her gece benim için dua eden öğrencime teşekkür ediyorum

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve mafe tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : mafe
  1. mafe

mafe ŞÜKÜRLERolsunRABBİM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Nöbetçi olduğum bir gün tenefüste gelip ' öğretmenim ben her gece aileme ve kendime bir şey olmasın diye dua ediyordum artık sizin için de ediyorum aynı duayı size hiç zarar gelmesin ' deyip sarılan gözü yaşlı kuzuma içten teşekkürler.O gün ağlamamak için kendimi zor tutarken ne diyeceğimi bilemedim senağlama Ömür boyu her şey o güzel gönlünce olsun canım kuzucum.Özellikle o günde beri çok şükrediyorum RABBİME böyle kutsal bir mesleği bana da nasip etiği için. senağlama :nazar:

Live_Your_Life ve aslii bunu beğendi.
  2. 20 Mayıs 2008
  3. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.037
    Ödül Puanları:
    563
    İşte yüreğinde sevgi çicekleri yetişen bir yavrumuz,inşallah ileridede düşünceleri hep böyle kalır.Rabbim onuda her zaman korur .a.s.

4. 20 Mayıs 2008
  5. ece_nur

ece_nur Guest

öğrencinin sana böyle güzel dualar etmesi ne kadar anlamlı...seni çok seviyor,belki annesinin yerine koyuyor,belki ablasının bu içten dua ettiğine göre bak şimdi bende sevindim doğrusu.....

6. 20 Mayıs 2008
  7. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten de dünyanın en kutsal mesleklerinden biridir öğretmenlik, özellikle ilköğretim birinci kademe öğretmenleri (1-5.sınıf) öğrencileri tarafından anne ve baba olarak görülürler ve o değerde sevgi gösterirler

demek ki öğrenciniz sizi ne kadar sevmişki dua edeceği kişilerin arasına sizi de dahil etmiş, ne mutlu size...

8. 20 Mayıs 2008
  9. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    benim bile ağlayasım geldi ki senin durumunu düşünemiyorum. gerçekten muhteşem bi duygu olmalı

10. 28 Mayıs 2008
  11. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bende sizi o küçücük yüreğe sevgiyi aşıladığınız için tebrik ediyorum çocukların dünyası çok güzel a.s.

12. 29 Mayıs 2008
  13. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hala ilkokul ögretmenimi unutamam.ben onu o kadar seviyordumki.çok iyi niyetliydi.ögretmenlik meslegi o kadar yakışmıstıki.ogünki çocuk halimle bunları düşünürdüm.acaba yaşıyormu bilemiyorum ama ölmeden görmek isterim.ellerinden öpüp sarılmak isterim.ama başka sehirde yaşıyoruz büyük bir ihtimallede bulamıcamı biliyorum.
    sizin gibi ögretmenlerimiz oldugu müddetce nesillerimiz.gelecegimizi ayakta tutacaklardır.bende allah razı olsun ögretmenim diyorum.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

14. 31 Mayıs 2008
  15. mafe

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Öğrencilerle vakit geçirmek çok güzel gerçekten.Ben ders anlatırken çok eğleniyorum.Çok farklı bir dünyaları var.Benim küçük kardeşim olmadığı için öyle pek alakam olmamıştı çocuklarla.Başta çok garip geliyordu düşünceleri,soruları artık alıştım normal karşılıyorum.Aramızda çok yaş farkı olmamasına rağmen bazen çocuğum,evladım dediğim bile oluyor 8lerim bu duruma biraz bozulsa da 6lar özellikle kuzucuklarım dediğimde kıkırdamaya başlıyorlar.Sahipleniyor işte insan napim:1hug:

16. 31 Mayıs 2008
  17. mafe

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Hepinize çok teşekür ederim güzel,içten yorumlarınız için a.s. Çok mutlu ettiniz beni a.s.

18. 21 Ağustos 2013
  19. halidek

halidek Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    cok sevindim böyle bir ogrenciniz oldugu icin bendeEn Büyük TÜRKİYE