her doğumdan önce nişan gelirmi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozlem28 tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ozlem28
  1. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bugün dr.muayenem vardı 38+2 deyim.2cm açılmam varmış, doğuma az kalmış uzun sürmez dedi.hatta istersen hemen şimdi doğurttururum seni dedi.ben istemedim tabi kendi sancımla doğum yapmak isterim. karnım bugün baya aşağıya indi.belimdede ağrı var adet sancısı gibi. fakat nişan falan gelmedi henüz. mutlaka gelmesi gerekirmi yoksa gelmedende doğum başlayabiliyormu?

2. 21 Haziran 2010
  3. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bilgim yok ama senin adına çok sevindim ben daha 30 haftalık hamileyim sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimi.Allah tez vakitte sağlıklı doğum versin inşallah çok acı çekmeden kavuşursun bebişine

4. 21 Haziran 2010
  5. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    hepimiz inş. canım..

6. 21 Haziran 2010
  7. biricik_elam

biricik_elam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 2 gün önce dr gittim 1 cm açıklığım vardı serum verip eve gönderdi şuan da da ağrılar yarım saat yada bir saatte falan oluyo nişan falan da g elmedi böyle beklemek insanı daha çok yoruyo sanırım allahtan tek dileğim sağ salim kavuşmak bebişime..

8. 21 Haziran 2010
  9. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    ağrı nasıl bişey?benim belimde ağrı var biraz ama normaldede gece özellikle arada olup geçiyordu adet sancısı gibi. doğum sancısıda öylemi başlıyor?

10. 21 Haziran 2010
  11. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    aynen canım doğum sancısı tıpkı adet sancısı gibi başlar. kiminde belden kiminde kasıktan başlar. ayrıca nişan olayı herkeste olmaz. kiminde doğumdan bikaç gün önce su gelir kiminde bikaç saat önce kimindede doğum anında. açılman varsa ve sancın sıklaşıyorsa durma hemen git doktora çünkü bazen evde cekeyim sancıları diye düşünmek pekte sağlıklı olmayabiliyo. çünkü doktorda beklerken oluşucak en ufak bi tersliğe müdahale anında yapılıyo. evde sancı cekerken bu şans olmuyo malesef. diliyorum kolay bi doğum olur seninkide canım:Saruboceq:

12. 21 Haziran 2010
  13. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    yok öyle sancı gibi değil. hafif bel ağrısı oluyor. o herzaman oluyor zaten. dr.dan yeni geldim zaten bugün kontrolüm vardı. 2cm.lik açılman var dedi.kendimi de iyi hissediyorum.önemli bir durum olsaydı eve göndermezdi herhalde.birde istersen şimdi doğurttururum seni dedi. suni sancı verecekti herhalde. istermiyim öyle birşeyi hiç?biraz sinir oldum niye öyle birşey dediki.daha günüme var sonuçta..

14. 21 Haziran 2010
  15. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bencede gününü beklemen daha iyi canım. doktorunda canımı sıkılıyodu ne erkenden niye doğurtayım diye sölediyse. zaten öle ciddi sancında yoksa dediğin gibi beklersin en güzeli.

16. 21 Haziran 2010
  17. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    şimdi akıntı gibi kırmızı kan gelmiş. 4 saat önce dr.daydım. muayene etti.muayeneden sonra hafif pembe leke gelebilir korkma dedi.ama 4 saat geçti bu leke muayenedenmi yoksa nişanmıdır sizce?