Her gnm stres..Yardm ltfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Mrb problemli bir okulda görev yapıyorum. ASlında disiplin sorunları pek yok, çok çalışkan bir okul. Ama ben öğrenci profilini sevmiyorum. Beni deli ediyorlar. Velileri öğrencilerin defterine bakıp öğretmen hakkında yorumda bulunacak kadar ileriye gidiyorlar. Bizim işimizi bize öğretenler bile olabiliyor.. Ben her gün dersi nasıl işlesem diye derdine giriyorum. Çünkü ne yapsan yaranamıyorsun. Gözlerimle şahit oldum. Çok iyi branştaşım öğretmenin arkasından bile öğretemiyo demişler ki adamın kaynaklarını hazırladığı şeyleri gördüm. Ve kesinlikle iyi..Neyse konuyu uzattım, bu ve buna benzer olumsuzluklar yaşıyorum. İnanın yoruldm. Öğrenci milletine zaten ne yaparsan yap yaranamazsın.. Benm sorunum küçücük şeyleri çok kafaya takıyorum. İnanın çok etkileniyorum. Strese giriyorum. Kurtulmak istiyorum bu durumdan napabilirim? Dr'a gidin demeyin çünkü drlar da bişyin yok diyolar. İlacı tavsiye etmiyolar ama şöyle zararsız küçücük bi ilaç varmıdır? Stres için :çok üzgünüm:
    Ne yapmamı tavsiye edersiniz..

2. 19 Ekim 2009
  3. Ayrıca tek sorunum iş değil özel hayattaki yalnızlık, memlekete uzak olmak, aile hasreti.... gibi bi çok olumsuzluklar yaşıyorum. Strese giriyorum. İstemeden kendmi yıpratıyorum. Okulumun mükemmeliyetçilik anlayışıda beni strese soktu. Türkiyenin önde gelen en başarılı liselerinden biri ve ben hakkını verememeye korkuyorum. Kendime güveniyorum ama öğrenci milletinden de herşey bekleniyor.çok sıkıntılıyım.

4. 19 Ekim 2009
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    küçücük sadece rahatlamak için ilaç pasiflora.

ama bence siz abartıyorsunuz kafaya takıyosunuz gibime geldi

bu arada bu öğrenciler niye sizi bu kadar korkuttu?

6. 19 Ekim 2009
  7. Branştaş arkadaşıma haksız yere yapılanları görünce korktum. ben böyle şeylere hiç gelemem Allah yaşatmasında zaten. Yani sonuçta emek veriyorsunz..Yabana atılamaz..

8. 19 Ekim 2009
  9. eğitimcisiniz bide reçetesiz stres attıracak ilaç mı istiyosunuz.. o zaman alın bi rakı ,rakı balıksız ağlar alın bide balık az bi gevşeyin..:nazar:

10. 19 Ekim 2009
  11. yaa sorun sadece okul değil bişey oluyo istemeden kafayı takıyorum. Çok hassaslaştım :KK43:
    Ne yapılabilir? ilaç olarak zararsız bi ilaç istiyorum

12. 19 Ekim 2009
  13. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    cok şükür işiniz var kpssye girecekler topigine bakarsanız millet neler cekiyor işe girebilmek için...bence sorun birazcık sizde de var kendinize güveniyorsanız neden tedirginsizsiniz..yanlıs anlamayın size suclamak degil niyetim ama büyütmeyin lütfenyerimseniben

14. 19 Ekim 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    özel okul mu?

16. 19 Ekim 2009
  17. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    tam iki aydır çalıştığım şirkette sıkıntılarım vardı. ama bunu eşimden başka kimse ile paylaşamıyordum. tabi eşimin akrabasının yanında çalışınca iş farklılaşıyor. ama bugün konuşup buna son vermeye karar verdim ve konuştumda. onlarda saygı ile karşıladı. sonuç işi bıraktım ve şuan kuş gibiyim. bunuda sizinle paylaşmak istedim. hiç birşey benden ve benim sağlığımdan önemli değil bişiler bana zarar veriyorsa buna son vermek tek çözüm. şiddetle tavsiye ediyorum...hihoyyyt

18. 19 Ekim 2009
  19. Teşekkürler. Sorun sadece o değil. Küçücük başka bir şeye kafayı takabiliyorum. :gitme: