her an doguma girebilirim

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve aysima81 tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    selam kizlar ne guzel iki haftam var diye sevinirken iste bu pazar dogum yapacagim hastaneyi gormeye gittim.esimle gitmisken biraz biraz suyum gelmeye baslamisti.dokrora soruyum dedim dort saat suren tetiklerin sonucunda bebeyimin suyunun cok azaldigini ve dogumu bekleyemiceyegini soylediler.neyse ertesi gun size bebeyiniz normal doguma katlanabilirmi kalbi iyimi diye test yapicaz dediler.meyerse suni sanci vericeklermis .neyse pazartesi gunu dort saat suni sanci cektim oldum oldum dirildim sonucunda bebeyin kalbi saglam dediler sezeryana almicaz bugun .sonrasindada her iki gunde bir bebeyin kalbine bakacaklarmis bugunde hastanedeydim.eyer terslik oldugu anda direk suni sanciyla doguma alinicam.doktorum buraya her geldiginde doguma giricem diye gel dedi.hazirlikli ol.kizlar dort saat bile kabus gibiydi cok korkuyorumya dualarinizi eksik etmeyin:a015:

2. 29 Ocak 2008
  3. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
  4. 29 Ocak 2008
  5. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug::1hug:canımm yaaa, inan seninle birlikte ben de çok endişelendim. inşallah herşey yolunda gider. sana ve bebişine dua edicem. ben de doktora gittim doğum sancıların başlamış her anhazırlıklı ol dedi. perşembe günü bi daha gidicem. Allah kolaylık versin hepimize inşallah... güzel haberlerini bekliyorum canııım. dualarım sizinle... oğluşunu da benim için öp annesi, kızın gelince onu da bizim için öpersin

6. 29 Ocak 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :1hug:canimya cok sagol.inan sizlerde olmasaniz.cok sagol guzelim.cok korkuyorum bide dort saat suni sanci cekince mahfoldum canim.guzelim sende insallah sag saglim kurtulursun guzelim.hayirli haberlerimizi birbirimize verelim insallah.oglusumu tabiki operim canimcimŞenizsende allaha emanet ol hersey cok guzel gecer insallah canim.allah ikinizide korusun:nazar:

8. 29 Ocak 2008
  9. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AHH BİRTANEM HİÇ KORKMA BANADA SUNİ SANCI VERDİLER ,sENİN İÇİN DUA EDECEĞİM SENDE KENDİN İÇİN DUA ET MELEĞİM, ALLAH SABRINI VERİYOR SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM, DOĞUM OLAYI O SANCILARDAN SONRA ÇOK KOLAY OLACAK ZATEN ÇOK ŞİDDETLENDİĞİ ANDA DOĞUMUN GERÇEKLEŞİYOR İNAN BANA KARDEŞİM HİÇ KORKMA EĞER KENDİNİ PSİKOLOJIK OLARAK POZİTİF HAZIRLARSAN ÇOK RAHAT OLUR İNAN BANA. AYRICA DERİN NEFES ÇOK İŞE YARIYOR DENEMELİSİN VE MÜMKÜN OLDUĞUNCA GEZİN BEN SANCI ÇEKERKEN GEZİNDİM DAHA HAFİFLEDİ YÜRÜDÜKÇE VE DERİN NEFESLE SAYI SAYDIM,ALLAH DEDİM DUAETTİM .... GEÇTİ GİTTİİİİİİİ VE MUTLU SON.:KK46::nazar::nazar::nazar::1rolleyes:

AYRICA O SANCILARLA İNATLAŞTIM ;'' SİZDEN KURTULUP ŞU DOĞUMHANE KAPISINDAN ÇIKACAĞIM,EŞİME KAVUŞACAĞIM DEDİM VE BEBEĞİME ODAKLANDIM'' CANIM KARDEŞİM BUNLARI YAPTIM TAVSİYE EDERİM......
    :smiley-cool:a.s.:nazar:

10. 29 Ocak 2008
  11. meral26

meral26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim gecmis olsun görüsmeyeli neler olmus ya.allah insallah saglikli bir bebek nasip eder sana.korkma bi yandanda söyle düsün bir an önce kurtulursun iste positif yönlerini düsün.senin icin bol bol dua edecegim. kendine iyi bak dogum yapinca mutlaka yaz merakta birakma beni olurmu.hersey gönlünce olsun.bebegini sag saglim kucagina alirsin insallah.benimki ne zaman gelir bilmiyorum gelmeye pek niyeti yok gibi ya hepimizin hakkinda hayirlisi neyse o olsun. öpüyorum canim kardesim.

12. 29 Ocak 2008
  13. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    dualarım seninle canım inşallah tez zamanda sağ salim bebeğini kucağına alırsın umarım çok kolay bir doğum geçirirsin

14. 29 Ocak 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canımmm cok endıselendım sımdı allah yardımcınız olsun bebegınınde senınde
    dılerım kı en kısa zamanda en az sancıyla bebegıne kavusursun
    inşallahh saglıkla gelır bebısın
    allah yardımcınız olsun vede kendını sıkma
    korkma canımmm allah yardımcın olur

16. 29 Ocak 2008
  17. epitsa

epitsa Guest

merhaba canım; hiç korkma desemde insanın elinde olmuyor istemesende korkuyorsun allah yardımcımız olsun.Ben ilk doğumda hiç korkmadım sezeryan oldu.şimdikinde daha endişeliyim ama bunlarda gelip geçici bebeşini kucağına alınca herşey unutulur. bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuşman dileğiyle kendine iyi bak.

18. 30 Ocak 2008
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sagol guzelim inan yazini okuyunca okadar sevindimki .yanimda oldugu bilmek cok guzel.aklima seni bulamadigim zaman geldi senin icin dua etmistim cok.sonra bebeyinin resmini gorunce havalara ucmustum.inan cok deyerlisin benim icin canim.sagol yanimda oldugun icin sagolasin yazilarin benim birazda olsa kaygilarimi azaltti.bide yazdiklarini okudum takbik edicem kesinlikle canim.allah razi olsun senden ve bebesini rabbim korusun ay cok buyumus masallah ya.onu benim icin cok op.prensesimizi inan cok seker olmus alllah nazardan korusun.iyi oldukca yazarim canim buraya