Her sabah aynısı(çok yorgunum)

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve CHOSEN tarafından 24 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : CHOSEN
  1. CHOSEN

CHOSEN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben her sabah yataktan kalktıgımda kendimi çok yorgun hissediyorum.bi süre kendime hiç gelemiyorum.ev işlerini yaparken bile nerdeyse yorgunluktan ölmek üzereyim neden böyle oluyo hiç anlamıyorum.aranızda benim gibi olanlar varmı?

2. 24 Ağustos 2007
  3. amazon570

amazon570 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Ben Hamileliğimin Ilk Başlarinda öyle Olmuştum..kansiz Olabilirsin Bi Doktora Görün Istersen....nasil Bi Duygu Bilirim Hele Bahar Aylarinda Ayyy Hiç çekilmiyor...

4. 24 Ağustos 2007
  5. vera

vera Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kansızlık ve protein eksikliği bol bol yumurta ye...
    Bol bol da pekmez iç.
    Demir eksikliği var sen de hatta sanıyorum ki kışın çok sıcakta bile üşüyorsundur..

6. 24 Ağustos 2007
  7. CHOSEN

CHOSEN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kan tahlili yaptırmıstım bi ara doktor da sende kansızlık var demişti.3 ay hap kullan
    bitince gel belki devam ederiz demişti.demir bağlama çok düşük çıkmıştı.ama ben hapı hiç kullanmadım.önemsemedim bile.hiç bu aklıma gelmedi.yani kansızlıktan olabileceği.kışın buz gibi oluyorum.donuyorum ya.demekki ondanmıs.ama o kan hapları çok iğrenç ya insanın midesi bulanıyo.ama her sabahda böyle yorgun kalkmak yani sanki sırtında tas tasımıssın gibi olmak çok kötü yaaa

8. 24 Ağustos 2007
  9. yildiz06

yildiz06 Guest

bendede var o hıc uykuya doymam uyurum uyanırım ama ruh gıbı olurum halsız bıraksalar butun gun yatacam yanı

10. 24 Ağustos 2007
  11. Zeren

Zeren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede kansizlik var, daha dogrusu kanimda hic demir yokmus, doktorun verdigi haplari midem kabul etmedi cok kötü oldum diye biraktim, ama baska ilac vermesi icin yeniden gidicem. Cünkü benim Yorgunlukla beraber birde saclarim normalden fazla dökülüyoo buda kansizligin bir isaretiymis. Yani uyumakta cözüm degil, kalktigimda yatmaktan sirtlarim agriyor ama yorgunlugumu atamiyorum üstümden.

12. 24 Ağustos 2007
  13. C@dI

C@dI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kansızlık olmadığı halde anlattığın haldeyiim
    çaresini bulursan banada deyiver olurmu :)

14. 25 Ağustos 2007
  15. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım.bir türlü tam dinlenmiş olarak uyanmıyorum.ve otururken bile yorgunum.

16. 25 Ağustos 2007
  17. gizlibahcem

gizlibahcem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay öncesinde bende öyleydim yorgunluk,sürekli uykum geliyordu,saçlarım haddinden fazla dökülüyordu,tırnaklarım sürekli kırılıyordu,bacaklarımda uyuşma dr gittim kan tahlili sonucunda kansızlık çıktı 2 aydır folikasitli kan ilacı kullanıyorum şikayetlerim tamamen bitti.Eğer kan ilaçlarını kullanamıyorsan tavsiyem bol bol domates yemen ve kuru siyah üzüm yemen(çekirdekleriyle)bunlarda kan yapıcıdır.Geçmiş olsun.

18. 25 Ağustos 2007
  19. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorgunluktan ve saç dökülmesinden şikayetçi hanımlar bir de hormon testi yaptırın troıdlerde de problem olabilir bende aynı durumdaydım emziriyorum bebek küçük dedim problemler bundan dolayı diye düşündüm ama sonra 3 tane nödül çıktı dr kontrolünde bunu da ihmal etmeyin mutlaka yaptırın