her çiçek kendi baharında açar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yumy tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    doğada her çiçek kendi baharında açar yaşama merhaba dermiş.bebekler...onlar bizim çiçeklerimiz...biliyorum pek çoğunuz şimdi kaç bahar geçti diye söyleniyorsunuz bana.ama merak etmeyin onlarda kendi baharlarını bekliyorlar..sabır umut ve sevgi işte sizleri bebeklerinize kavuşturacak sihirli kelimeler.bende aynı yollardan geçtim aynı mevsimleri gördüm yazda kışı baharda hüznü yaşadım.herşey rağmen tutundum umuda ve içime konan noktacığa endişe yerine ona sarıldım sonunda oda bana inandı ve tutundu.şimdi çok seviyoruz birbirimizi.sizlerde sadece birbirinize odaklanın.derin nefes alın ona hoşgeldin deyin.gülümseyin ona .endişeyle üzmeyin içinizdekini.sevgi gönderin ona.sevildiğini anlasınki sizinle kalsın.herşey gönlünüzce olsun
    a.s.:nazar:

2. 21 Mayıs 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun canm.
    umarım benimde baharım gelmiştir artıkın

4. 21 Mayıs 2009
  5. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu bahar benim de baharım olacak inşallah
    tomurcuklandı ağacımmmmm
    inşallah 15 gün sonra çiçeklerim açacak
    rabbim yardımcımız olsun

seninde hayırlı olsun meleğin

6. 21 Mayıs 2009
  7. zelal83

zelal83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108
    canım hayırlı olsun inşallah yavruların tutunur sana :CüvCüv:
    kaç yumurtan toplandı benim ultrasonda 8-9 tane görünüyor asıl sayı toplanınca belli olur dedi doktorum daha fazlada toplanabilirmiş :uhm:
    ultrasonda görünen sayı az mı çok üzüldüm ben :1no2: ama doktorum yoo iyi dedi yoksa ilacın dozunu düşük mü verdi bana hiç anlamıyorum bunlardanda
    neyse umarım hepimiz olumlu sonuçlar alırız hamiş oluruz :dance:

8. 21 Mayıs 2009
  9. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    zelal bazen dahada az çıkabiliyor oluşan her folikilü toplayamıyolarmış zor yerde oluyolarmış.. canını sıkma yeterki kaliteli olsun

10. 21 Mayıs 2009
  11. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim ya ne kadarda güzel yazmissin.çok haklisin.onlar bizim sevgimizi hissettikçe bize tutunacaktir.bende transfere göre 6+4 son adet gününe ise 8 haftalik hamileyim.bebisimi daha simdiden o kadar çok seviyorumki anlatamam.eminimki sevgimi hissedip annesine dahada SIKI SIKI tutunacak.allahim hepinizin yüzünü güldürsün...

12. 21 Mayıs 2009
  13. zelal83

zelal83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108

evet 1 tane bile olsa yeterli ama canım sıkıldı neden bu kadar az gelişti yumurta rezervim iyiydi bide 26 yaşındayım acaba doktor düşük doz mu verdi bana :uhm:

iğnemi 225 kullandım dün ve bugün 150 ye düşürdü kafam karıştı ya o yumurtalarımda iyi çıkmazsa senağlama

14. 21 Mayıs 2009
  15. elif yildiz

elif yildiz Guest

zelalcim sakın sayıya takılma.
    ben 5 tüp micro denedim.1.de 6 ,2.de 7,3.de 10,4.de 15 yumurta toplandı.hep seviniyodum tutmasada syaı sürekli artıyo diye.ama 5.microda toplana toplana 5 yumurta toplandı ağladım doktorumun yanında olmayacak dedim baksanıza sayı hiç bu kadar kötü olmamıştı dedim salya sümük.ama o 5 yumurtanın hepsi işleme girdi döllendi ve 5.güne kadar geldi.3 tane transferim yapıldı cuma günü sonuç aldım 522 11.gün değeri ile hamileyim yani sanırım 2 tanesi tutundu.sen sayıya sakın takılıp üzülme yeterki baharın gelmiş olsun:)

16. 21 Mayıs 2009
  17. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elif Allah analı babalı büyütsün çok sevindim bizede dua et ben daha yeni başlıycam tüp bebeğe canım baya tecrübelisin nolur biraz anlat mesela transfer sonrası naptın yattınmı hep iş yaptınmı :sm_cool:

18. 21 Mayıs 2009
  19. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    canım kısamı oldu senin tedavin?
    benim uzun oluyor .. bende 22 yaşındayım.. rezervin az yada çok oldnuna dair dr bişi demedimi git tinde sorarsın