010
  11. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    251
    Ödül Puanları:
    353

Kendini kandırmaktan vazgeç o zaman madem sevmiyorsun onu sevdiğini unutmak için kullanma ya da boşta kalmamak için..Bırak boşlukta kal acısını yaşa ama başkalarını kullanma..Birnin sana böyle bişey yaptığını düşün ne kadar aşşağılayıcı demi..?

Eğer gerçekten sevmişsen ona saygından sevgine saygından herşeyi kenara it kendine saygından acısını yaşa..

12. 18 Ağustos 2010
  13. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım üüzlme yaa çok mutlu olucaksın sen inanıorum
    hatrladıgım kadarıyla univde kazandın başlıcak okulun daha ne istıosun
    heycanlan bıraz senin kmseye ihtiyacın yok olmucakta yeni bir sayfa ve yeni bir hayat=)
    ii şanslar ...

14. 19 Ağustos 2010
  15. buseeeee

buseeeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle yeni hayatında başarılar zaman geçip göreceksin ki bu yaşadıklarının hepsi bitmiş olacak o zaman bunları hatırlayıp güleceksin şansın ve bahtın açık olsun:KK3:

16. 19 Ağustos 2010
  17. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ama benim tek sorunum buda değil ailem çok sorunlu hemde çok diğer konularıma bakarsanız... Dün gece evde kıyamet koptu yine ona sığınmak istedim msj atmamak için zor tuttum kendimi :KK43:

18. 19 Ağustos 2010
  19. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hepimiz farklı şekilde sınanıyoruz. bence bunu unutma. bu durumda bir erkeğe sığınman bence yanlış. mümkünse yakın ark. destek almaya çalış.