Her ölüm,biraz Daha Var Olmakmiş.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve BenTulis tarafından 13 Haziran 2007 başlatılmıştır.

13 Haziran 2007
    Konu Sahibi : BenTulis
  1. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Çok sevdiğim arkadaşım,babasını anneler gününde kaybetmişti.
    Birden gelmişti ölüm haberi.Uzun zaman oldu,hala beraber sohbet ederken,gözlerinin ıslanmasına engel olamaz.
    Özlemek,insani acıların en korkuncu çünkü.Özlüyorsanız,bir şeyleri kaybetmişsiniz demektir.
    Her ölüm erkendir,diyor şair dizelerinde.Evet,her ölüm acıtır.Kendi annemin ölüm haberini aldığım günleri hiç unutmadım
    .

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLA>>>

2. 13 Haziran 2007
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Önce,tekrar başın sağolsun diyorun..Babacığına ve sizlere sağlıklı ömürler diliyorum...
    "Yoksun ama her yerdesin.."...Duygularını o kadar güzel açıklıyor ki bu cümle...
    Anneler "Yüzüme hasret git" derler...Derler de inanma,içten değildir.Kırgınlıkla, kızgınlıkla... İşte öylesine..Beni duygulandırdın..
    Güzel yüreğine,kalemine,sakızına sağlık.. Yazarken o sakızı,nasıl çiğnediğini tahmin ediyorum.

4. 13 Haziran 2007
  5. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canımsın sen ya...ilk yorumun senden geleceğini hissetmiştim.Yüzüme hasret git, cümlesi benden çıkmıştı,biliyor musun..Canım..Sen de sağol,iyi ki varsın.

6. 13 Haziran 2007
  7. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Tuliana "Yüzüme hasret git" cümlesinin senin söylemen de öylesine..Biliyorsun..Anneler de diyebilir,evlâtlar da..Ama yine yazıyorum öylesine söylenir işte..Üzülme canım benim..Söylediğin için üzülme.

8. 13 Haziran 2007
  9. bahara

bahara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım başım sağolsun tekrar gercekten cok köt oldum tüylerim diken diken oldu gercekten cok kötü bişi ama mutaka yaşanması gereken bir olay ölüm aklıma geldikce kendimi tutamıyorum hep dua ederim sevdiklerimin acısına dayanamam ne olur onlardan önce al canımı diye :KK43: canım ne bir anne nede cocuklar içten gelerek söylemezler birbirlerine söylediği kötü cümleleri bunun için üzülme

10. 13 Haziran 2007
  11. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Yanımdasınız,satırlarımdasınız,noktalarımda,virgüllerimdesiniz,biliyorum.Okuyup yorum yapan hepinizi,tüm güzel yazılarınızı sevgiyle öpüyorum.Hep varolun..

12. 13 Haziran 2007
  13. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım evet cok acıtıyor.bende 96 da babamı kaybettım.hala alısamadım.aslında alısmak deıl asla alısamazsın.sadece katlanmak.gelmıycegını bıldıgın ıcın.onu cok ozluyorum

14. 13 Haziran 2007
  15. EU2

EU2 Guest

Duygularini ne kadar güzel yazmissin.icinde kayboldum,boguldum sanki inan.öncelikle basin sagolsun canim.Hayatin gercegi iste..bir varmis,bir yokmus..
    En acisida yok olus.bazen aklima geldikce Annem ölürse diye.bende yasayamam diyorum.ama Allah sabrini veriyordur canim.Allah sanada sabirlar versin.
    ben evlendikten sonra Annemden cok uzaklara geldim,doyamadim.insan evlenince daha cok kiymet biliyor heralde...
    Nasil dua ediyorum biliyormusun?..bu dünyada beraber olamadim.öbür dünyada beraber olim Allahim diyorum...
    yüregine saglik.....

16. 13 Haziran 2007
  17. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Allah nefes alıp veren tüm annelere uzun ömürler versin,diyorum.Allah kimseyi,en çok korktuğu şeyle terbiye etmesin.Benim bir zamanlar en korktuğum şeydi,annemi babamı kaybetmek.Sonunda bununla da terbiye olmayı öğretiyor,yaratan..Sevgiler canım..

18. 13 Haziran 2007
  19. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Tuliana sen de ölüm acısını çok genç yaşta tatmışsın.Bu gerçekten çok zor.Allah kalanlara ömür versin.