her gün her gün ağrı :(

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Jade19 tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Jade19
  1. Jade19

Jade19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm Doktor Hanım.. 21 yaşında genç bir kızım.4 yıldır geçmek bilmeyen bir ağrım var.Bir çok kez doktora gittim ultrasyona aldılar.Ama herhangi birşey çıkmadı.Sadece idrar yollarında iltihap yani sistit oldugunu söylediler.Kullandıgım ilaçlar fayda etmedi.Bu ağrı sırasında rahim içi aşağıya doğru zorlanıyor, o kısım sertleşiyor ve bu durum saatlerce devam ediyor.Bu konuda ne yapmam gerekir?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. 10 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun, ağınızın nedeninin bulunamamsı can sıkıcı tabii. özellikle adetlerle bir ilişkisi var mı ağrılarınızın?

4. 10 Haziran 2010
  5. Jade19

Jade19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Adet dönemleriyle bir ilişkisinin olduğunu sanmıyorum.Çünkü devamlı ağrıyan bişey bu.Bazı yorumları okudum rahim tersliği diye bişey varmış bu terslik ağrıya sebeb olabilir mi acaba?

6. 10 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir ancak durupduruken değil o da adette ya da cinsel ilişkide ağrı yapacaktır. bu şekilde sana hiç bir yorum yapamıyorum kusura bakma tekrar etraflı muayene ve belki idrar ve vajen kültürleriyle degerlendirilmen, ca 125 bakılması falan iyi olabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.