Her ay olan gögüs ağrım bu ay yok!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve remainder tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : remainder
  1. remainder

remainder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba;benim heray adetimden 6-7 gün önce gögüslerim dolgunlaşır ve ağrı yapar.Geçen ay korunmayı bıraktık ve adetime 6 gün kala gögüslerim çok ağrıdı acaba hamilemiyim diye bayağı ümitlendim fakat regl oldum.Bu ay yumurtlama testi yapıp benim hesabımca tam zamanında birleşme yaşadık.Beklenen adet tarihim 2 mart,4 gün kalmasına rağmen gögüslerim hiç ağrımıyo.Gebelik belirtisi olarakta gögüslerde hassasiyet fln deniliyor,acaba bende ters etki yapmış olabilir mi?
    Adetime 4 gün kala kan testi yaptırsam çıkar mı nedersiniz?
    Güzel fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var...

2. 26 Şubat 2010
  3. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    aynen benimde göğüslerim kendimi bildim bileli 10 gün önceden ağırır ve şişerdi fakat bu ay kesinlikle acı yok ben de merak içindeyim. Gerçi hamile kaldığıma pek ihtimal vermiyorum ama bir kaç belirtim daha var 28-30 adet günüm bakalım ne olacak... Bu ay ben de olanlar olmadı olmayan herşey oldu bakalım beklemekten başka çare yok. Hiç hamile kalmadım ama adete 4 gün varken kan testinde çıkma ihtimali çok yüksek onu biliyorum, istersen yaptırabilirsin:)

4. 26 Şubat 2010
  5. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım beklemektn başka çare yok gibi.bnde aynen senin gibi 2-3 aydır göğüs sızısından üzerine yatamıyordum bile.ama bu ay 4 gün geciktm kasıklarımda sancıda var ama göğüslerimde hiç sızı yok.nrde önceki aylarrr... öğlen gibi çıkıp test yapıcam ama uzatıyorum zamanı resmen.ya yoksa die.beklicez arkadaşım.her kadının anatomisi farklı.

6. 26 Şubat 2010
  7. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de beklicem ama yine de pek ihtimal vermiyorum. eğer hamile olmasam da normalden 1-2 beden büyük ve ağrılı göğüslerle dolaşmak zorunda kalmadım en azından:)))

8. 26 Şubat 2010
  9. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında çok kan testi yapmak istiyorum ama sonuç negatif çıkarsa çok üzülücem,o sebepten kendimi tutuyorum.Ne yapsam şaşırdım.
    Dediğin gibi hamile olamasakta ağrısız gögüsler yanımıza kar kalır:KK70:

10. 26 Şubat 2010
  11. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    beliss cim inşallah hayırlı haberlerini verirsin canım.Benim daha adetim geçmeden hemen heyecanlanıorum seni düşünemiorum bile.

12. 26 Şubat 2010
  13. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    bence bekle ben beklicem:)))benim bir de acayip bel ve kasık ağrılarım var hiç bir ay böyle olmadım çok fena ağrıyor sonra hafifliyorum ağrıdan eser yok özellikle geceleri...

ben korunuyordum zaten ama belki bi kaçamak oldu ondan olabilir. bundan önce geçen sene çok istedik ara verdik sonra o dönem olmadı yaza doktora gidecektik o yüzden o kadar uğraşmaya olmadıysa bu ay hiç olmaz diyorum. ama bir yandan da çok istiyorum. Dün gece herkese dua ettim inşallah olur her isteyen evlat sahibi olur inşallah :))

14. 26 Şubat 2010
  15. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin inşallah.

16. 26 Şubat 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    herkeste hamılelık belırtısı farklıdır canım kantestınde cıkar ama sonucun.

18. 26 Şubat 2010
  19. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adet tarihim seninle aynı bu ay bende klomen kullandım benimde göğüslerimde bir hafta önceden göğüslerim ağrırdı bu ay hiç yok.inşallah ikimizde hamileyizdir.:Saruboceq::Saruboceq: