Her gn Kaynvalide ziyareti:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve janette tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

31 Aralık 2008
    Konu Sahibi : janette
  1. janette

janette janette Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,gecen yıl evlendım 1 yıl kayınvalıdemle oturduk vede sıkıntılı günler geçirdik ayrılmaya karar verdik geçkten zor oldu eşimi buna ikna etmekama sonunda ayrıldık ben bu dönemde çok yıprandım ayrı.ama şimdide hergün annesine gidiyoruz yada eşim ziyaret ediyo yemegını yıyor ve eve sadece yatmaya geliyor ben bütün gün evde çok sıkılıyorum zaten kayınvalidemde çekindiğim için pek gitmekde istemiyorum.ama katlanıyorum ama tadımda kalmadı acaba abartıyormuyum her gun birlikteyiz ve yılbası gecesını bıle bırlikte geçırıcez.normalmi bu??

2. 31 Aralık 2008
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Abartmıyorsun güzelim, hergün gidilirmi hiç.
    Eşine durumu güzelce oturup anlatsan anlamazmı acaba? Sizde bir aile oldunuz artık, eşin çıktı o aileden hala neden o evin bireyi gibi gidip yemeklerini orada sensiz yiyor. Böyle adamları duydukça inan çok sinirleniyorum, kusura bakma lütfen. Kısasa kısas olayını bazıları çok eleştirecek ama yerinde olsam herşeyi denediysem aynı şeyi bende ona yaparım, giderim anneme sadece yatmaya eve gelirim yada onu umursamıyormuş gibi davranırdım, bazı erkekler sadece bundan anlıyor çünkü.

4. 31 Aralık 2008
  5. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle normal değil bence, yeni eviniz olmuş başbaşa bir yılbaşıda mı geçiremeyeceksiniz, hergün gitmek de anlamsız bence, artık siz ikiniz bir ailesiniz, ve onlar eşinizin ailesi, arada bir ziyaret tabiki edilmeli ama asla hergün değil canım
    hele eşinin yemeği orda yemesi hiç hoş değil
    bence uygun bi dille paylaşın düşüncelerinizi eşinizle

6. 31 Aralık 2008
  7. janette

janette janette Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konuşmaya kalksam senın için annnemimi atıyım diyor.şimdilik herşeye eyvallah diyorum ama içim içimi yiyor

8. 31 Aralık 2008
  9. janette

janette janette Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acaba ne yapsam ben bilmiyorum bide evhanımıyım zaten evdede sıkılıyorum akşama kadar onu beklıyorum oda annesiyle oturuyo biz çıkarken böyle değildi annesine düşkün değildi.annesiyle evlerı ayırınca böyle oldu

10. 31 Aralık 2008
  11. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    zaten kaynana vakası hıc bıtlmıyo ahh su ekekler yokmuuu astıgım astık kesıtıgım kestıkk ılla dedıklerını yaptırcaklar yoksa mazallah bı yerlerı sıserrr

12. 31 Aralık 2008
  13. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ayyy hiçte abartmııyorsun ,bu ne yaa amaaann....Eşine annene gitme diyemezsin , bunu davranışlarınla belli etmen lazım . Ters tepebilir çünkü . Bence akşamları yemeğe annesine gitmesini engellemek için ,hergün eşinin sevdiği yemekleri yapıp , öğleden önce ( öğleden önce diyorum çünkü belliki annesiyle hergün telde konuşuyor ve annesi yemeğe çağırıyor ,sen önce davranıp eşini ara ) eşini arayıp akşama şu şu şu yemekleri yaptım çok heycanlıyım bakalım beğenecekmisin gibi veya sana süprizim var akşam yemekte gibilerinden bir şeyler söyleyip ,eşini evine çekebilirsin . Belli zaman sonra zaten kendisi alışıp direkt eve gelecektir . Ama söylediğim gibi uzun bir süpriz listesine ve değişik yemek tariflerine ihtiyacın olacak canım ,umarım işne yarar...

14. 31 Aralık 2008
  15. janette

janette janette Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kayınvalidem dul acaba ondan mı bencillik mi yapıyorum zaten eşim benimle ilgilenmiyor artık bu yüzden,çok mutsuzum :KK43:(çünkü surat ediyormuşum

16. 31 Aralık 2008
  17. janette

janette janette Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hatta haftada 1 gün annemde kalalım diyor buna tamam diyemeyeceğim artık

18. 31 Aralık 2008
  19. janette

janette janette Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimde kendını annesıne bakmakla sorumlu hissediyor ama abartıyor gibi geliyor bana yada bu normal belkide bilmiyorum onu attık gibi düşünüyor heralde 1 hafta oldu ayrılalı gerçı baya erken bu stresle hamıle kalma zor değilmii ???2 düşük yapmış biri olarak