Her mesaja geri dönmeyin lütfen

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Bi-tanem tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Bi-tanem
  1. Bi-tanem

Bi-tanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar dün başıma gelen bir olayı paylaşmak istiyorum gece yarısı eşimin telefonuna 'canım beni aramıyorsun numaramda değişti yeni numaram......... arada canım konuşalım ' diye bir mesaj geldi. Her kadın gibi kocama ne kadar çok güvenmiş olsamda sabahı sabah yaptım mesaj çekilen numarayı ve verdiği yeni numarayı kendi telefonuma kaydettim sabah bu konu için eşimle konuştum eşim tanımadığını defalarca söyledi ama ben dururmuyum eşim işe gitti önce mesaj çekilen numarayı aradım bir bayan çıktı numarasının değiştiğini ve yeni numarsını söyledi tabi ben daha bir telaşla bayanın sesini duyunca öteki numarayı aramaya başladım ve karşıma çıkan şey bayan sohbet hattı oldu bir anda kapadım telefonu olan kontürlere oldu yaklaşık 20 kontür saniyede gitti eşimin böyle yerleri aramayacağını çok iyi biliyorum hemen internetten numarayı araştırdım bu numaralar tuzakmış benim gibi sazanlar için iyi bir yöntem aslında kafamçokkarıştıaynı mesajları kelimesi kelimesine yollanan insanlar başka sitelerde bu konu hakkında uyarıda bulunmuşlar eski 900 lü hatlar kalkmış ve yerine bu numaralar gelmiş kimsede aramayınca kontür para kazanma hırsı sonucu yuvalar bile yıkılabilir Allah korusun ben ucuz atlattım sanıyorum lütfen dikkatli olun ve böyle bir şey başınıza gelirse önce lütfen nettten araştırın benim hatam bu oldu okumuş olsaydım kontürlerde gitmeyecekti gerçi kontür falan umrum değil ama ev telefonundan vs. arayan olursa inanın çok büyük faturalar gelecektir....:enbuyukkk:

2. 3 Haziran 2009
  3. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Canım geçmiş olsun uyardığın iyi oldu ona göre davranırız artık.Öyle bir tezgah yapıyolarki artık nereden nasıl çalacağını şaşırıyo böyleleri.Tekrar geçmiş olsun. :teselli: Şeniz

4. 3 Haziran 2009
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.116
    Ödül Puanları:
    488

gecmiş olsun...
    insanalr para kazanmak için daha neler yapcakalr allah bilir:kızgın:

6. 3 Haziran 2009
  7. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    artık sanal alemden sonra tlf larda bulaştılar

8. 3 Haziran 2009
  9. Bi-tanem

Bi-tanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize birde olayın başka tarafını dün eşimle oturup konuştuk bir düşünün bu mesaj bir erkeğe değilde bayana gelseydi Allah korusun o uyku sersemi haliyle bir erkeğin oturup karısını dinleyeceğini bile düşünemiyorum neler yaşanabilir lütfen herkes dikkatli olsun insanların hayatlarını yuvalarını beş kuruşa değişen insanlardan Allahım korusun hepimizi..

10. 3 Haziran 2009
  11. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkür ederim uyardığın için. ne yöntemler çıkmış :1shok:

12. 3 Haziran 2009
  13. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sitelerde bazen reklamları olurdu sağ tarafta özellikle google.den reklam alan ücretsiz bloglarda çok var çık çık çıkardı sinir olurdum...
    Şimdi cep tellerine mi dadanmışlar ya...:mymeka:
    Yakında broşür hazırlayıp milletin kapısına da bırakır bunlar...kötükedihüso

14. 3 Haziran 2009
  15. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    evet banada durmadan +359 la başlayan bi numara çağrı atıyo.allah allah hangi ülkenin alan kodu diyorum bende..netten araştırdım benim gibi bisürü kişiye yapmıslar bazıları aramıs anında 20 kontörleri gitmiş...900 lü hat gibi sohbet hattıymış...dikkat edin kızlar...

16. 3 Haziran 2009
  17. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah korusun yaa,hangı kadın olsa ınanır buna.

söyledıgın iyi oldu canım vereliniortak

18. 3 Haziran 2009
  19. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    artık neyi nasıl yapacaklarını şaırıyo insanlar uyarın için teşekkürler.