her bebek şampiyon doğar

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve husel tarafından 2 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  2 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : husel
 1. husel

  husel er:) Üye

  Katılım:
  16 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  1.849
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  Her bebek şampiyon doğar!
  (Advertorial)Yaşamın ilk 3 yılı sağlıklı bir geleceğin temellerinin atıldığı kritik bir dönemdir. Bebeğinizi 0-3 yaş arasında en doğru şekilde besleyerek onun gelecekteki sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Çünkü bu dönem onun en hızlı büyüdüğü, genlerinin işleyişinin programlandığı dönemdir.

  Milupa, bu dönemde daha fazla yanınızda olup size destek verebilmek; bebeğinize en iyi beslenmeyi sağlamak için yepyeni bir program geliştirdi: "Gelecek için beslenmek"

  Gelecek için Beslenmek Programı öncelikle bebeğinize en doğru beslenmeyi sağlamanız ve aynı zamanda bu dönemde size ihtiyaç duyabileceğiniz desteği en iyi şekilde verebilmek için geliştirildi. Gelecek için Beslenmek Programında neler var:

  GELECEK İÇİN BESLENMEK STANDARTLARI

  Gelecek için Beslenmek programı ile Uluslararası Bebek Beslenmesi Standartları tekrar gözden geçirildi. Sağlıklı bir geleceğin temellerini atmak için bugün ihtiyaç duyduğu beslenmeyi en iyi hale getirmek hedeflendi ve yapılan araştırmalar sonucunda Gelecek için Beslenmek Standartları geliştirildi. Bu yeni standartlar çerçevesinde tüm portföy yeniden gözden geçirildi.

  SİZİN DİLİNİZDEN İLETİŞİM

  Siz annelerle yapılan araştırmalar sonunda bazı yenilikler de yapıldı. Bu seneden itibaren Milupa paketlerinde büyük değişiklikler göreceksiniz.

  SİZ ANNELERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER

  Gelecek için Beslenmek Programı kapsamında siz annelerin hayatını kolaylaştıran çözümler sunulacak. Mesela bebeğinizin biberonunu hazırlarken çoğu zaman bir elinizde bebeğinizi taşıdığınızı fark ettikten sonra Aptamil Akıllı Kutu geliştirildi.

  MİLUPA ANNELER KULÜBÜ

  Ve belki de en önemlisi Milupa, bundan sonra daha fazla yanınızda olmak istiyor. Milupa Sağlıklı Beslenme Hattı; Milupa Anneler Kulübü çatısı altında daha çok uzman ile güçlendirildi; Milupa’ya her zamanki gibi 0 800 211 70 50 numaralı telefondan 08:30-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.Her ay güncellenen içeriği ile www.milupa.com.tr her ay yüzbinlerce annenin uğrak noktası oluyor, şimdi web sitesinde Gelecek için Beslenmek bölümü eklendi. Çok yakın zamanda daha pek çok yeniliği web sitesinden de takip edebilirsiniz.

  FİKİR LİDERLERİ İLE ORTAKLIKLAR

  Ayrıca Milupa fikir liderleri ile ortaklıklar yaparak sizleri bebek beslenmesi konusunda sürekli bilgilendirmek istiyor. Konusunda uzman doktorlardan alınan yazıları anne-bebek dergilerinden takip edebilir, düzenlenen eğitim toplantılarına katılabilirsiniz.

  Şimdi Milupa Tahıllı Ek Besin Kategorisinde de büyük bir devrim yapılıyor. Bu kategorinin ismi sizin ifadelerinizden yola çıkılarak; Milupa Bebek Yemekleri Serisi olarak değiştiriliyor. Ürünlerin içerikleri Gelecek için Beslenmek Standartlarına göre yenileniyor. Bu seriye tuz ilave edilmedi, sodyum oranı Avrupa Standartlarının yüzde 50 altına çekildi, içeriğindeki meyve sebze oranları artırıldı, bu sayede lezzetlerine lezzet katıldı, vitamin ve mineral miktarı artırıldı, tüm sütlü ürünlerin içerisinde Devam Maması kullanıldı, yani bebeğiniz için sağlıklı bir geleceğin temellerini atmak üzere yeniden geliştirildi. Aynı zamanda sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre seri 5 alt kategorisi olan bir bebek menüsü haline getirildi:

  Bebek Kahvaltıları - Bebek Meyveli Karışımları - Bebek Çorbaları - Bebek Muhallebileri - Bebek Gece Tahılları

  Yeni paketler ile Milupa Bebek Yemekleri Serisini Temmuz ayından itibaren raflarda görmeye başlayabilirsiniz.

  Gelecek için Beslenmek Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için www.milupa.com.tr sayfasını ziyaret edebilir veya 0 800 211 70 50 numaralı telefondan blgi alabilirsiniz.
   
 2. 14 Eylül 2009
  Konu Sahibi : husel
 3. defnebusra

  defnebusra kızlarıyla çok mutlu :)) Üye

  Katılım:
  13 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  235
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  çok sağol cnm bnde aptamil kullanıyorum paylaşımın için teşekkürler