Her erkeğin söylediği 7 yalan

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kuzum85 tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

  13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 1. kuzum85

  kuzum85 aşk bir yangın Üye

  Katılım:
  1 Mart 2008
  Mesajlar:
  2.973
  Beğenildi:
  9
  Ödül Puanları:
  148
  Güzel giden bazı ilişkilerde doğruları söylemenin bazen kötü etkileri olabiliyor. Diğer yandan da, pek çok erkek,hayatını kolaylaştırmak için sevgilisine karşı bir ya da iki gerçeği çarptırır. Bunun kötü bir davranış olduğunu düşünmüyoruz ve hatta aşağıdaki senaryolardan birkaçının sizi mutlu edebileceğinden de eminiz. Ama siz yine de kendi kararınızı kendiniz verin.

  1-"Özge'yi çok seviyorum ya!"
  En yakın arkadaşınızın adının özge olduğunu düşünürsek, sevgilinizin bu cümleyi kurması hiç de şaşırtıcı olmamalı. Onunla olmadığınız zamanın çoğunu beraber geçirdiğiniz arkadaşınız hakkında kötü konuşabilmesi tabii ki mümkün olamaz. Siz, Özge'nin muhteşem bir insan olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama muhteşem kelimesinin anlamı, sevgilinizin kafasında başka çağrışımlar yapabilir. Arkadaşınız sizin deli gibi güldüğünüz o esprileri yaparken, erkek arkadaşınız gülmek için kendini zorluyor olabilir. Ama yine de onu sevmek için çabalaması, hatta bu cümleyi kurması bile size ne kadar değer verdiğinin işareti.
  3-"Emre'yle görüşmem lazım."
  Bir erkeğin, en samimi erkek arkadaşıyla bir konu üzerine görüşmek istemesi garip olabilir çünkü erkekler genel olarak pek konuşma sevdalısı değildir. Yani erkek arkadaşınız size Emre'yle konuşması gerektiğini söylediğinde bu, karşılıklı oturup dertleşmek yerine oturup maç izlemek veya PlayStation oynamak anlamına gelebilir. Gerçekten konuşacakları zaman ise, genelde sohbetleri “Ya boşver takma kafana. Gel bir oyun oynayalım da kafan dağılsın" şeklinde sonlanır.

  4-"Telefonum her an kapanabilir."
  Erkekler bu cümleyi kurduklarında bilin ki telefonu bir an önce kapatmak istiyorlardır. Ne telefonunun şarjı bitiyordur, ne de çekmeme durumu vardır ve gerçekte evinde televizyonun karşısında oturuyordur. Bu, sizinle konuşmaktan sıkıldığı anlamına gelmez. Aslında o ana kadar sergilediği performanstan çok memnundur ve telefonu bir an önce kapatmayı istemesinin sebebi de o seviyeyi korumak istemesindendir
  2-"Üzgünüm..."
  Bir erkek bu kelimeyi kullandığında, kafasının karışık olmasından çok pişmanlık yaşıyor demektir. Çoğu erkek, neyi yanlış yaptığını bilmeden pek çok kadından özür dilemiştir. Bunun sebebi ise. karşısındaki kadının verdiği tepkiden korkması olabilir. Eğer sevgilisi kızıyorsa, özür dilemesinin beklendiğini düşünür ve istenileni verir. Bir erkek size "Üzgünüm" dediğinde, ne için üzgün olduğunu ona sorun. Eğer "Yaptığım her şey için" gibi garip bir cevap verirse. neyi yanlış yaptığını bilmiyor demektir.
   
 2. 13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 3. SalvaMea

  SalvaMea Popüler Üye Üye

  Katılım:
  21 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  762
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  burda 4 yalan mı var? benmi yanlış okudum :)
  her halukarda erkeklerin sadece 7 yalanı olmadığını söyleyebilirim..
   
 4. 26 Ekim 2010
  Konu Sahibi : kuzum85
 5. anneboleyn

  anneboleyn Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  100
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  onların hayatları yalan bence :p
   
 6. 13 Nisan 2011
  Konu Sahibi : kuzum85
 7. tuce

  tuce Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2010
  Mesajlar:
  102
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ahahahahah aynen katılıorummmmmmmmm
   
 8. 18 Temmuz 2011
  Konu Sahibi : kuzum85
 9. namas

  namas Aktif Üye Üye

  Katılım:
  17 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  83
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  88
  sen daha güzelsin olabilir:)
   
 10. 18 Temmuz 2011
  Konu Sahibi : kuzum85
 11. lazrail

  lazrail mihr&mah masalı Üye

  Katılım:
  7 Ocak 2011
  Mesajlar:
  454
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  41
  uzun etek giydiğinde daha güzel oluyorsun(mini giyen sevgiliye)