Her şeyin sonu kiloya dayanıyor:(((

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve xhxuxzxuxnx tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : xhxuxzxuxnx
  1. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar cok morelim bozuk kafayi yemek üzereyim, yas 26 ama ne ararsan var bende boyun agrilarim icin bugün dr gittim ve kilo vericeksin dedi :çok üzgünüm: nasil vericem nasil baslicam bilmiyorum ..saglik sorunlarim hizla ilerliyo ve böyle devam edersem 10 yil sonrasini düsünemiyorum asiri yiyen bir insan degilim ama buna ragmen kilo aliyorum yanlis besleniyorum sanirim ...nolur bana yardim edin en azindan benim 40 kilo vermem gerekli.kafam cok karisik hic birsey düsünemiyorum senağlamasenağlama

2. 5 Şubat 2009
  3. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hormonal testler yaptırdın mı canım?
    tiroide fln baktırsaydın..

4. 5 Şubat 2009
  5. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    diyetiseyene gidip bir program hazirlatmalisin canim

ve spor spor spor

6. 5 Şubat 2009
  7. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

tiroid düsük bende ilac kullaniyorum onun icin iki yildir...:çok üzgünüm:

8. 5 Şubat 2009
  9. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim fazla kilonu doğum sonrasında mı aldın veyahut bi ilaç falan mı kullandın? yoksa yanlış beslenmeden mi oldu?

eğer imkanın varsa beslenme uzmanına gitmeni öneririm, yoksa da yapacağın şeyi söyleyeyim sana, sebze ve meyve ağırlıklı besleneceksin ve yürüyüş yapacaksın. eğer vaktin varsa spor salonuna da gidebilirsin.

aslında zayıflamak değil sorun, sorun kiloyu koruyabilmek bu da yaşam şeklini değiştirmekle alakalı.
    kendine bir yemek defteri edin, 1 hafta boyunca ne yiyip içiyorsan yaz deftere bence. gün içerisinde o kadar abuk subuk şeyler yediğimiz oluyor ki ancak bu şekilde farkedebiliyorsun inan.

10. 5 Şubat 2009
  11. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım en sağlıklı olan bir diyetisyene başvurman
    ve gerçekten spor ve yürüyüş de iyi geliyor.a.s

12. 5 Şubat 2009
  13. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

cocukluklugumdada tombistim ben ..genc kizligimda da... ozamanlar saglik sorunlarim yoktu ciddiyetin farkinda degildim offf allahim yardim et bana:çok üzgünüm: zaten sebze agirlikli besleniyorum evde genelde sebze pisiyor. hareket az ve yanlis besleniyorum galiba

14. 5 Şubat 2009
  15. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Tek yolu iyi bir diyetisyen cokacimcoookne söylüyorsa harfiyen yerine getireceksin sositosositobirisinin kontrolu altında olmak işini daha da kolaylaştırır CADIARZUbelli bir kilo verdikten sonra o kiloyu koruman da önemli gamyoncuiremsuartık o beslenme düzeni senin yaşam tarzın olacak sositosositoöncelikle kilo vermeye kendini inandıracaksın yerimsenibensağlığım için şart diyeceksinhihoyyyt

Başarılar
    :lepi:

16. 5 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

canım seninle aynı durumda olan bi arkadaşım var..
    100 kilo civarında..onun da diz ağrısı sırt ağrısı şeker tansiyon herşeyin sorumlusu kiloları olarak çıkıyordu karşısına..
    diyetisyenin verdiği programa uyarak ve hergün düzenli yürüyüş yaparak 30 kg. dan fazlasını verdi..çok da güzel oldu.verdiği kilolarla beraber şikayetleri de sona erdi ..
    yani demek istediğim diyetle sporla ve en önemlisi azimle, sen de başarabilirsin canım..
    yalnız biraz zamana ve sabra ihtiyacın var.. Allah kolaylık versin... sağlığına ve mutluluğuna en yakın zamanda kavuşman dileğimle..
    a.s.

18. 5 Şubat 2009
  19. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ...en saglıklı ve en uygun olanı bır dıyetısyenın gözetımınde kılo vermen....
    gereklı tahlıller yapıp...hemde metebolızman nasıl calısıyor...
    ona göre bır dıyet programı yapar...hem kılo verırısın hemde verdıgın kıloları ..almassın...cunku bır duzene alısırsan...
    öylede gıder...
    saglıkve mutluluklar...