Her şeyimi aldı ve şimdi de ailesi kaçırdı onu

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve twity__ tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : twity__
  1. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdik elde artık hiç bir şey gelmiyor gelmicek hayat bu kadar acımasız olduk ça yaşamının ne anlamı var taşındılar gittiler nereye gittiklerini bilmiyorum kaçrıdılar onu evlerini herşeyini bırakarar başka yee gittiler bu insan olana yakışır mı geride ise bir öşü bıraktılar dostlarım

2. 9 Kasım 2010
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    konuyu açarmısınız??? kim kimi neden bıraktı?? niye gittiler kim gitti??

4. 9 Kasım 2010
  5. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarım daha öncede konu açmıştım sevdiim adam beni bırakmıştı hem de aramızda geçen onca şeye rağmen tanıdık birsi idi yakındık .geçen haftalarda gitti arkadaşlarım annesi yüzünden ayrılmıştık gittiler kaçtılar annesi kaçrıdı onu tekrar bana dönmesin diye o da kaçtı artık boş bir ev görüyorum o evde ise beni bir zmanlar harcayan adam ama artık uzaklarda ve beşlki göremiycem ben ise geride gözü yaşlı pişmanlıklarla bir hayattayım ölüüym bu saatten sonra

6. 9 Kasım 2010
  7. chiglet

chiglet 2 çiçek annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım konudan bişey anlamadım

8. 9 Kasım 2010
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Af buyur :26:

10. 9 Kasım 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.063
    Ödül Puanları:
    563
    Kuzum arkadaşın sevdiği varmış adamın anası oğlunu kaçırmış beraber olmasını istemediği için şimdi geride boş bir ev kalmış olay bu kadar....

12. 9 Kasım 2010
  13. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarım 8 ay önce erkek ark beni bırakmıştı 2 sene berberliğimizin ardından hemde aramızda bir sürü şey geçti.gözümün tek bir yaşına bakmadan attı beni.hem de o kadar sözevlenicez dedi beni kanrıdır herşeyimi aldı hayallerimi umutlarımı diğerlirni giderken ailem istemiyor dedi mecburum bunu yapmaya dedi.ve şimdi beni ortada bıraktılar hiç bir şey olmamaış gibi taşındılar yoklar artık yoklar

14. 9 Kasım 2010
  15. serezcik

serezcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bırak canım ozaman yolu açık olsun böyle gidene dur denmez

16. 9 Kasım 2010
  17. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ok. bi hata yapmışsın anlaşılan ama senin sevdiğin adamda iş yokmuş be güzelim görüyoruz bazı olaylarla ins sevdiği için neler neler yapıyor vaybe diyoruz demekki seninkinde iş yokmuş bu na başka birşey derler ama burda yazamam hayatına yenibir sayfa açmaktam başka care yok zaten o adamda artık hayır gelmez zorlama giden gitsin.ah aldığyla kalsın.birgün elbet cezasını bulur ne yaptığını anlar

18. 9 Kasım 2010
  19. antalyadan_ayse

antalyadan_ayse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    erkekliğin 10 da 9 u kaçmakmiş gerçekten de doğru.erkekler işte bu kadar zayıf,bu kadar nankör,acımasız ,duygusuz,vicdansız...sayılacak o kadar çok şey varkii onlar için.insan sevdiğini bırakıp nasıl gider anlamıyorum.o kadar emek vermişsiniz.biz olsak onun yerinde ailemizi bile siler onunla olmayı tercih ederdik,ama o ne yaptı bir korkak gibi kaçmayı seçti.yapılan hiç bir kötülük yanına kalmaz inadına güçlü ol,inadına ayakta dur.hemen pes etme o sensiz yapabilirsa sende onsuz yaparsın.farzet ki hayatına hiç girmedi ilk önce beyninde bitir kendi kendini üzmeyi bırak silkelen ve hayata yeniden dünyaya gözlerini açmış gibi mutlu olmaya çalışşş.Allah sabır versinn canım.