Her şey bitmiştir artık...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ahhhu tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ahhhu
  1. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar cezayı aldım geldım sızlerle paylasmak ıstedım,daha onceden konu acmıstım hatırlarsanız kopyadan yakalandıgımla alakalı ceza aldım 1 donem uzaklastırma cezası artı,bursum kesıldı.........yanı hersey bıttııı

2. 31 Ocak 2009
  3. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben okumuştum konunu, ama içimde bi umut vardı bişey olmaz diye hep. üzüldüm şimdi yaaa. yoktu başka çaresi değilmi.
    Allah'ım inşallah yardımcın olurda bi sebep yaratır devam edersin okuluna. vallahi çok üzüldüm.

4. 31 Ocak 2009
  5. Gokkusagi_1988

Gokkusagi_1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Cok uzuldum gercekden hatirliyorum seni , belki boylesi hayirlidir bilemiyorum uzuldum senin adina gercekden :KK43:

6. 31 Ocak 2009
  7. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm cnm yaa...peki annene söyledinmi?hiç oluru yokmu yaa çok acımasızlar:KK43:(

8. 31 Ocak 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    uzuldum ya...

10. 31 Ocak 2009
  11. özlemmm

özlemmm Guest

çok üzüldüm,bu kadar basit olmamalı,bursun tamamen mi kesildi,bir dönem için mi?

12. 31 Ocak 2009
  13. özlemmm

özlemmm Guest

tamamendir tabi,soruyorum ben de laf diye.annene söyleyebildin mi peki,bi de o konuşmayı denese.
    okula dava da açabiliyorsun bu arada biliyorsun değil mi?

14. 31 Ocak 2009
  15. TheShe

TheShe Guest

Ah canım yaa. Ben çok üzülmüştüm senin durumuna. Son senendi bir de değilmi? Bu dönemde barolarla falan görüşsen, burs için yardım istesen.. Şu anda aklıma bu geldi ancak.. Herşey bitti deme birşeyler yapmaya çalış lütfen.

16. 31 Ocak 2009
  17. ahhhu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok ya daha bırıncı sınıfım ben anneme bugun soyemedım eve gec geldık de yarın soylıcem uykusu kacar sımdı soyleseydım yattı zaten sabah soylıcem gece gece yuregıne ıner:KK43:((
    cok ınsafız vıcdansızzzzmıslar beeeee nasıl kıydılar bende anlamadım kac kere de gıdıp konustum ammaann kalıbına bakan da adam sanacak ısteee...........

18. 31 Ocak 2009
  19. ahhhu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dava yolunu deneyecegım ama elllerınde kanırt var nasıl olacak bılemıyorum kı bana avukat yurutmeyı durdurma kararı alırız dava da en az ıkı sene devam eder sonucta kazanamasak bıle son seneye gelmıs olursun onu da bı sekılde odenır dedı... ama onlar da koz sunarlar elbet ne yapsak da ıkna etsek hakımı bılmıyorum walla