Her aynı bekleyişi yaşamak çok zor

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve didimu tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : didimu
  1. didimu

didimu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    Eminim benim gibi bu sıkıntı yaşayan çok arkadaşımız var.Ben 18 aylık evliyim bu temmuzda 38 olucam.Eşimle 4 aydan beri uğraşıyoruz bebiş için geçen ayda olmadı.Zaten prolaktinim yüksek çıkmıştı dostınex kullandım düştü ama hala bebiş yok .Her ay aynı stresi yaşamak beni yok yoruyor.İlk haftalar umursamıyor gibiyim ama adet dönemim yaklaşmaya başlayınca başlıyorum hamilelikle ilgili sitelerde dolanmaya böyle oluncada daha kötü oluyorum kafam karışıyo.Bu ay adetim 12 şubatta ki umarım olmaz .Adetime 6 gün var göğüslerim sanki patlayack gibi şiş . Sitede okuduğum çörek otu bal tarcın karışımını yaptım.umarım işe yarar bende bu zor bekleyişten kurtulurum benim için dua edermisiniz ?:teselli:

2. 5 Mart 2010
  3. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım amin inşallah yarar

4. 5 Mart 2010
  5. asmin07

asmin07 Guest

umarım hamilesindir canım dularımız seninle :)

6. 5 Mart 2010
  7. sevimsizim

sevimsizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende beklıyorum cok zor cok yok allaha sükür hiç sorunumuz yok ama beklemek yıkıyor bizi simdi adet günüme yaklaşıyorum sancılar içinde içimde bir umut canım kocam bir okadar üzüntüyle beklıyor artık melegim bana onbesgün tattırdı annelik heycanını boşlugu 8 ay sürdü rabbim ne olur doldur hayırlısıyla sadece beni degil burada dünyada bekleyişde olan tüm insanların önce göbegini sonra kucaklarını aminnnnnnn