Her aksam sarimsak yutuyorum?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve esdeli tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esdeli
  1. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar eskiden cok sik saclarim vardi herkez bayilirdi birde kivircik senelerden beri dokuluyor yatagim sacla dolu yerler sacla dolu gordukce deli oluyorum vitaminsizlikten oldugunu soyledi doktor vitamin haplari yardim etmiyor tviden duydum her aksam sarimsak yutacan agzinda kokmuyor tabi birden yutamicaginiza gore ben yutacak kadar kucuk kesiyorum yeni basladim bir ay sonra kendini gosterir irencde olsa yutuyom sarimsaktan zarar gelmez tavsiye ederim

2. 24 Şubat 2009
  3. canım sarımsak yutmanın saçına fi faydası olur mu bilmem ama pek çok şeye faydası olur elbet..
    ama sen saçlarına haftada bir sarımsak yağıyla maske yaparsan çok faydasını görürsün.hatta ahmet maranki sarımsak yağıyla bakım yapılan saçlara ağırlık bağlasanızda dökülmez diyor..sen onu dene istersen hatta saç dersine daha çabuk emilmesi için susam ve badem yağınıda karıştır sarımsak yağına gayet sağlıklı ve parlak saçlara kavuşursun:nazar:

iskenderun31 bunu beğendi.
  4. 24 Şubat 2009
  5. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ozamanda kokar ben calisan biriyimki bunu duydum ama kokusu kalir diye yutuyom sacada iyi gelirmis

6. 24 Şubat 2009
  7. ezgi_nur

ezgi_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yaklaşık 15 gün kadar önce sarmısak zeytinyağı ve yumurta sürmüştüm hemen dökmeyi geçirdi.Ama kokusu hala çıkmadı her ıslandığında saçlarım kokuyor.Eşim resmen çin işkencesi çekiyorum diyor:KK43: Kkosunun çıkacağını bilsem tekrar denerim çünkü o günden beri dökülme olmadı.

8. 24 Şubat 2009
  9. canım hafta sonu cuma ya da cumartesi gecesi yaparsın sende. bu kadar faydası olacak bişey için değer.ayrıca sarımsak yağı asla sarımsak gibi kokmuyor.ama hakikisini bulucaksın.çiğ sarımsak gibi kokanlar sarımsak esanslı yağ yani sahte.alırken dikkat et canım..

10. 25 Şubat 2009
  11. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ıste bundan dolayı yapmıyorum calısmasam onemlı degıl yaparım

12. 25 Şubat 2009
  13. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım ben hafta sonuda calısıyorum yanı ben kolay kolay ızınlı olamıyorum kı ypayım bakayım yutuyom artık nekadar yararı olur bılmıyorum olursada sızle paylasırım

14. 1 Mart 2009
  15. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten ise yaramaya basladi eskiden yatagim saacla doluyken simdi cok az dokuluyor boyle devam etcem bana iyi geldi hemde kisa zamanda kokuda olmuyor kesinlikle:sm_cool:

16. 1 Mart 2009
  17. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    evett doğrudur ben bi kadında görmüştüm her akşam sarımsak yutuyomuş çok gür saçları vardıı

18. 2 Mart 2009
  19. zerrin6078

zerrin6078 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende ara sıra yutuyorum maranki denilen şahıstan duymuştum inandırıcı geldi eğitimde almış biliyordur herhalde bir gün 3 tane yutuyum dedim gece baş dönmesinden uyuyamadım yani abartmamak gerek tansiyonu unutmayın benim gibi:bbo: