Her kurala uyuyormusunuz?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben merak ediyorum her kurala uyuyormusunuz? mesela 1 yaşından küçüklere süt verilmiyor hic dedinizmi önceden veriyorlarmış hicbirşey olmamış ve verdinizmi? yada tuzlu yemek verilmiyor çorba falan verdinizmi hic? benim oglum makarna falan yemek istiyor az veriyorum tatsın diye kanmıyor daha fazla istiyor yada havuç patates kabak haşlıyorum onu yemiyor ama mercimek çorbasına bayılıyor 2. kaşıga kadar sabredemiyor.. ee tuzsuz sevmiyor tabiki bu yüzden mamaya agırlık verdim ben her zaman kurallara uymuyorum arada fanta bile verdim hatta bugün kaşarlı yumurta yedi çocuk sofra görünce çıldırıyo maşaAllah ne yapcam bilmiyorum acemiligi atamadım üstümden sizde kaçamak yapıyormusunuz?

2. 30 Ağustos 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm eskıden bunlarmı varmıs mamalar fılan annem bız ne yıyosak onu yedınız dıyo bn ne ısterse verıyorum sut harıç kansız dıye oda yoksa verırım. ver korkma kolada ıcırıyorum tadımlık ama tabı devamını ıstıyo cunkı bogazına kacmıcakseyler zarar vermıycek seyler ver cnm korkma eskıden koyde kadın sutu yokmus mercımek corbasının suyunu verıp buyutmus bak işte oda cocuk bızımkıde
    koylerde mama nerde

4. 30 Ağustos 2008
  5. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Arada ufak tefek kaçamaklar herkes yapıyordur mutlaka belli sınırlar dahilinde mesela ben dondurma yalattırdım bir-iki kere ama asitli içecekler vermedim fanta cola bu tarz içecekler bunlar zararlı olur canım ya daha çok küçükler

6. 30 Ağustos 2008
  7. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yanlız bırsey dıyım mı kıslar bebekler dondurmaya bayılıyor. bnm oğlum nasıl aglıyo vermeyınce barım barım bagırıyo

8. 30 Ağustos 2008
  9. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Benim kızım dondurmayı ilk denediğinde kahkahalar atmıştı çok komikti:)))

10. 30 Ağustos 2008
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    dondurma denemedim henüz ama oglum sofra kurulunca hiç rahatlık vermiyor çok aglıyor geçenlerde babası salatanın suyundan verdi devamını istiyor.. benim yediklerime fazla degilde babasının yediklerine taktı oglum hiç yedirmiyor onu agzına bakıyor ne yiyo diye:) tuzluda böbrekler süzmezmiş o yüzden vermek istemiyorum tadımlık veriyorum sadece bu yüzden mamaya agırlık verdim

12. 30 Ağustos 2008
  13. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ay aynen bizim kızda hiç durmuyor ne yediğimi anlamıyorum sabah bende az kaşar verdim yedirmedim sadece bir iki çekti sonra yutar diye geri çektim bazen o ağlayınca şöyle sofraya bakıyorum varmı vereceğim bir şey diye tuz olduğu için veremiyorum ama bazen kafam bozuluyor acı biber turşusu takılıyor gözüme nedense :jeyyar:

14. 30 Ağustos 2008
  15. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım dondurmayı hangi ayda verdiniz

16. 30 Ağustos 2008
  17. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    6.ayda vermıstım bn.
    cnm bebekler sofrayaılgı gosterdıgı an ek gıda verılırmıs bılıyomusunuz. bır doktorun yazısında okumustum verın dıyodu

18. 30 Ağustos 2008
  19. baranxixnannesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende verınce dılını degdırıp kacırdı sonra hepsını agzına sokcam dıye ugrastı elınden aldım gozumu kaldı ne cocugumun elımden dustu yıyemedım bır aglıyo gıttım yenısını aldım verdım dayanamadım valla:CüvCüv: