her kanama düşükmüdürr???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozlembln tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozlembln
  1. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ablama 15 gün önce dondurulmuş transfer yapıldı, sonuç pozitifti ama bugün kanaması oldu,bu kesin düşükmü demek??ne yapması lazım

2. 14 Mart 2010
  3. kybele34

kybele34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ozlem ,
    ben durumu bızzat yasamadım ama yasayan yakınlaırm oldu.kanama hamılelıkle tehlıkelı dusuk olma ıhtımalı var bazen kanama dusukle sonuclanmasada dusukle sonuclanma ıhtımalı daha fazla gıbı :KK43:
    umarım hamılelıgı saglıklı bı sekılde devam eder bence bıran once doktora gorunmesınde fayda var.
    Sonucta bız ne desek boş umarım hersey yolundadır

4. 14 Mart 2010
  5. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım düşükle sonuçlanan kanamalarda mutlaka vardır.. ama hepside düşük olmaz.. şakır şakır kanaması olup hala gebeliği devam eden arkadaşlarımızda var.. benimde çok olmasada kanamam vardı ama çok şükür artık iyiyiz..
    kanama durumundan mutlaka doktorunu bilgilendirmesi gerekiyor.. istirahat etmesi gerekiyor.. wc harici kalkmamak gerekli.. doktoru zaten gerekli bilgileri veriyor.. kanamanın neredn kaynaklı olduğunu görebilmek adına muayeneye çağırıyor..
    ayrıca bol su içsin..

6. 14 Mart 2010
  7. nexsxemi istiyorum

nexsxemi istiyorum ben artık anneyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende her söylenene aldandım ilk kanamam olduğunda doktora bile gitmedim bebekler kesin öldü dedim.2. gün doktora gittim ve yaşıyordu. şimdi 12. haftama girdim ve 40 gündür aralıksız kanamam sürüyor ama bebeklerin gelişimi iyi. kanamalarım çok fazla ara ara hastanede yattığım oluyor. ama ben kan cıvıtıcı iğne oluyorum bu sebepten olabilir.
    9 ayı kanamayla geçirenlerde var. hiç bir durumda umudunuzu yitirmeyin doktora gidin.

8. 15 Mart 2010
  9. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bugün ablam kan tahili yaptırmış 174 çıkmış iki gün önce 49 muş.kanamasıda azalmış .dr iyi demiş iğne vermiş, inşallah değer yükselmeye devam eder demiş